IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

16 Stránky V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Historky s FL, ... podělte se o své zážitky
m@roš
příspěvek 10.2.2011 09:08
Příspěvek #61


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Vcera vecer, ked som sa vracal z garaze, tak na chodniku bola skupinka majitelov psov, ktori sa vencili na nedalekom travniku. Nieco prebehlo okolo kontajnera cez cestu, myslel som, ze niekomu zdrhol pes... Vybral som akoray-a z vrecka a posvietil som si na to cudo (nezdalo sa mi to ako "bezny" pes). Zo psa sa vyklula liska, asi ta, ktoru sme minuly rok nahanali nedaleko po luke (alebo ona nas...).
Dovtedy sa vsetci bytovi tajtrlici (psi) venovali ocuravaniu a onuchavaniu stromcekov a blizkych aut dry.gif , ale po "nasvieteni" lisky sa vsetci rozbehli za nou biggrin.gif (a majitelia tiez tongue.gif )


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 10.2.2011 15:47
Příspěvek #62


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Byla to takováhle liška? laugh.gif
http://www.youtube.com/watch?v=OBpuKh1SFxs


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 10.2.2011 16:55
Příspěvek #63


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(m@roš @ 10.2.2011 09:08) *
Vcera vecer, ked som sa vracal z garaze, tak na chodniku bola skupinka majitelov psov, ktori sa vencili na nedalekom travniku. Nieco prebehlo okolo kontajnera cez cestu, myslel som, ze niekomu zdrhol pes... Vybral som akoray-a z vrecka a posvietil som si na to cudo (nezdalo sa mi to ako "bezny" pes). Zo psa sa vyklula liska, asi ta, ktoru sme minuly rok nahanali nedaleko po luke (alebo ona nas...).
Dovtedy sa vsetci bytovi tajtrlici (psi) venovali ocuravaniu a onuchavaniu stromcekov a blizkych aut dry.gif , ale po "nasvieteni" lisky sa vsetci rozbehli za nou biggrin.gif (a majitelia tiez tongue.gif )

Živě to vidím smile.gif přesně jako náš chlupáč akorát místo lišky raději fenky


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 10.2.2011 17:44
Příspěvek #64


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Dnes vecer uz bude mat asi kazdy svojho psa na voditku, aby ho nenahal po celom sidlisku biggrin.gif
V tom sere bola ta liska (a mozno lisiak) ako vyblednuty koberec...


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejw Cz
příspěvek 10.2.2011 20:32
Příspěvek #65


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



Jen taková událost z elektra... Když jsem šel kupovat AA akumulátory do svítilny do Planea tak jsem zkrátka řekl: "Dobrý den, chtěl bych tužkové akumulátory s kpacitou 2500mAh." No prodavačka na mě čuměla jak, když jsem spadl z Marsu a když jsem si uvědomil svou "chybu", že jsem zapoměl na to, že lidé nerozeznávají rozdíl mezi: akumulátorem, svítilnou a baterkou, tak jsem se opravil a řekl jsem že chci nabíjecí baterky. No a dostalo se mi akumulátorů.

No ono v prodejnách Planeo mají vyškolený personál a z Planea má vždy zážitky biggrin.gif

Např.:
Když jsem scháněl externí HDD, tak při vyřčení přání se mi najednou dostal na pult Wi-Fi router. Ale vše se vysvětlilo smile.gif

Při schánění USB hubu se mi smáli, že po nich chci nějáký nesmysl. Tak jsem se jim smál taky a radši jsem odešel smile.gif

Potřeboval jsem jedno CDčko tak jsem tam cestou zašel a řekl: "Jedno CDčko.", no a paní mi nabízela zda-li chci CD-R nebo CD+R. Což mě naprosto rozesmálo a radši jsem jí vysvětlil že CD+R neexistuje, tak aby ho zbytečně nehledala. biggrin.gif

Doporučuju zajít do Planea v Chomutově, tam se mi to všechno přihodilo smile.gif Jsem tak trochu ITík, proto ten smích. biggrin.gif

Omlovám se za ty další vtipy, vím že se to netýká svítilen, ale když už jsem začal s planeem a akumulátory tak... smile.gif


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 10.2.2011 20:40
Příspěvek #66


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



No, on je docela zážitek ptát se "odborně" v kterýmkoliv Datartu..


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 10.2.2011 23:17
Příspěvek #67


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



QUOTE(Dejw Cz @ 10.2.2011 20:32) *
Při schánění USB hubu se mi smáli, že po nich chci nějáký nesmysl. Tak jsem se jim smál taky a radši jsem odešel smile.gif

biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif thumbsup_anim.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 23.2.2011 21:06
Příspěvek #68


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Uz takmer 2 tyzdne tu nepribudla ziadna prihoda... Nikde nieje tma?


