IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> 5 Kousků V Testíku
Tomason
příspěvek 6.12.2009 00:57
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



jelikož mi do sbírky přibyly nový tři kousky svítilen,tak jsem se je rozhodl otestovat a malinko zrecenzovat.aby jste věděli o které půjde,tak jsou to_ITP A3 upgraded_ITP A1_Powerlight (alias vietnam)_Olight T25 tactical a poslední Aurora AK-P7_3 která sice není s ostatníma vyfocena,ale beamschotek tam je pro porovnání.musím říct že defacto ani jedna vás nezklame,dokonce jsem byl velmi mile překvapen oběma verzemi ITP,kdy opravdu malá těla svítilen předvádí vcelku hodně přesvědčivé výkony a každýmu kdo chce něco na klíče,je vřele doporučuji.novinka od vietnamců Powerlight,kterou jsem sehnal ve čtvrtek mě ale také velmi překvapila,zpracování není vubec špatné,svítilna se dobře drží a výkon je taky velmi dobrý,odhadem bych to tipnul na cca 150 lumenů.LEDka nevím jaká je použita a svitilna používá optiku.nejvíc co je asi na svítilně přijemné je její cena a to opravdu lidových 75kč,takže výkon/cena je skvělý.ostatní dvě svítilny a to Olight a Auroru,vám nemusim představovat,tu tady zhruba všichni znáte.takže to je asi ode mě vše.
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 6.12.2009 00:59
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



na fotkách popořadě,ITP A3,ITP A1,Powerlight,Olight,Aurora.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
384
příspěvek 6.12.2009 09:17
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 356
Registrován: 28.2.2008
Člen číslo: 20



Ahoj, chtel bych se zeptat jestli bys na klicich nosil radsi A3 nebo A1? A3 svitila na Nimh nebo na lionku?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 6.12.2009 09:59
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



no abych ti řekl pravdu,tak na klíčích nosím obě dvě,jsou to opravdu prckové a nijak zvlášt nepřekáží.ale abych ti odpověděl,tak A3 tak nějak slušně stačí na dobrý posvícení,takže asi bych nosil,kdybych si měl vybrat jí.jinak A3 měla AAA nimh Tronic 900,doba svitu zhruba 45 min z 80lm na 18lm.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
384
příspěvek 6.12.2009 10:58
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 356
Registrován: 28.2.2008
Člen číslo: 20



A3 urcite neni spatna volba, ma to ale jeden hacek. Bud bych se musel smirit s tim, ze budu pouzivat dalsi typ baterie a nabijecky na nimh, nebo bych ji trapil s lionkou a to taky neni zrovna cisty reseni. Asi radsi pujdu do A1.
Jeste bych se chtel zeptat jestli jde ta A1 nejak slusne rozebrat a vymenit ledka? Mam doma jednu XPG-R5 takze bych ji tam vrznul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 6.12.2009 11:06
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



tak určitě když jsi na tom takhle,tak A1 nic nezkazíš.rozebírat jsem jí ještě nezkoušel,ale podle mě je to zalisovaný,nevím,snad ti na to odpoví někdo jiný kdo to zkoušel.každopádně chce to nejdřív vidět jak to svítí,myslim že to každého docela překvapí a mě změna LEDky v tomto případě ani nenapadla i když to ve většině případů dělám. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
384
příspěvek 6.12.2009 11:11
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 356
Registrován: 28.2.2008
Člen číslo: 20



V tomhle smeru jsem trochu ujetej. Jak tam neni ta nejnovejsi technologie tak z toho svetla proste nemam dobrej pocit laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 6.12.2009 11:15
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



jasný chápu,no snad ti někdo v tomhle poradí,já jsem zrovna doma a ne na chatě,kde mám vše nářadí a kde to montuju,takže ti to nemužu zkusit jak to je.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 16.4.2024 - 12:03