IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

14 Stránky V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Modeláři, Aneb kdo je modelář, pochlubte se :)
Vita_Valke
příspěvek 27.6.2013 10:13
Příspěvek #81


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 212
Registrován: 21.11.2008
Bydliště: Valkeřice okr. Děčín
Člen číslo: 192



joo tak to už jde mimo mě, já to dělal v době kdy hotový desky neexistovaly tak sem to řešil 4x gyro a helimix na vysílači smile.gif


--------------------
Fenix TK-16, Fenix CL-05, Fenix HL50, Tank007 E09Solarforce L900m, Zebralight H60-Q5, Fenix LD01 SS, Fenix E01, Aurora AK-P7-2mode, Akoray K-106, Tank007 TK-702, Cree Q5-WC LED 3*AAA
Frankonia P7 bastl, Tesco DIY aaa>5mm LED bastl
Nitecore D4, Voltcraft IPC-1, i-Charger 106B+
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 15.8.2013 18:47
Příspěvek #82


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



Nechce se mi zakládat nové téma, sem si myslím to tak nějak pásne.

Předem bych vás rád poprosil: Jsem relativně IT začátečník a tak prosím než mi hned začnete hackovat server a něco tam ničit, upozorněte mě radši na mojí chybu, děkuji.

Moje Arduino meteo stanice se chýlí k dokončení. Výsledek můžete vidět zde: owar.cz/meteo .

Samotná meteostanice běží na Arduinu, které přes wifi odesílá data do počítače, který data zpracuje a umístí na web.


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 15.8.2013 19:41
Příspěvek #83


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Já si myslím, že tahle myšlenka je super.

Já bych i do zákona o stavbách zavedl kolonku, že každej musí meteostanici píchlou do cloudu, aby se daly dělat superpřesný meteomapy na úrovni "Xset metrů"..
Člověk by se podíval na web a viděl by: "Á, ta bouřka co vypadá na radaru neškodně srovnala vedlejší vesnici - musím zavřít okna". To ti radar neřekne.

Když by se centralně posílalo rychlost větru, vlhkost, teplota. Z toho by se dalo brutálně dobře předpovídat počasí v rámci minut či hodin - ne dní. thumbsup_anim.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 15.8.2013 21:30
Příspěvek #84


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



HR: Zajímavý nápad biggrin.gif

Něco takového jsme dělali ve škole. Arduino posílalo data na MySQL server.
Pak jsme měli udělat klienta, který data stáhne třeba za určité zadané období a zobrazí graf biggrin.gif

Jinak abych přidal něco přímo k tématu, už mi chodí věci co jsem objednal na quadcopter, takže se za nějakou chvíli dám do stavby wink.gif

Tento příspěvek byl editován Benik3: 15.8.2013 21:31
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 16.8.2013 07:32
Příspěvek #85


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



QUOTE(Benik3 @ 15.8.2013 22:30) *
HR: Zajímavý nápad biggrin.gif

Něco takového jsme dělali ve škole. Arduino posílalo data na MySQL server.
Pak jsme měli udělat klienta, který data stáhne třeba za určité zadané období a zobrazí graf biggrin.gif


Ano, tohle funguje na podobným principu, Arduino pošle data na MySQL, server si stáhne data z MySQL, vytvoří grafy a budíky a vloží je na Apache.


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 16.8.2013 08:48
Příspěvek #86


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



owar: Přidáš i nějaký inof/foto jak to máš udělaný?


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 18.8.2013 09:51
Příspěvek #87


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



Ještě čekám až zazvoní pošťačka a přinese další senzory, pak přijde na řadu návrh tištěného spoje a až bude vše hotovo, přibyde mi na stránkách kompletní Build Log smile.gif


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 23.8.2013 21:49
Příspěvek #88


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Už se mi to rýsuje smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 24.8.2013 00:08
Příspěvek #89


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



QUOTE(Benik3 @ 23.8.2013 22:49) *
Už se mi to rýsuje smile.gif


Pěkně smile.gif zajímaji mě hlavně tři věci:
1.Nosnost
2.Cena
3.Způsob ovládání

jinak já se tady zapoměl pochlubit mým vozítkem smile.gif
Přiložený obrázek


6WD, Arduino Mega jako řídící jednotka, 2x15A motor driver,XBee komunikace

video


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 24.8.2013 00:33
Příspěvek #90


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Taky pěkné monstrum smile.gif

1.) Nosnost: No podle měření co měly v obchodě s motory každý dokáže unést něco okolo kila.
Ten model bude mít taky tak kilo, takže možná by to mohlo mít nosnost i okolo 2kg...

