IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> DEREELIGHT DBS V.3
pepik
příspěvek 16.9.2009 17:42
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(Honza @ 16.9.2009 11:03) *
Hm, zas až tak dobře s jazykem na tom nejsu, abych vyřídil reklamačku huh.gif
Je to škoda, NEW MC-E reflektor mají jen jako doplňkový produkt za 20$. Tak nevím, jak to prodávají a myslí. Každopádně to je škoda



Svítilen Dereelight DBS V3 MC-E jsme již pár prodali a na díru ve světelném kuželu si nikdo nestěžoval, proto se domnívám, že ti poslali svítilnu se špatným reflektorem. Jelikož nejsi první kdo se nás ptá na rozdíly v reflektorech, vyfotil jsem oba reflektory vedle sebe. Vlevo je OP reflektor pro Cree MC-E a vpravo SM reflektor pro Cree XR-E. Z fotky je vidět, že reflektor pro MC-E má okolo ledky cca 2mm plochu, kdežto reflektor pro XR-E má plochu menší.

Další možností je, že máš správný reflektor, ale nějaký mizerný modul, který nejde správně zašroubovat do reflektoru.

No a ještě zbývá poslední možnost, že jsi čekal úplně jiný světelný kužel a tento ti nevyhovuje. Ty jsi zvyklý na svítilnu Olight Triton, která ma tvar světelného kuželu diametrálně odlišný. Firma Olight šla cestou naprostého odstranění "donut hole" za cenu snížení dosvitu. Proto svítilnu osadila reflektorem s velmi širokou plochou kolem ledky. Díky tomu vytváří světelný kužel s širokým hotspotem s poměrně ostrým přechodem do halo. Dereelight má menší hotspot jenž do halo přechází mimořádně plynule, takže nevzniká žádný viditelný přechod. Oproti reflektoru pro Cree XR-E je tmavé místo v hotspotu téměř odstraněno, nicméně nepatrně tmavší bod ve středu kuželu nadále je, ale je to vidět jen při svícení na bílou stěnu takže to nijak neruší.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 17.9.2009 07:14
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



QUOTE(pepik @ 16.9.2009 18:42) *
Svítilen Dereelight DBS V3 MC-E jsme již pár prodali a na díru ve světelném kuželu si nikdo nestěžoval, proto se domnívám, že ti poslali svítilnu se špatným reflektorem. Jelikož nejsi první kdo se nás ptá na rozdíly v reflektorech, vyfotil jsem oba reflektory vedle sebe. Vlevo je OP reflektor pro Cree MC-E a vpravo SM reflektor pro Cree XR-E. Z fotky je vidět, že reflektor pro MC-E má okolo ledky cca 2mm plochu, kdežto reflektor pro XR-E má plochu menší.

Další možností je, že máš správný reflektor, ale nějaký mizerný modul, který nejde správně zašroubovat do reflektoru.

No a ještě zbývá poslední možnost, že jsi čekal úplně jiný světelný kužel a tento ti nevyhovuje. Ty jsi zvyklý na svítilnu Olight Triton, která ma tvar světelného kuželu diametrálně odlišný. Firma Olight šla cestou naprostého odstranění "donut hole" za cenu snížení dosvitu. Proto svítilnu osadila reflektorem s velmi širokou plochou kolem ledky. Díky tomu vytváří světelný kužel s širokým hotspotem s poměrně ostrým přechodem do halo. Dereelight má menší hotspot jenž do halo přechází mimořádně plynule, takže nevzniká žádný viditelný přechod. Oproti reflektoru pro Cree XR-E je tmavé místo v hotspotu téměř odstraněno, nicméně nepatrně tmavší bod ve středu kuželu nadále je, ale je to vidět jen při svícení na bílou stěnu takže to nijak neruší.