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 23.2.2011 22:46
Příspěvek #69


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



v utorok ma požiadali o opravu laserovky s faxom !
nevedel kam mám jít šiel se mnou kámoš !
Dorazili sme a prekvapene vidím že v laserovke je rozdrtení papírna kusky a je ten papír medzi valcami je zaseknutí !
nevidel som tám sice kancelária bola osvetlená dost vytiahol som zo spoza opaku fenixa a teta v kancelaríí i výrazem na tvári blink.gif pozerala na mne že co ako svítilnu bežne pri sebe??? ten výraz je na nezaplatenie:D

Tento příspěvek byl editován Dežo: 23.2.2011 22:47
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 23.2.2011 23:22
Příspěvek #70


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(Dežo @ 23.2.2011 22:46) *
v utorok ma požiadali o opravu laserovky s faxom !
nevedel kam mám jít šiel se mnou kámoš !
Dorazili sme a prekvapene vidím že v laserovke je rozdrtení papírna kusky a je ten papír medzi valcami je zaseknutí !
nevidel som tám sice kancelária bola osvetlená dost vytiahol som zo spoza opaku fenixa a teta v kancelaríí i výrazem na tvári blink.gif pozerala na mne že co ako svítilnu bežne pri sebe??? ten výraz je na nezaplatenie:D


škoda žes tetu z kanceláře nevyfotil laugh.gif




--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 23.2.2011 23:57
Příspěvek #71


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



QUOTE(krtek @ 23.2.2011 23:22) *
škoda žes tetu z kanceláře nevyfotil laugh.gif

už to lutujm i já ale bude ešte podla mna na to možnosť biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejw Cz
příspěvek 28.2.2011 08:39
Příspěvek #72


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



Teda dnes ráno jsem se jel projet na kole s Fenixem smile.gif no a pořádně jsem se zadejchal. Ono totiž najednou ze tmy na mě vyběhl pes jako hovado velkej, byl asi jako dospělej vlčák, ale vlčák to nebyl mělo to plochej čumák tak možná nějáký bojový plemeno.
No jel jsem zrovna na jeden z těch lechčích převodů takovou poklidnou jízdou, bylo to do kopce (bylo to cca 5° stoupání, no ono se to nezdá ale smile.gif ). Tu náhle se ma mě vyřítil ten pes se štěkotem to jste měli vidět jak jsem začal řadit a šlapat, sem si s tím řazením připadal je ve formuli biggrin.gif, no převodovka to sotva stíhala. A jak si ten pes nadbíhal hajzl no běžel chvílema i předemnou a nakonec jesm ho dostal vedle sebe a asi po 100 metrech zoufálého úniku jsem ho dostal za sebe a pak už jsem slyšel jen ten štěkot jak se vzdaloval. No teda byly to nervy a ještě do kopce... to bych nikdy neřekl, že dokážu vyvynout takovou sílu abych to takhle rozjel do kopce biggrin.gif. Když se pes vzdal a já jsem se cítil bezpečně, tak jsem vytáhl další svítilnu a koukl na tachometr na maximální dosaženou rychlost no a z těch poklidnech 10km/h jsem si to do toho kopce dal na 54,7km/k. No řeknu vám kdybch měl nějákýho šunta kolo nebo se stala technická chyba třeba by mi spadl řetěz, tak bych vám to tady asi už nenapsal smile.gif. možná by to bylo večer na Nově biggrin2.gif. No teda zase zážitek. A to není poprví co mě honil pes když jsem jel na kole. Vždy jsem byl vděčný, že mi vydržela technika a ta investice do poměrně kvalitního biku se taky vyplatila.

Odhaduju, že vzrostlej pes typu ovčák, vlčák atd... běžej tak 40-45km/h. No vemte si, že by tam jel někdo, kdo nemá trošku fyzičku nebo měl nějáký starý kolo nebo dokonce nějákej děda na kole. No neměl by šanci.
Tyhle neuvázaný velký psi mě u silnic ve vesnichích fakt se**u. Ale alespoň je o čem povídat biggrin.gif.


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ultim
příspěvek 28.2.2011 09:23
Příspěvek #73


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



QUOTE(Dejw Cz @ 28.2.2011 08:39) *
Tyhle neuvázaný velký psi mě u silnic ve vesnichích fakt se**u. Ale alespoň je o čem povídat biggrin.gif.


