IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Poraďte Fenix, nebo Olight, Fenix TK11 R2 vs. Olight M20 Warrior Premium Cree R2
Váca
příspěvek 6.3.2009 17:19
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 20
Registrován: 6.3.2009
Bydliště: Praha
Člen číslo: 280



Ahoj! Jsem tu nový, celkově se mezi svítilnama rozkoukávám.
Vemu to od začátku, lampa kerou mám by ve vás vyvolala rozpaky, to je mi jasné, -zdroj světla sporadický, ale vzhledem ke spůsobu využití uspokojivý. Abych to specifikoval lampu využívám hojně např v "zákulisí", když se člověk přehrabuje v kabelážích... Je to neodmyslitelný pomocník při mé práci.. Musim se teda "chvástnout", že lampička má jednu specifickou konstrukční věc, a to sice gumovou patku vzadu u vypínače, pro úchop zuby, když potřebujete obě ruce.. (čelovku bych zase nevyužil, jde jen o příležitostné pohotové přisvícení...) Svítilnu mám při sobě vždy když mám i kalhoty biggrin.gif Už se s toho stal zvyk, možná i závislot..
Tak jsem si říkal, že když už je člověk zvyklý na denodení nošení tuby se světlem při sobě, že by to aspoň mohlo trochu stát za to. Jak říkám, prostě když už sebou člověk něco tahá, aby to byla unyverzálnější, použitelnější věc, nežli jen přisvicovátko někde v temnym koutku...
Pročetl jsem spoustu webů, recenzí atp. (-mimochotem Panu Jiříkovy tímto skládám poklonu...) Zkrátka dospěl jsem k závěru investice... Z mnoha kusů a kategorií, jsem nakonec zkončil na mrtvém bodě. Nemůžu se rozhodnout jestli "Olight M20 Warrior Premium Cree R2" nebo "Fenix TK11 R2"
Obě lampy mi přijdou téměř srovnatelné (z mého laického pohledu) a cenově mezi nimy není prakticky skoro rozdíl. Olight se mi celkově tak ňák víc designově zamlouvá, zvláště pak se mi líbí možnost odnímatelného "strike" ringu..., dále i přiložené pouzdro, box na rezervní akumulátory... U fénixu mě zase přesvědčuje náklonot lidu, i jak na to koukam tu na fóru, tak mi přijde fényx jako hodně oblíbený výrobce... což je taky určitá záruka kvality... Dále u mne hraje pro fénix o kousek menší průměr hlavy, (co se týče skladnosti) kratší tělo... Dál nevim, vim jen že jsem rozhodlej si jednu z těhto dvou lamp pořídit, jen prostě nevím kerou...
Takže jakoukoliv kritiku, zkušenosti atp, budu vděčen...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 6.3.2009 17:53
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



co myslis tou pracou v zakulisi, blizsie specifikuj


--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 6.3.2009 18:18
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



Tak tk11 asi do zubov len tak nechytis a ked tak nebude to moc prijemne, a myslim ze to je lampasik pouzitelny skor na nejake outdoorove aktivity, niekde vonku, a do vacku sa ti ani jedna nezmesti..

ja by som ti odporucil fenix ld10 alebo nitecore d10 to druhe skor kvoli ultra-low ktorim clovek fakt nikoho nerusi. (a obe skor das do ust na chvilu s jednou AA alebo 14500 nie su tazke a nevylames si zuby



--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 6.3.2009 18:22
Příspěvek #4


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



Skús bližšie špecifikovať aké svetlo máš teraz, aké máš nároky na napájanie (typ batérí, akumulátorov) a či budeš to svetlo používať prevažne na blízko - prisvecovanie pri práci s kabelážou atď...
Ja osobne vlastním Fenix TK11 a nezdá sa mi to pre tento účel ideálna volba. Ak chceš, môžem ti nafotiť TK11 a L2D v rôznych situáciach použitia na blízko, detaily jednotlivých svietidiel (alebo ako je u mňa zvykom nazývať - illuminating tools ;-)), púzdra, porovnať veľkosti atď...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Váca
příspěvek 6.3.2009 18:42
Příspěvek #5


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 20
Registrován: 6.3.2009
Bydliště: Praha
Člen číslo: 280



biggrin.gif No... Pracuji jako zvukař... zvučím živé kapely =hromady kabelů, atp. Často lezu i do hůře přístupných míst kde zpravidla nebývá žádné, nebo minimální světlo. -já bych si v práci vlasně i vystačil se svěltuškou, jako někde třea v jazzklubu rosvítit pořádnou šajnu by možná ani nebylo uplně košér. I když už sem zažil i situace, kdy si člověk potřebuje posvítit na něco třea na strop v někde vzadu v divadle, aby pokud možno zřetelně a jasně viděl.... Třea ukovení, nebo cokoliv, to není teď úplně podstatné, a na to mi moje lampa prostě nestačí... (v tom se mi líbí možnosti módu intenzity světla u moderních lamp) Ale jak jsem napsal, jsem už zvuklej nosit lampu stále sebou, a říležitosti využití se najdou i mimo práci. (při večernim venčení psů, atp...) A na to mi moje světlo zase nestačí.

