IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> Centrum reseni sporu
pepik
příspěvek 7.1.2011 01:51
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(HentaiRush @ 7.1.2011 01:49) *
pepiku, měl bys do nabídky zařadit ještě fleshlight... biggrin.gif


Na zvláštní objednávku. Co bych pro tebe neudělal... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 7.1.2011 01:52
Příspěvek #22


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Což pro mě, to pro pepka.. stále shání nějáký velký host.. biggrin.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 7.1.2011 02:37
Příspěvek #23


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(HentaiRush @ 7.1.2011 01:31) *
Mě náhodou turbopepko utahování si z mickielliho docela už sere.. na konfeře je to furt: "mickielli to, mickielli tamto".. Mickielli je tu jeden z mála fakt ochotnejch lidí, ač souhlasím že mce/p7 je dneska minulost, ať už koblihou nebo cenou.. Ale to neustálý poštuchování a sraní se do sebe mi akorát FMF znechucuje a nemám ani chuť některý topiky tady číst.. Konferu postupně už taky přestávám číst..

Chováte se jak malý ufňukavý imbecilové.. a ne tak, jak by se lidi daného věku chovat měli..

HOWGH


thumbsup_anim.gif


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 7.1.2011 02:47
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



pepik - no sebeironii mám někdy rád, ale ocuť-pocuť. A nemyslím, že to už pak byla prča, tu definuju jinými příklady... pokud už jsem se nemohl skoro na fóru hnout, aniž bych tušil, že něco přijde, tak sorry, ale to by nebavilo nikoho. Prostě se tomu říká hezky česky "mám na někoho pifku", a to by nebavilo ani Tebe myslím, ne? Ale protože je to tu psanou formou, tak jakékoliv narovnání nedorozumění a strkanců trvá Bohužel déle, s tím nikdo nic nenadělá... a pak to vypadá jako můj "chrám ublíženosti". Proboha.

Mě se o tom ale fakt nechce už mluvit - mám jinej záměr, ten chci teď nastínit:

Jak jsem řekl, už toho moc nechci říkat, ale co chci, aby se to tu hodilo do pohody. Protože v pohodě to tu znám a lidi, hlavní co bych chtěl říci - FMF nemá v Čechách ani na Slovensku alternativu, tak si to tu udržme ve světlé podobě. Jakkoliv to zní jako mnou nenáviděné slovo "fráze", tak je to tak. Na druhou stranu je určité plus, že to tu turbo založil, protože se to tady vylilo a není to v topicích, kde takový diskuse vždycky překáží.
Myslím, že s turbem jsme si tady teď vyměnili názor, že oba vlastně nemáme důvod v čemkoliv pokračovat a že proti sobě nic nemáme, což je super. A je to taky hrozně důležitý se umět takhle domluvit. A já bych chtěl poprosit pepka, aby mi sem taky přišel říct, že je to u konce. Nebo pokud něco proti mě má tak ať to řekne teď. Pepko, něco mi je příjemný, něco ne, ale nabízím Ti tady na rovné ploše ruku a chci aby to tím bylo vyřízené. Chci žasnout nad vším okolo svítilen a ne se s Tebou hádat, to mi věř. smile.gif
Teď už vlastně jen čekám na Tvojí smírčí ruku a potom si myslím, že jakýkoliv další příspěvek bude i tady zavánět OFF-topicem (nebo by měl biggrin.gif ). Nevím, co bych dál řekl, víc toho na srdci nemám. Dobrou noc.


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 7.1.2011 03:02
Příspěvek #25


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 976
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(mickielli15 @ 7.1.2011 02:47) *
pepik - no sebeironii mám někdy rád, ale ocuť-pocuť. A nemyslím, že to už pak byla prča, tu definuju jinými příklady... pokud už jsem se nemohl skoro na fóru hnout, aniž bych tušil, že něco přijde, tak sorry, ale to by nebavilo nikoho. Prostě se tomu říká hezky česky "mám na někoho pifku", a to by nebavilo ani Tebe myslím, ne? Ale protože je to tu psanou formou, tak jakékoliv narovnání nedorozumění a strkanců trvá Bohužel déle, s tím nikdo nic nenadělá... a pak to vypadá jako můj "chrám ublíženosti". Proboha.

Mě se o tom ale fakt nechce už mluvit - mám jinej záměr, ten chci teď nastínit:

Jak jsem řekl, už toho moc nechci říkat, ale co chci, aby se to tu hodilo do pohody. Protože v pohodě to tu znám a lidi, hlavní co bych chtěl říci - FMF nemá v Čechách ani na Slovensku alternativu, tak si to tu udržme ve světlé podobě. Jakkoliv to zní jako mnou nenáviděné slovo "fráze", tak je to tak. Na druhou stranu je určité plus, že to tu turbo založil, protože se to tady vylilo a není to v topicích, kde takový diskuse vždycky překáží.
Myslím, že s turbem jsme si tady teď vyměnili názor, že oba vlastně nemáme důvod v čemkoliv pokračovat a že proti sobě nic nemáme, což je super. A je to taky hrozně důležitý se umět takhle domluvit. A já bych chtěl poprosit pepka, aby mi sem taky přišel říct, že je to u konce. Nebo pokud něco proti mě má tak ať to řekne teď. Pepko, něco mi je příjemný, něco ne, ale nabízím Ti tady na rovné ploše ruku a chci aby to tím bylo vyřízené. Chci žasnout nad vším okolo svítilen a ne se s Tebou hádat, to mi věř. smile.gif
Teď už vlastně jen čekám na Tvojí smírčí ruku a potom si myslím, že jakýkoliv další příspěvek bude i tady zavánět OFF-topicem (nebo by měl biggrin.gif ). Nevím, co bych dál řekl, víc toho na srdci nemám. Dobrou noc.


thumbsup_anim.gif


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw hotrod
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 7.1.2011 11:55
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(mickielli15 @ 7.1.2011 02:47) *
pepik - no sebeironii mám někdy rád, ale ocuť-pocuť ....

Můj příspěvek byl míněn spíš všeobecně, rozlišujme mezi příspěvky vkládanými s úmyslem škodit, což rozhodně není tento případ, a příspěvky s chlapským pošťuchováním, které ale pochopitelně nemusí být každému po chuti. Souhlasím s tebou, že váš duel nyní již prča není a je vhodný čas ho ukončit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 7.1.2011 17:26
Příspěvek #27


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



pokud uz horke hlavy vychladly, tak muzeme zamknout. medzinarodny opijas jsem presunul mimo.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 4.7.2024 - 23:21