IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zadní světlo "CAT EYE"
Dejw Cz
příspěvek 31.8.2011 06:46
Příspěvek #1


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



Tento týden jsem si zajel koupit nové světlo na kolo, dříve jsem měl opravdu takovou bludičku. Koupil jsem ho ZDE, s tím že jsem si pro něj osobně zajel jsem z Krupky a kamenný obchod je v Teplicích :-) (je to solidní obchod). Ale těď ke světlu.
Toto světýlko se skládá z 5-ti diod (4x 5mm + 1x 10mm). Dvě 5mm diody směřují přímo do stran takže je světlo dobře vidět i z boku za což si zaslouží +. Před 5mm diodami jsou ještě rozptilovací válečky z průhledného plastu, které se starají o větší rozptyl světla. Světlo je kompletně z plastu a je napájeno 2x AA bateriemi (v balení nejsou). Další pěknou výhodou je indikátor vybití baterií, takže ještě před jízdou si všimnete, že pokud svítí tak je lepší si vzít na cestu náhradní nebo je rovnou vyměnit. Ještě nevím jak tento indikátor funguje a zda mu nebude vadit pouhých 1,2V u Ni-MH aku. oproti 1,5V alkalických baterií. Zatím se mi po 2 hodinách jízdy na Ni-MH nezosvítil. Co je poněkud horší je výměna baterií, bez šroubováku se v terénu nehnete. Následné složení světla je též trošku krkolomné, ale nic nepřekonatelného.

Ještě doplnující fotografie:

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Přiložený obrázek



Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Uložení akumulárotů (2xAA):
Přiložený obrázek


Foceno zhruba ze dvou metrů, karajina před kolem je osvícena Fenixem TK35 (dálka) + Solarforce L2r (na blízko):
Přiložený obrázek



Přiložený obrázek


Uchycení pod sedlem:
Přiložený obrázek


Rosvícena indikační dioda vybitého stavu bateríí (ta malá nahoře):
Přiložený obrázek


Rozptyl světla (světlo je přiloženo přímo na bílou stěnu):
Přiložený obrázek


Panoramatická totografie zhruba z 10metrů, zadní světlo je dobře viditelné z boku a daleký dosvit Fenixe TK35 wink.gif :

Přiložený obrázek


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 13:18