Jako nejdříve jsem koukal po svítilnách tipu Fenix LD20, ale pak po dlouhém hloubání jsem dospěl k závěru že když už dám za lampu takovýto peníz, že si teda ještě ňákou tu kačku dotlačím, ale chci trochu víc... jsem tak trochu hračička biggrin.gif
Řeknu naprosto upřímě, u Olight wariorky se mi prostě líbí že už je to taková masivnější ale stále kompaktní lampička, která podle mého už poskytuje nějakej výkon, a v neposlední řadě pro člověka kerej se pohybuje hodně v noci, je to taková trochu i pomůcka při případné sebeobraně. Zkrátka, jsem ochotnej si připlatit, ale chci z toho vyždímat co nejvíc, po všech stránkách... Je to pro mě věc kerou tahám furt při sobě -práce, nepráce... I když právě díky té práci jsem s lampou srostl.

Své dosavadní světlo specifikuji, zítra, nahodím foto... Teď musím běžet od pc...

Ps: s tim uchopem do zubu, to mi je jasné... Na to už mám v hlavě taky představu, normálně bych na tu patku nalepil tenkej prouzek gumy, kerá by se např u tý fényxky tk11 seřízla podle toho tvarování u vypínače...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 6.3.2009 19:05
Příspěvek #6


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Fenix TK11 je jednodušší na ovládání a má méně vychytávek. Olight má víc režimů a právě ty vychytávky:) V zubech se asi držet dají, ale upřímně řečeno jsem to nezkoušel:) Jinak na svícení na blízko je možné využít bílý filtr. (měl by pasovat i na fenixe)


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 6.3.2009 19:06
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



tak to dufam ze mas dobreho zubara biggrin.gif , tiez obcas davam do zubov... ale iba lahke FL
rozdiel 150g, 112 pripadne mensie svietidla cca 50g je citit (bez baterii samozrejme)

ake akumulatory preferujes? cr123,18650, AA?
je pre teba dolezity low rezim, alebo je jedno ci si tam sajnis svetelnym delom...

(60lm u tk11 moze byt ako low az moc, a luc typu thrower sa mi pozdava trochu nevhodny)



--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 6.3.2009 19:29
Příspěvek #8


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(Váca @ 6.3.2009 18:42) *
biggrin.gif No... Pracuji jako zvukař... zvučím živé kapely =hromady kabelů, atp. Často lezu i do hůře přístupných míst kde zpravidla nebývá žádné, nebo minimální světlo. -já bych si v práci vlasně i vystačil se svěltuškou, jako někde třea v jazzklubu rosvítit pořádnou šajnu by možná ani nebylo uplně košér. I když už sem zažil i situace, kdy si člověk potřebuje posvítit na něco třea na strop v někde vzadu v divadle, aby pokud možno zřetelně a jasně viděl.... Třea ukovení, nebo cokoliv, to není teď úplně podstatné, a na to mi moje lampa prostě nestačí... (v tom se mi líbí možnosti módu intenzity světla u moderních lamp) Ale jak jsem napsal, jsem už zvuklej nosit lampu stále sebou, a říležitosti využití se najdou i mimo práci. (při večernim venčení psů, atp...) A na to mi moje světlo zase nestačí.

Jako nejdříve jsem koukal po svítilnách tipu Fenix LD20, ale pak po dlouhém hloubání jsem dospěl k závěru že když už dám za lampu takovýto peníz, že si teda ještě ňákou tu kačku dotlačím, ale chci trochu víc... jsem tak trochu hračička biggrin.gif
Řeknu naprosto upřímě, u Olight wariorky se mi prostě líbí že už je to taková masivnější ale stále kompaktní lampička, která podle mého už poskytuje nějakej výkon, a v neposlední řadě pro člověka kerej se pohybuje hodně v noci, je to taková trochu i pomůcka při případné sebeobraně. Zkrátka, jsem ochotnej si připlatit, ale chci z toho vyždímat co nejvíc, po všech stránkách... Je to pro mě věc kerou tahám furt při sobě -práce, nepráce... I když právě díky té práci jsem s lampou srostl.

Své dosavadní světlo specifikuji, zítra, nahodím foto... Teď musím běžet od pc...

Ps: s tim uchopem do zubu, to mi je jasné... Na to už mám v hlavě taky představu, normálně bych na tu patku nalepil tenkej prouzek gumy, kerá by se např u tý fényxky tk11 seřízla podle toho tvarování u vypínače...