2.) Cena: Díly 4000,- (akumulátory a vysílačku jsem již měl) + 500,- CLO :/
Bral jsem to na HobbyKingu, Ebay, RCTimeru, GoodLuckBuy

3.) Ovládat to budu přes Spektrum DX5e. Řídící deska je Crius SE v2.5 (vlastně je to Arduino se senzorama již na desce) a soft MultiWii
Na cestě mám i BlueTooth modul, takže by měla být možnost to dolaďovat i někde na poli pomocí Androida smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 24.8.2013 17:37
Příspěvek #91


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



Tak to mě celkem překvapuje, jak je to "levné" a přitom výkoné..až bude muj S.M.R.T. (smart moving robotic tool) hotovej tak taky právě plánuju quadkoptéru s FPV smile.gif


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 24.8.2013 22:21
Příspěvek #92


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Tohle je bez FPV.
Na to si taky připrav ještě pár tisícovek...
Přijímač/vysílač okolo 1000,-, pokud budeš chtít gimbal tak ty tří osí klidně 2-4k, ještě nějaká ta kamera a něco kde to budeš sledovat...

Tento příspěvek byl editován Benik3: 24.8.2013 22:25
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 25.8.2013 07:21
Příspěvek #93


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



QUOTE(Benik3 @ 24.8.2013 23:21) *
Tohle je bez FPV.
Na to si taky připrav ještě pár tisícovek...
Přijímač/vysílač okolo 1000,-, pokud budeš chtít gimbal tak ty tří osí klidně 2-4k, ještě nějaká ta kamera a něco kde to budeš sledovat...


to je mi úplně jasný smile.gif

přenosovej systém už doma mám, občas si jezdím s autíkem doma kolem paneláku biggrin.gif akorát zatím místo kamery mám foťák a místo brýlí TV, ale plánuju i toto všechno zaměnit..


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 25.8.2013 10:21
Příspěvek #94


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



jasný smile.gif
No taky by se mi to do budoucna líbilo smile.gif
BTW u toho tvýho vozítka máš každý kolečko odpružený?

Tento příspěvek byl editován Benik3: 25.8.2013 10:22
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 2.9.2013 20:58
Příspěvek #95


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Odpověď na otázku z tohoto příspěvku. Radil bych ti přidat si pár $ a vzít tento upgradovaný model.
Tady je k tomu celkem dlouhé diskuzní vlákno.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 2.9.2013 21:24
Go to the top of the page
 
+Quote Post
owar
příspěvek 3.9.2013 07:51
Příspěvek #96


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 271
Registrován: 1.12.2011
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 9 124



QUOTE(Benik3 @ 25.8.2013 11:21) *
jasný smile.gif
No taky by se mi to do budoucna líbilo smile.gif
BTW u toho tvýho vozítka máš každý kolečko odpružený?


každý kolo má svuj motor a svoje odpružení(nebo spíš je odpružená zvlášť celá náprava) takže fakt perfektně sedí i v horším terénu


--------------------
Tank sst50, Olight m31 Triton
SkyRay King 3x XM-L
Ultrafire C8-XM-L T3 8*7135, Sipik sk98 T3 8*7135
nitecore SENS CR
Thrunite Ti
MXDL Q5 mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lak
příspěvek 23.1.2014 09:32
Příspěvek #97


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 134
Registrován: 16.3.2011
Člen číslo: 1 900



QUOTE(Tommu @ 2.9.2013 20:58) *
Odpověď na otázku z tohoto příspěvku. Radil bych ti přidat si pár $ a vzít tento upgradovaný model.
Tady je k tomu celkem dlouhé diskuzní vlákno.


Navážu na tuto starší odpověď od Tommu mě a když vidím co tady někteří dokážete postavit, poraďte/zhodnoťte prosím:

Zakoupil jsem tehdy tuto upgradovanou verzi V222 , skvělý vrtulníček, po módu antén na TX i RX se dosah natolik protáhl, že vrtulníček mi samozřejmě jako začátečníkovi ulétl a už jsem ho nenašel (testovat dosah směrem kolmo vzhůru v mírném až prudším větru není dobrý nápad, to už vím).

Objednán další, jak jinak, ale mezitím jsem objevil lezením po fórech tento Heli-Max 1Si Quadcopter s kamerou, s možností Actual Direction Control a Return to pilot , kteréžto vymoženosti v případě potřeby začátečníkovi pomůžou vrtulníček dostat zpátky aspoň na dohled a neztratit ho.
Navíc ta kamera tady je lepší, skoro HD 1280x720 30fps .

Jaký je váš názor na tento druhý, pro začátečníka "plně blbovzdorně vybavený" Heli-Max 1Si Quadcopter ?

Sakriš dokonce ho má (rebrandovaný?) Banggood za 140$ s free shipping odraďte mě od toho rychle někdo!

Tento příspěvek byl editován lak: 23.1.2014 10:31
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 23.1.2014 12:37
Příspěvek #98


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



GPS je určitě dobrá věc, pokud to umí back-to-home.

Ale přijde mi to spíš na halové lítání než na ven. Je to malinký, ty motory nebudou mít velkou sílu a ani ty vrtule...
Takže venku pokud bude mírně foukat, tak to může být nepoužitelný...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 23.1.2014 12:58
Příspěvek #99


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Samotná meteostanice běží na Arduinu, které přes wifi odesílá data do počítače, který data zpracuje a umístí na web.


