IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

78 Stránky V  « < 76 77 78  
Reply to this topicStart new topic
> Eventy Praha a okolí, aneb jak jsme osvítili Prahu
Kolbaba71
příspěvek 28.5.2021 19:07
Příspěvek #1541

Flashaholic

Skupina: Člen
Člen číslo: 7 262

Trochu obtížnější bude zfalšovat qr kód, jenž vede do databáze asi MZ. A další level bude hacknout databázi, podle které to online kontrolují, a přidat se tam. Takže upravená kopie pomůže jen ke kriminálu za padělání veřejné listiny. biggrin.gif

--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page

+Quote Post
alk007
příspěvek 3.6.2021 21:08
Příspěvek #1542

Flashaholik & sběratel

Skupina: Moderátor
Člen číslo: 14

QUOTE(wizard @ 25.5.2021 17:22) *
Taky jsem pro, tak kdo uploadne svoje potvrzení o očkování ve kvalitním rozlišení? Abych si ho mohl editovat a jít taky na zahrádku? Covida jsem měl, ale jelikož zaměstnavatel nevyžadoval pro práci z domu potvrzení, v klidu jsem ho vyležel bez doktorů, takže papír na to nemám. Ale potvrzení o všem možném jsem si ve škole vždycky falšoval ve vysoké kvalitě, na studentskou tramvajenku jsem jezdil do 28 let... Pak neprošla kvůli věku, potvrzení prošlo vždy...

To je ale přece nečestné a nesportovní! Holt budeš venku chlastat vodu z louží a my vevnitř plzínku... :-)

--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 29.6.2021 10:53
Příspěvek #1543

Místní maskot

Člen číslo: 124

alku, nejsi na plzínku jenom přece už starej? laugh.gif

--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....

+Quote Post
wizard
příspěvek 29.6.2021 21:11
Příspěvek #1544

Flashaholic

Člen číslo: 15 259

Dopřej mu to, v dobách jeho mládí byla pouze medovina...

--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra

+Quote Post
Benik3
příspěvek 1.7.2021 10:41
Příspěvek #1545

Flashaholic

Člen číslo: 1 102

Tak to já zase radši medovinu než pivo tongue.gif

+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 1.7.2021 19:58
Příspěvek #1546

Flashaholic

Člen číslo: 7 262

To já nemusím ani jedno. biggrin2.gif Ale nějaký sraz bych dal, než nám to zas zkomplikují. drinks.gif

--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi

+Quote Post

78 Stránky V  « < 76 77 78
Reply to this topicStart new topic
4 členů čte toto téma (4 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

RSS PDA verze Aktuální čas: 29.7.2021 - 07:03