No, mě to stále vychází spíše na nějakou čelovku, třeba Zebralight H501. A v případě potřeby bodovějšího světla doplnit o nějakou "klasiku". Co třeba Nitecore D10?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 6.3.2009 21:38
Příspěvek #9


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



Po hlbšom preskúmaní vlastností Olight M20 Warrior sa prikláňam práve k nemu.
Nebude to žiadny drobec a predpokladám, že budeš ešte musieť kúpiť li-ion akumulátory a nabíjačku, čím sa zriaďovacia cena ešte zvýši, ale tomu sa časom (ak tu na fóre budeš častejšie) nevyhneš biggrin2.gif

Alebo ak nebudeš trvať na rozhodovaní iba medzi dvoma ktoré si uviedol, je možnosť zakúpiť rozmerovo výrazne menšie svetlo s viac než dostatočným výkonom aj na bežné AA batérie. Buď už spomenutý Nitecore D10, alebo jeho jednoduchší, rovnako spoľahlivý ekvivalent Fenix LD10. Samozrejme za predpokladu, že máš NiMH akumulátory a nabíjačku. S alkalickými batériami by bol prevádzkový čas ovela kratší, pretože nie sú stavané na vyššie prúdové odbery. Ale ak máš investovať aj do toho, tak to už kúp radšej ten Olight a Li-Ionky smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 7.3.2009 10:26
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



Snad nebude od věci, když doporučím Akoray K106. S lionkou je výkon parádní a možnost programování je pro hračičky jako dělaná. A v kapse se neztratí díky jednoduchému klipu. No a cenově jsme někde na polovině i s bateriemi a nabíječkou.


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 7.3.2009 11:10
Příspěvek #11


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



Nerád by som narážal na kvalitu svetiel z DX, ale ako už Váca sám povedal, je ochotný si priplatiť. Za to môže mať bezproblémové svetlo ktoré mu zaručene vydrží niekoľko rokov.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 7.3.2009 12:07
Příspěvek #12


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



QUOTE(Váca @ 6.3.2009 17:19) *
Olight se mi celkově tak ňák víc designově zamlouvá, zvláště pak se mi líbí možnost odnímatelného "strike" ringu...

Ten ring je určite velmi dobrá vec a uvidíš sám, že ho ani nebudeš dávať dole. S ním sa nemusíš báť položiť svetlo kamkolvek bez obáv poškriabania hlavy. Fenix takú vymoženosť nemá a pri bezohľadnom, niekedy až drsnom zaobchádzaní je to po čase vidieť... A ja tomu môjmu skutočne dávam zabrať biggrin2.gif

Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Váca
příspěvek 7.3.2009 15:52
Příspěvek #13


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 20
Registrován: 6.3.2009
Bydliště: Praha
Člen číslo: 280



Tak vám všem děkuji za reakce...
K těm čelovkám, no to určitě neni nic pro mě. Co se týče nošení, vyndávání, nasazování na hlavu... Ne, né, to mi neposkytuje tu správnou ergonomii.
Fakt je že se rozhoduji přímo mezi těmito dvěma uvedenými modely... přesto děkuji za veškerá jiná doporučení...

Teď už se teda začínám pomalu přiklánět k té Olight... I když trošku se bojím teh režímů, -nikdy jsem to na svítilně neměl, tak aby to nebylo zbytečně složité... Zatím si to neumím v praxi přesně předtsavit u té Olightky. U fénixe je mi to jasné, utaženo high, povoleno low.. to se mi líbí, vypadá to jednoduše a hlavně přehledně. Pokud to správně chápu tak u té fényxky si v podstatě zkontroluji/určím režim ještě než tu lampu zapnu... Ale zase ty vychytávky u Olightu jsou velkým lákadlem... asi k ní svažuju... No minimálně do pondělka ještě času dost...

-jinak, viděl bych to na používání s akumulátory 18650, Asi bych rovnou pořídil dva, které bych točil v nabíječce.

Ps: momentálně nemám času nazbyt, ale své dosavadní světlo doplním, hned jak to bude možné, ještě snad někdy dnes.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 7.3.2009 18:09
Příspěvek #14


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Těch režimů u Olightu se neboj. Přepínají se povolením a utažením hlavy. Povolit/utáhnout, povolit/utáhnout. Nic složitého:) Olight si pamatuje poslední nastavený režim. Tzn. když svítilnu vypneš v low režimu, tak se příště zapne v low režimu atd.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rici250
příspěvek 7.3.2009 22:10
Příspěvek #15


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 31
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Pelhřimov
Člen číslo: 227



Váco a co třeba taková Solarforce L2 z ledshopu za 899 Kč se 3 režimama na svícení + Storbe a SOS. A bere jak 2x16340, tak 1x18650. O tej si neuvažoval?
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 


