IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Je čelovka Fenix HL21 R2 dobrá volba?, Dotaz na kvalitu
Pavlík
příspěvek 11.6.2011 20:11
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 1
Registrován: 4.6.2011
Člen číslo: 3 916



Dobrý den
Uvažuji o koupi čelovky Fenix HL21 R2 a chtěl bych se zeptat na kvalitu zpracování. A to hlavně na kvalitu naklápěcího držáku, nehrozí u něho brzké opotřebení? Již vlastním svítilnu Fenix E21 R2 a proti zpracování nemám co vytknout. A myslím si že Fenix je dobrý výrobce.
Jaké jsou Vaše názory na tuto čelovku?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 1.2.2012 00:53
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



staré téma oživíme - koupil jsem si HL21 R3. Ve žluté barvě. Jsem spokojen. Je to šikovná čelovka, napájení 1xAA mám velice rád, výkon přiměřený napájení, kvalita se jeví jako bezproblémová. Difuzer je asi řešen lépe, než u předchůdce, sklapování má příjemnou tuhost, jen objímka difuzeru je jaksi navolno, ale sám difuzer nemá tendenci se zavírat. Nejnižší režim s nasazeným difuzerem je prudce použitelný na čtení nablízko, když člověk nechce otravovat. Prostě worth the money. Fenix mě opět nezklamal (vlastně ještě nikdy).
Takže Pavlíku - po půl roce Ti radím, kup ji biggrin2.gif - ale už ji asi máš... wink.gif

Tento příspěvek byl editován mickielli15: 1.2.2012 00:54


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 1.2.2012 11:27
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



kup si zebru! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeff
příspěvek 7.2.2012 12:14
Příspěvek #4


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 53
Registrován: 2.12.2008
Člen číslo: 203



Fenix HL21 R2 ve zlute barve mam koupenou 3.5 mesice. Od te doby odbehano okolo 850 km. Naklapeni pouzivano kazdy den a naprosto bez problemu. Difuzer jsem si upravil proti plandani za pakatel na vecne casy. Na beh mne po lesnich cestach dostacuje stredni vykon. I na miminalni se da. Svetelny kuzel je dostatecny na behani a pri pouziti difuzeru se svetlo hezky rozptyli do blizkeho okoli. Za uvedenou cenu je pomer cena/kvalita/vaha/ vydrz pro me osobne vyborna volba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 22:18