IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Povánoční LEDkování - ÚTERÝ 22.1. Hells Bells Letohradská 50, ... aneb co přinesl Děda Santa Ježíšek
Benik3
příspěvek 23.1.2013 14:41
Příspěvek #61


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Tak vypínač bude chtít určitě upravit vzhledem k tomu, že by to mělo tahat až nějakých 12A ze dvou aku. Což je na klasický 18650 taky moc (ty mají max 2C...)
No jsem na to zvědav smile.gif Ale spíš se bojím, že ten driver bude dost topit...

Tento příspěvek byl editován Benik3: 23.1.2013 14:41
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 23.1.2013 14:48
Příspěvek #62


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Vypínač tam mám 12V/20A, ale ukazuje mi 7 Ohm, je tam niečo blbo... Počkám na IMR a uvidím...


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 24.1.2013 12:57
Příspěvek #63


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Ano-majitel je blb a myslel si,že si dělám prdel !!! Jinak má trouba ještě ten rockovej klub na Smíchově, kde je jedna hubená místnost,která má vlastní vypínač(vím to jistě-před cca 15lety jsem ho rozbil:-) ) A protože Honzovi konečně dorazil od DHL balík a prý má cestu do Prahy ve středu-co mu udělat v balíku inventůru? Promiň,že jsem to prásknul...:-) A jen na okraj-měl jsem objednány dvě stejné svítilny-jedna z DX a druhou přes Honzu a DHL a vyhrálo DX !!!!Sice jen o den,ale zase bez cla a DPH... :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 24.1.2013 19:59
Příspěvek #64


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Zadny problem :]. Ve stredu budu opravdu v Praglu, ale netusim, jak na tom budu s casem. Pro info, od sedmi bude v Barakude prednaska Kenta na tema RB, tam prave jedu, ale tohle bude zajimat opravdu jen potapece a to jeste jen nektere. Takze klidne privezu 'novinky', ale to bych v tom pripadku potreboval, abych je mohl nekdy po poledni u nekoho nechat (neni to cele nijak lehke a ja budu pobihat nekolik hodin pesky po Praze), pak se dejme tomu po pate nekde sejit a podivat se na hardware :] a pak zase musim spechat pryc. Pokud tedy bude zajem ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 29.1.2013 07:03
Příspěvek #65


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Tak chlapy-jak to vidíte?Já bych to rád viděl-přidá se někdo?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 29.1.2013 08:10
Příspěvek #66


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já bych se také přidal. Jen nevím, zda to stihnu. Potřebuju mezi 16 a 17 hodinou na úřad na Náměstí Míru. Pojedu tam přímo z práce, takže potom můžu vyrazit v podstatě kamkoliv.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 29.1.2013 11:03


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 29.1.2013 08:25
Příspěvek #67


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Já se přidám zcela určitě. KDY a KDE se vám to hodí? Já bych mohl cca od 18:30 - 19h do libovolna :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 29.1.2013 09:16
Příspěvek #68


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Já to trochu upřesním za Honzu-chce být na přednášce od 19 ve Vršovicích na plaveckém stadionu SLAVIA. Tak se mu asi trochu nablížit-je tam i hospa ze které se dá koukat na hokej a možná že by ocenili externí přísvit...:-) Za modrý laser by jsme mohli dostat i pukem...Asi počkáme jak se sám hecne...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 29.1.2013 14:03
Příspěvek #69


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak hlavně rychle zadat místo a čas, ať máme čas se připravit psychicky i LEDecky :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 29.1.2013 21:15
Příspěvek #70


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Martin @ 29.1.2013 09:16) *
Já to trochu upřesním za Honzu-chce být na přednášce od 19 ve Vršovicích na plaveckém stadionu SLAVIA. Tak se mu asi trochu nablížit-je tam i hospa ze které se dá koukat na hokej a možná že by ocenili externí přísvit...:-) Za modrý laser by jsme mohli dostat i pukem...Asi počkáme jak se sám hecne...


Ke Slavii bych se zítra mohl podívat. Venku to ale moc příjemné nebude, mělo by asi pršet a dost foukat. Ale v hospě by to šlo. A když bude dobře, dá se jít dozadu za stadion ke trati. Tam je celkem tma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 29.1.2013 23:51
Příspěvek #71


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Pratele, asi takto. Zitra budu v Praze od dvou hodi. Nasledne budu cca tri az ctyri hodiny chodit pesky hlavne v centru mesta. Jedu busem, takze bud muzu privezt to, co mi prislo, ale pak se musim s nekym dohodnout, ze to okolo druhe prevezme a prinese pak k veceru na nejaky minisraz (tak na pul hodky z me strany), nebo to tahat s sebou nebudu (je toho jedna velka bedna). Jedu navic z KV busem, tyhle baterky uz neco vazi a na ramenou to s sebou opravdu tahat nebudu. A pokud bude prset, tim hure (ale asi nebude: http://pr-asv.chmi.cz/aladin/index.php?run...r=on&nb=on).