--------------------
Zatím jsem na tom takto: Solarforce L900M 2x18650 , Solarforce T7 II R2 2x16340, Fenix LD10 1xAA, 3x Fenix E01 1xAAA Black, Yelow, Blue, a NiteCore D20.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Váca
příspěvek 8.3.2009 03:11
Příspěvek #16


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 20
Registrován: 6.3.2009
Bydliště: Praha
Člen číslo: 280



Rici250: Koukal, a premýšlel jsem o ní, má i pěknou "rozptylku" jako rozšiřující příslušenství, která mě zaujala víc než samotná svítilna. -ony ty fenix a olight ve mne, jako laikovi, vyvolávají větší důvěru. Ano, je to cenový rozdíl, což je sice plus, ale právě i faktor k zamyšlení, proč tomu tak je. Vizuálně na mne svítilna moc nezapůsobila, i když odnímatelný ring je plus (jestli nedrží zároveň sklo), ale ten vypímač moc důvěry nebudí. -Jinak na mne produkty solarforce působí přesvědčivě... Ale L2 mi příjde ve své kategorii taková, jen aby tam byla... No prostě působí na mě "levně"... -nemyslím to nijak špatně, ale trochu jsem se "namlsal", a stanovylo to má krytéria.
Na druhou stranu musim říct že osobitý design zmíněných dvou mne oslovuje jakýmsi "know-how", za které jsem ochoten zaplatit.

jirik: Děkuji za osvitu co se týče režimů. Je fakt že to vypadá jednoduše, a zamlouvá se mi to vác než třeba způsob přez vypánání zapínání lampy po učitých intervalech atp.
Ale musim se přiznat, že mne to na druhou stranu stranu zase trochu nahlodalo k té fénixce. Neboť když si představim praxi, tak bych měl fénixku pořád zataženou na high v "pohotovosti", a vlasně "pouze" v případech kdy potřebuju méně svitu bych si ji povolil ještě před zapnutím, aby naopak nebyl "flash". +u té Olight to předpokládám bude tak, že se režimy budou přepínat ciklicky -takže když budu např. v režimu medium a budu chtít low, budu se pak muset "proklikat" (3xpovolit/utáhnout) přez zbylé dva režimy... -je to tak?

Tak vám teda nevím, jsem opravdu na vážkách... Nejradši bych Olight s režimama Fénixe... confused.gif

PS: jsem lempl, ještě jsem se nedostal k tomu abych vyfotil svoji lampu. Ona teda taky neni žádněj hit, ale já to napravím...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dizi
příspěvek 8.3.2009 09:38
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 231
Registrován: 20.1.2009
Bydliště: LM/BA
Člen číslo: 239



Tu máš nejaké video na ten Olight, celkom pekne je to tam ukázané:
http://www.youtube.com/watch?v=zcHTJqYm0N8
Čiže je to tak, ako si napísal - musíš sa preklikávať cez ostatné dva režimy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAX
příspěvek 8.3.2009 11:13
Příspěvek #18


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 91
Registrován: 29.5.2008
Člen číslo: 92



Ja by som sa tymto smerom urcite neuberal. Jirik tu niekde dal tento link http://www.bugoutgearusa.com/jetiiiprost.html a keby som uz nemal Fenixa tak.... Myslim ze to omnoho lepsie splnuje tvoje poziadavky.
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 


--------------------
Fenix L2D; RaidFire SPEARTM; SolarForce L950M; ZebraLight H60
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 8.3.2009 11:27
Příspěvek #19


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



cakal som dlho, no ale nedockal som sa ... myslel som, ze ta niekto posunie aj smerom k focusovacej moznosti ... vzhladom na tvoje pouzitie by to mohlo byt idealne ... pisal si, ze obcas potrebujes zasvietit do dialky, na strop v divadle, ale nechces prilis oslnovat ... obcas svietit na blizko ... to je presne to co umoznuje tento lampasik ... a najme ked svietis do dialky, to nerobi take to siroke halo, ktore je vidiet zo vsetkych stran ... vyzoomujes, namieris, zasvietis a vidis ... a okolie si to asi ani nevsimne a nebude ich to rusit ...

http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtopic=379


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAX
příspěvek 8.3.2009 11:35
Příspěvek #20


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 91
Registrován: 29.5.2008
Člen číslo: 92



No jasne to by bolo velmi uzitocne. Ale ma to jednu chybicku s tymto nemoze moc machrovat wink.gif a tusim ze to bola jedna z vlasnosti ktoru od svojho noveho lampasu ocakava. A ja to chapem .


--------------------
Fenix L2D; RaidFire SPEARTM; SolarForce L950M; ZebraLight H60
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 26.5.2024 - 08:12