Díky za fotky. Když se na ně dívám, tak bych řekl, že mám reflektor ten vlevo.
Takže jsem se začal pídit po bodu dvě - pravdou je, že modul nejde dobře dotáhnout, čočka LED je v reflektoru lehce vyosená a po třech otáčkách už jde ztuha a víc a na dotažení bych musel vzít kleště a to nechci... LED je jakoby utopenější - může to být ono?? Zas tak malou dírku uprostřed fakt nemám, a jelikož o ní vím, tak je vidět i v lese... huh.gif
Ještě jsem zkusil znova modul Q5 z optiky a to je jiný kafe - lehce jde dotáhnout až dosedne hluboko, v reflektoru sedí na desetinu přesně. Na svícení do daleka ideální, úplně čistý, ale slabý na velikost FL...
Třetí bod je taky pravdou - jsem zvyklý na naprosto čisté kužely u všech FL, obzvlášť Triton a TK40 se jim povedly. Jenže jsem chtěl ještě FL s MC-E co umí svítit i trohu do dálky...
Až se mě jednou dostane do ruky jiný modul MC-E nebo reflektor, tak je vyzkouším, jestli jde víc zašroubovat do reflektoru a zjistím to definitivně... Zatím se musím spokojit s tím, co mám blink.gif
Každopádně díky všem zůčastněným wink.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 17.9.2009 08:15
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(Honza @ 17.9.2009 08:14) *
Díky za fotky. Když se na ně dívám, tak bych řekl, že mám reflektor ten vlevo.
Takže jsem se začal pídit po bodu dvě - pravdou je, že modul nejde dobře dotáhnout, čočka LED je v reflektoru lehce vyosená a po třech otáčkách už jde ztuha a víc a na dotažení bych musel vzít kleště a to nechci... LED je jakoby utopenější - může to být ono?? Zas tak malou dírku uprostřed fakt nemám, a jelikož o ní vím, tak je vidět i v lese... huh.gif
Ještě jsem zkusil znova modul Q5 z optiky a to je jiný kafe - lehce jde dotáhnout až dosedne hluboko, v reflektoru sedí na desetinu přesně. Na svícení do daleka ideální, úplně čistý, ale slabý na velikost FL...
Třetí bod je taky pravdou - jsem zvyklý na naprosto čisté kužely u všech FL, obzvlášť Triton a TK40 se jim povedly. Jenže jsem chtěl ještě FL s MC-E co umí svítit i trohu do dálky...
Až se mě jednou dostane do ruky jiný modul MC-E nebo reflektor, tak je vyzkouším, jestli jde víc zašroubovat do reflektoru a zjistím to definitivně... Zatím se musím spokojit s tím, co mám blink.gif
Každopádně díky všem zůčastněným wink.gif

Já na tvém místě bych to zkusil vyměnit v rámci reklamace (nemusíš psát sáhodlouhý dopis, stačí krátký důvod reklamace).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 27.10.2009 01:59
Příspěvek #24


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(Honza @ 16.9.2009 08:25) *
Mno, poslali mě Dereelighta MC-E s reflektorem a vším ostatním. . . Optiku popíšu, až zchladnu, ale ta je príma, už frčí s Q5 zatím blink.gif
Mám z něj hodně smíšené pocity, protože kužel světla je opravdu nepěkný, rozplizle široký a s hnusnou tmavou dírou oprostřed, na blíže s tvarem kříže angry.gif
Rozhodně to bude ten, před kterým je varováno na ledshopu a už chápu i proč. Tudíž pokud se chystáte koupit přímo od výrobce, MC-E bych už tam určitě nekoupil...
Zkusil jsem do jejich reflektoru dát R2 drop-in a najednou krása nebeská, čistý krásný kužel do dálky. To naštve co



ahoj.mam otazku k tejto teme,deree light vs.tiablo.tiablo ma asi silnejsi dosvit,ale len pri pouziti zoom optiky..inak je slabsie.
aky ma ale rozptyl tvoja dereelight bez reflektora?
Tiablo je totiz ako ukazovatko,ci so zoomom alebo bez.ako svieti dereelight bez nadstavby?mne by pripadalo idealne mat lampu,ktora osvieti velky priestor a ked dam zoom optiku,je z nej super thrower..funguje takto dereelight?
aky je problem s tymto typom mc-e ? uz to citam druhykrat,ze nieco nieje s nimi ok...diky


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 27.10.2009 13:22
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



QUOTE(ivan @ 27.10.2009 01:59) *
ahoj.mam otazku k tejto teme,deree light vs.tiablo.tiablo ma asi silnejsi dosvit,ale len pri pouziti zoom optiky..inak je slabsie.
aky ma ale rozptyl tvoja dereelight bez reflektora?
Tiablo je totiz ako ukazovatko,ci so zoomom alebo bez.ako svieti dereelight bez nadstavby?mne by pripadalo idealne mat lampu,ktora osvieti velky priestor a ked dam zoom optiku,je z nej super thrower..funguje takto dereelight?
aky je problem s tymto typom mc-e ? uz to citam druhykrat,ze nieco nieje s nimi ok...diky