Tohle me taky dokaze nas... pes jak krava a majitel uplny hovado. "Sak on ti nic neudela..." Doufam ze jsi alespon zavolal mestaky? Si vem ze by tam sla po tobe nejaka mamina s kocarkem.
Chce to peprak,nebo najakou malou zbran a resit to jinak wink.gif ne kazdy ma takovou fyzicku a tak dobre kolo aby mu dokazal odjet.


--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejw Cz
příspěvek 28.2.2011 09:44
Příspěvek #74


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



QUOTE(ultim @ 28.2.2011 09:23) *
Tohle me taky dokaze nas... pes jak krava a majitel uplny hovado. "Sak on ti nic neudela..." Doufam ze jsi alespon zavolal mestaky? Si vem ze by tam sla po tobe nejaka mamina s kocarkem.
Chce to peprak,nebo najakou malou zbran a resit to jinak wink.gif ne kazdy ma takovou fyzicku a tak dobre kolo aby mu dokazal odjet.

No měšťáky jsem nevolal ono to bylo na kraji města v v 5:00 ráno, takže tam by žádná maminka s kočárkem nešla (a nejsou tam už ani chodníky, no a i kdybych je zavolal tak co... zaprví v tom "šoku" jsem se moc nerozhlížel ze kterejch vrat vyběhl a vzhledem k tomu, že po mě šel tak jsem se snažil ujet a né zastavit, počkat až mi ukousne nohu, abych ho mohl chytit pro policajty a na nějákej pepřák (i kdybych ho měl) taky nebyl čas, kdybych šel pěšky tak bych ho asi musel umlátit tou Solarforcekou na který mám nožovej kroužek. Nic jinýho by mi nezbejvalo. wink.gif


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 28.2.2011 15:54
Příspěvek #75


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



Keď už spomínaš tých psov, mám podobný zážitok. Raz sme sa v noci vracali na bikoch od kamoša cez záhradkársku štvrť na okraji mesta. Bolo to už rok dva dozadu, takže vo výbave max nejaké Q5 a všetko upevnené na biku. V tom začujeme za sebou brechot, vravím si, bežná vec medzi záhradkami. Ale brechot sa stále približoval a už bol priamo za nami. Otočil som sa a vidím len tmu, tak neostalo nič iné ako šliapať do pedálov. Našťastie sme mu ušli (alebo to vzdal?). Odvtedy si vravím, že budem stále nosiť čelovku na bike. Skutočnosť je taká, že som ju mal zatiaľ asi 3x. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 28.2.2011 16:32
Příspěvek #76


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Heh, samé dobré skúsenosti so psami... Ja som tak minulé leto chodieval raňajšie... šľapem si niečo pred piatou hore kopcom okolo jednej píly a zrazu sa rozbehol pes ku plotu... smejem sa na neho, až kým som nezbadal, že tam má dieru...vtedy som prvýkrát videl na hodinkách tep 200+ rolleyes.gif ... a odvtedy so sebou nosím peprák...


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 28.2.2011 19:35
Příspěvek #77


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Mě pomohl proti psovi FL se strobo režimem, to toho psa zastaví. Ale to chce trochu šero, aby to na něj mělo účinnek. Na vesnici pomáhá se sehnout pro kámen, oni ti psi většinou ani nečekají a odběhnou.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 28.2.2011 19:36
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 28.2.2011 19:49
Příspěvek #78


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Hehe, aj by som sa sehol, ale nebolo po čo... :))) ale to stobe (alebo niekedy ani nemusí byť strobe... proste silné svetlo) odradí psa jednoznačne (stačí aj 200lm)... odskúšané :))


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejw Cz
příspěvek 28.2.2011 20:23
Příspěvek #79


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



S tím strobem je to pravda, šel jsem okolo plotů a furt na mě štěkal takovej "smeták" (pes), tak jsem na něj pustil 800lm strobo (Fenix TK35) a najednou bylo ticho, jen na mě nechápavě čučel a už ani neštěk.


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
15miki15
příspěvek 28.2.2011 20:25
Příspěvek #80


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 350
Registrován: 22.2.2010
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 581



No blcháči nemaju radi silne svetlo, testoval som vonku XML a za plotom velice pomne hukal nejaky velký blcháč, namieril som to naneho, stíchol, sklopil zrak a utekal preč smile.gif


--------------------
LED : začiatočník, Elektrotechnika : pokročilý :)
Momentálne FL : 2xUniqueFire G10 CREE XP-G R5, Fenix LD01 XP-G R4 (na kľúčoch)
Nabíjačky : Soshine U1 4-Channel Quick Charger
Akumulátory : GP ReCyko+ AA, Soshine AAA 900mAh, Tronic LSD AAA 850mAh, Tronic LSD 9V, UltraFire XSL 18650 2600mAh Green, ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Stránky V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 23.4.2024 - 12:04