Takze varianta 1: treba Martin se obetuje a bude okolo druhe na kulataku v Dejvicich, prevezme si bagl s hrackama a vecer jej priveze na sraz. Ten bych videl okolo seste, nejlepe nekde ve Vrsovicich, abych se mohl presunout na cca 18:30-18:45 do Slavie.

Varianta 2: privezu svetlo pouze Martinovi, jak jsem slibil, sejdeme se az na Slavii, to jedno svetlo na zadech neni problem. Pak ale sraz pro me nema smysl, usetrim cas a uvidime se nekdy jindy, az se do Praglu zase dostanu.

Co vyberete, to bude. Cekam do cca 11:00 zitra na reakce :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 30.1.2013 00:05
Příspěvek #72


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Co se mě týče, tak já jsem ready na dřívější (vzhledem k našim zvyklostem) sraz, jel bych rovnou z práce a mohl bych v okolí Slávie být tak v cca 17h. Tak někdo místní vymyslete KDE (jméno hospody a cenu Plzně :-) a hlašte se KDO (přijde), případně řekněte CO (bych měl přivézt s sebou).


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 30.1.2013 07:45
Příspěvek #73


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Já přijdu určitě,ale blbý je,že musím být do cca 16 00 na dílně a to znamená,že se na kulaťák nedostanu-dokáže se někdo zastavit pro ty světla?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 30.1.2013 07:59
Příspěvek #74


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(alk007 @ 30.1.2013 00:05) *
Co se mě týče, tak já jsem ready na dřívější (vzhledem k našim zvyklostem) sraz, jel bych rovnou z práce a mohl bych v okolí Slávie být tak v cca 17h. Tak někdo místní vymyslete KDE (jméno hospody a cenu Plzně :-) a hlašte se KDO (přijde), případně řekněte CO (bych měl přivézt s sebou).


Také jsem měl takovou to představu, kolem 17h být někde u poblíž plaveckého stadionu Slavie. Blízko je knajpa U Komoně, u které se v recenzi píše že je pouze pro slávisty a já ač slávista, mám dnes na sobě mikinu spíše sparťanské barvy. Tak raději neriskovat.
Jinak snad přímo na Slavii je nějaká hospa či sportbar jak Martin zmiňoval. Tak to by byla asi lepší varianta.
Otázka je však, jestli někdo v Praze dokáže od Spachala převzít ten balík. Já pracuju bohužel mimo Prahu, takže bych tak akorát dojel na tu 17h.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 30.1.2013 10:14
Příspěvek #75


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Taky nemám šanci se dostat na Kulaťák. Budu počítat s cca 17h někde u zastávky Kubánské náměstí, pokud nikdo nedoporučí jiné místo.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 30.1.2013 11:34
Příspěvek #76


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



OK, jdu na bus, vzal jsem jen par veci. Dejte vedet, kdy a kde se chcete sejit. Pokud se nikdo neozve, najdes me Martine v Barakude, po 19:00.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 30.1.2013 11:40
Příspěvek #77


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Mám v úmyslu se dostavit. Potřebuju se před srazem stavit na úřadě na Náměstí Míru. Pokud se to neprotáhne - doufám, že ne, na stanici Kubánské náměstí bych mohl být 17:15 - 17:20. myslel jsem si, že sednu na tram 22 a vylezu na kubáni. Jenže je nějaká výluka a tak musím přestupovat. Pojedu přímo z práce. Být v 14 hod na kulaťáku je pro mě věc zhola nemožná, jelikož končím v 15 hodin v Říčanech.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 30.1.2013 11:46


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 30.1.2013 12:22
Příspěvek #78


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak pánové, abychom to konečně rozsekli, dáme tedy sraz na zastávce tramvaje Kubánské náměstí ve Vršovicích (respektive někde na chodníku v bezprostřední blízkosti, kde bude možné schovat se před deštěm) v 17h +-cihla?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 30.1.2013 12:39
Příspěvek #79


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Je mi jasne, ze jsem za vola, ale ja neprijedu. Misto v autobuse sedim na chirurgii, mladas si zlomil nohu :/. Je mi to lito, nebudu ani vecer na prednasce, zena je na projektu a v tehle situaci musim byt s klukem vecer doma. Kdyz se sere, tak se sere, omlouvam se.
Martine, Tobe to poslu zitra postou, dek mi prosim do sz adresu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 30.1.2013 12:42
Příspěvek #80


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Klidně můžeme i na té zastávce,ale dostal jsem echo,že ta hospoda nad ledem má i tankovou Plzeň a kde se lépe čeká?Jen nevím jak to vygooglit kvůli rezervaci a za 20min tu mám architekty a už se nedostanu na comp...Prý za námi přijde později i Jiřík...Takže večer!!!
Trochu jsem probrzdil tu zprávu od Honzy,ale předpokládám,že pro zdravé jádro se nic nemění? Tu 5x XML tu mám na kouknutí i když z jiného zdroje a alespoň si vyzvednu drobnosti u Alana a Jirky...:-)

Tento příspěvek byl editován Martin: 30.1.2013 12:48
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 19:33