Už mám FL se správným reflektorem - svítí pěkně do široka, opravdu příjemně. Jen pokud Ti nevadí temnější střed tvaru kříže. Mě ano, tudíž bude brzy na prodej komplet sada vč. optiky, trubek. . .
S optikou je to príma - je seřiditelná - jednak drop-inem a jednak tělem optiky, takže můžeš zaostřit buď naprosto čistý čtvereček nebo jde seřídit na prakticky čistý kruh s širším kuželem a dobrým dosvitem... Vyhoda je, že i při použití MC-E do optiky jde odstranit zaostřený čtyřčtverec a udělat prakticky jednolitý velký čtverec s dosvitem slušným...
Výhodou je možnost použití jakéhokoliv drop-inu, co pasuje, třeba tento (bez reflektoru samozřejmně, jen odšroubovat led s driverem). Takže do optiky nacpeš klidně cree 5ti mod nebo 1mod nebo MC-E . . .


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 27.10.2009 13:48
Příspěvek #26


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(Honza @ 27.10.2009 13:22) *
Už mám FL se správným reflektorem - svítí pěkně do široka, opravdu příjemně. Jen pokud Ti nevadí temnější střed tvaru kříže. Mě ano, tudíž bude brzy na prodej komplet sada vč. optiky, trubek. . .
S optikou je to príma - je seřiditelná - jednak drop-inem a jednak tělem optiky, takže můžeš zaostřit buď naprosto čistý čtvereček nebo jde seřídit na prakticky čistý kruh s širším kuželem a dobrým dosvitem... Vyhoda je, že i při použití MC-E do optiky jde odstranit zaostřený čtyřčtverec a udělat prakticky jednolitý velký čtverec s dosvitem slušným...
Výhodou je možnost použití jakéhokoliv drop-inu, co pasuje, třeba tento (bez reflektoru samozřejmně, jen odšroubovat led s driverem). Takže do optiky nacpeš klidně cree 5ti mod nebo 1mod nebo MC-E . . .


hm...to znemana,ze ma hole? cierny stred alebo ako tomu mam rozumiet...hm...takze napredaj..:smile.gif)


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 27.10.2009 14:50
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Tmavší střed ve tvaru kříže až díry, dle vzdálenosti...
Prostě při svícení v zástavbě (městě) je to poznat. V přírodě se to ještě jakš takš dá... Ale čistý kužel, jako u Fenixe TK40+Olighta Tritona to ani náhodou není, ovšem zase o to trochu užší s trochu větším dosvitem... Zatím mám mezi reflektorem a sklem lehce rozptylující fólii a používám FL na bližší vzdálenosti, ovšem celkem plošněji a příjemně...
Pokud Ti to nevadí, je to slušný FL a třebas jednou v budoucnu vypotí drop-in SST či tak něco, pak bude po dírách a křížích a výměna do 1min biggrin2.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 9.11.2009 13:54
Příspěvek #28


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



tak a uz je to predane..tesim sa na to HONZO.....parada.


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 9.11.2009 19:20
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



jj, už letí biggrin2.gif
Křížek uprostřed je v přírodě asi opravdu viditelný jen pro úchyla na kužely mého zrna, jinak už OK laugh.gif
Takže budeš spokojen wink.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 14.11.2009 00:07
Příspěvek #30


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(Honza @ 9.11.2009 19:20) *
jj, už letí biggrin2.gif
Křížek uprostřed je v přírodě asi opravdu viditelný jen pro úchyla na kužely mého zrna, jinak už OK laugh.gif
Takže budeš spokojen wink.gif

je to super,som spokojny...diky Honzo...sranda,kolko sa clovek pri tomto hobby nauci..uz pozeram dalsie typy clankov do svietidiel..hm...nikdy som take nepotreboval..az teraz.a s tym dropinom do optiky si ma totalne polozil...asi to nevydrzim a objednam..snad staci aj déiks..smile.gif


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 14.11.2009 09:20
Příspěvek #31


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Ivan, jen pozor, drop-in MC-E z DX je pro napětí do 4,2V a výkonově kolem 400lmn a jak je na tom s účiností elektronika taky Bůh suď wink.gif ale zas ta cena no. . .
Oproti tomu origo DRL MC-E pills biggrin.gif za 54$ podporuje napětí 3,7-12V a při 3,7V sice taky má tak srovnatelně, ale nad 7,4V už by těch 600-700lmn dát mohl určutě wink.gif
Aku pojme DRL s těma dvěma trubkama mnoho druhů laugh.gif máš na výběr z 1x18650 1x17670 2x18350 2x18500 2x18650 2x16340 2xCR123 3x16340 3xCR123 3x18350 4xCR123 možná jsem na něco zapomněl biggrin2.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 14.11.2009 13:34
Příspěvek #32