Tohle kdyby uměla moje plánovaná supersvítilna, to by bylo něco. Ale zatím to vidím jen na hodně velký sci-fi. rolleyes.gif


Edit: Jak jsem byl o vánocích na "chalupě", tak jsem vyfotil svoje prastarý modely lodí, co jsem postavil ze stavebnic. To mě mohlo být něco mezi 10 a 15. Před svými 25 narozeninami jsem začal stavět dle plánku (ne ze stavebnice) polomaketu jachty, ale zatím není stále dokončená. Takže až se k tomu dokopu, tak sem pár fotek s pokecem hodím.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 23.1.2014 13:16


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 23.1.2014 22:47
Příspěvek #100


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak tady je moje "produkce" tak od roku 1980 do roku 1995. Kromě Jiskry a rozestavěné jachty Jersey by měly být všechny funkční, i když závodní a požární loď společně, jelikož jedna z nich má ulomený list na lodním šroubu.

Úpkně první loď, co jsem stavěl, tak byla celodřevěná stavebnice plachetnice Pasát. Tu mě naši koupili, když jsem se přihlásil do modelářského kroužku. Kroužel ale zrušili a plachetnice skončila ve sklepě. Kde skončila mě není známo. Ale je dosti pravděpodobné, že skončil na "chalupě", kam bratr odvezl vše co přebývalo, poté co jsem se odstěhoval do vlastního.

Jeden z prvních stavebnic mě koupil tak v roce 1983 dědeček. Byla to ruská stavebnice požární lodi. Původní napájení bylo na 6 malých buřtů. já ji ale provozoval na jednu plochou baterii - jezdila podstatně rychleji. Měla dva motory. Původní vypínač se brzy rozsypal a tak jsem ho nahradil.
Přiložený obrázek


Další jsem si koupil za peníze (tuším z bramborové) povinné brigády. Byla to závodní loď na stejném "podvozku" jako loď požární. proto jsem ho při případných poruchách prohazoval. Výfuky se zlomily a jeden se i ztratil. Pro ilustraci jsem ten co mě zbyl na původním místě přidržel prstem.
Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Další moje loď vyl rybářský kutr Olaf. Měl být původně na CO2, ale já ho předělal na pohon ruským kompletem jenž obsahoval motorek, hřídel s tunelem a lodním šroubem jako kompakt. Jednou začalo do lodi zatékat, ale svůj oblouk po místní nádrži ještě udělal. Připlul s palubou na úrovni hladiny.
Přiložený obrázek


Rychlý kluzák Jiskra měla pohon na CO2 a tak často zůstala trčet uprostřed nádrže. Nádrž nebyla velká, a tak jsem lodě, co si usmyslely, že zůstanou uprostřed, tak byly odloveny. Vzal jsem vlasec a společně s bartem, či sestrou jsme obešli každý po jedné straně nádrž a loď odchytili. Jenže tenkrát kamarád dostal "geniální" nápad. Že to nebudem obcházet a že se přiváže na vlasrc klacek a loď se jím přehodí a pak přitáhne. Nalezený klacek moc daleko nedoletěl, a tak kamarád vyměnil klacek za kámen. To už jsem hlasitě protestoval a dožadoval se obvyklého osvědčeného postupu. Jenže kamarád se pro tuto metodu rozhodl a provedl ji. Kdybychom soutěžili o trefení lodi kamenem, nejspíš by to zabralo několik pokusů. Kamarádovi se to povedlo napoprvé a navíc ještě do pylonu s motorem. thumbsdown_anim.gif To co mě pak řekl si pamatuju dodnes: " Promiň, já nechtěl. neboj, já ti tu loď opravím". Je to cca 30 let a jak svůj slib splnil, vidíte na fotografii.

Přiložený obrázek


Poslední loď, co jsem se rozhodl někdy kolem roku 1993 postavit, byla polomaketa jachty Jersey. V modeláři vyšel plánek na 500mm variantu. Mě se zdála malá a tak jsem ji zvětšil na 1250mm, aby se i s bednou vešla na zadní sedadlo Škody 105, jenž naši měli. Pohon jsem též adekvátně zesílil - ten by měly obstarat dva elektromotory Graupner 700. Napájet jsem to zamýšlel 2x 12V 4Ah bezúdržbovým Pb aku. Ty jsem stejně jako zbytek výbavy zakoupil a tak jsem už na odpis. V tu dobu jsem si směl za určitých podmínek (noviny na zemi a na stole igelit apod.) modelařit v pokoji na svém školním stole. Modelařil jsem takto až do roku 1995, kdy jsem si pořídil za šílený peníze PC a vedle něj jsem řezat a brousit nechtěl. Proto jsem odvezl loď na "chatu", kde je dodnes. Je hotový trup lodě a její nástavba. Chybí barva, doplňky (pachopalata, okna, zábradlí apod i když něco už mám hotový, ale je v surovým stavu) a vnitřní elektroinstalace.
Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


P.S. Musel jsem to psát a ukládat na několikrát, jelikož editor tuhnul a nechtěl jsem, aby mě to spadlo po dopsání jako Alkovi.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 23.1.2014 23:06


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Stránky V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 10:37