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(Honza @ 14.11.2009 09:20) *
Ivan, jen pozor, drop-in MC-E z DX je pro napětí do 4,2V a výkonově kolem 400lmn a jak je na tom s účiností elektronika taky Bůh suď wink.gif ale zas ta cena no. . .
Oproti tomu origo DRL MC-E pills biggrin.gif za 54$ podporuje napětí 3,7-12V a při 3,7V sice taky má tak srovnatelně, ale nad 7,4V už by těch 600-700lmn dát mohl určutě wink.gif
Aku pojme DRL s těma dvěma trubkama mnoho druhů laugh.gif máš na výběr z 1x18650 1x17670 2x18350 2x18500 2x18650 2x16340 2xCR123 3x16340 3xCR123 3x18350 4xCR123 možná jsem na něco zapomněl biggrin2.gif

jasne,dobre,diky za radu...asi si pockam na peniaze a dam radsej na kvalitu...myslim,ze ked uz draha lampa,tak radsej elektronicke suciastky a podobne radsej tiez kvalitne..aj ked,mozno nam tu zase niekto nieco poradi...:smile.gif)


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 14.11.2009 14:18
Příspěvek #33


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Obávám se, že z hotových MC-E pillů není až tak moc co a kde vybírat biggrin2.gif
Ještě tady máš "teplejší" provedení, ale opět jen do 4,2V
Origoš vychází nejlépe wink.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 24.1.2010 23:45
Příspěvek #34


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



ahoj.otazka: chcem do dereelightu kupit tento pill:3SM MC-E Pill..pri pouziti asferickej cocky a pri pouziti jednej 18650 sa zmeni co? rozsiri sa kuzel alebo bude skor intenzivnejsi a dosvit sa zvacsi..alebo sa spytam inak-je mozne upgradovat optiku? na silnejsi dosvit,ci velkost osvieteneho priestoru...diky.


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 25.1.2010 15:28
Příspěvek #35


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Tento modul dává při napájení 1x18650 cca 400lmn a při 2x18650 a více cca 700lmn. Při použití v optice DRL bude při plném zaostření svítit čtyřokno /promítnuté čtyři čipy LEDky/ ale DRL optika lze poladit kombinací hloubky vešroubování pillu v držáku a vlastního zaostřování tak, že svítí od plného širšího okna až po čtverec s hooodně zaoblenýma hranama na blízko...


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 25.1.2010 21:50
Příspěvek #36


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



okej,toto mi je jasne..len som niekde cital,ze sa zvacsi okno na ukor dosvitu....je to mozne??
kazdopadne,nieco som zacul o new tiable...tak zase mam na com rozmyslat..


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 25.1.2010 21:53
Příspěvek #37


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Jo, čím zaostřeněnější, tím větší dosvit a z MC-E je čtyčokno a naopak - ideální je to seřídit tak nějak akorát, aby se udělalo jedno okno, pokud nepotřebuješ svítit dááleko, ideální...


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 25.1.2010 22:02
Příspěvek #38


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(Honza @ 25.1.2010 21:53) *
Jo, čím zaostřeněnější, tím větší dosvit a z MC-E je čtyčokno a naopak - ideální je to seřídit tak nějak akorát, aby se udělalo jedno okno, pokud nepotřebuješ svítit dááleko, ideální...


ja co najdalej Honzo..co najdalej...uz som dospel tak daleko,ze to dbs nosim aj s cockou pri sebe..na opasku...:smile.gif) milujem Throwery...len skoda,ze susedia na sidlisku nie...:sad.gif())


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 25.1.2010 22:07
Příspěvek #39


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



thumbsup_anim.gif
Jo, tak pokud zkousneš to okno, svítí to dobře zaostřený s MC-E... Zatím tam máš pořád tu Q5 ?? Dyť to zkus přešroubovat, ten pill MC-E máš ve FL přece, když si posedlý optikou, zkus to a uvidíš ne wink.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 25.1.2010 22:28
Příspěvek #40


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



jaj Honzo...je to take ake som to od Teba kupil..sice to zacalo v najvyssom rezime pomrckavat...poblikavat-co som trochz znervoznel-ale inak----pri pouziti aw 18650 svieti paradne..ja sa sam nechcem do tych uprav pustat....co jaaaa viem.... blink.gif
v skratke-chcem dostat z toho bez ohladu na peniaze max dosvit..a co najsirsie okno...co je samozrejme..


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 7.7.2024 - 14:20