IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dálkový ovladač pro 3,3V LED
wizard
příspěvek 10.7.2015 22:09
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Zdravím, potřeboval bych poradit nějaký vhodný typ, který by se spokojil s rozumným napětím, vše co jsem zatím našel chtělo nejmíň 12V. O co jde? Mám na stěně hlavu Medůzy a neděsí návštěvy tak, jak bych si představoval. Tak jsem objednal dvě zelené XRE 3W ledky, 2A driver mám, dám je paralelně, chlazení bude jednoduché, budu je rozsvěcet jen krátce a není na obvody moc místa
A tedy bych potřeboval tip na nějaký vhodný dálkový ovladač, ideálně jako je u auta, kterým bych ve vhodném okamžiku atrakci spustil. Tedy nepotřebuji nic složitého, jen zapnout a vypnout. A samozřejmě aby to nestálo moc


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 10.7.2015 22:25
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Takže něco takového?
http://www.ebay.com/itm/3V-Mini-Wireless-I...=item48640598ce
http://www.ebay.com/itm/1-Channel-3V-Mini-...=item27dba0d4aa

je to jen slovíčkaření na ebayi biggrin.gif

teoreticky by se dal využít i bezdrátový zvonek s trochou úprav smile.gif

Tento příspěvek byl editován Benik3: 10.7.2015 22:35
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 11.7.2015 07:01
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Mám silné podezžení, že je to jen modul pro Arduino. Takže bez mcu to fungovat nebude. Já bych vzal něco jako je toto.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 11.7.2015 11:49
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Díky, asi to bude lepší jak tak koukám udělat na 2x18650 sériově, 1A driver a diody též sériově. Tam by ten ovladač od 5V mohl fungovat dobře, ještě aby v pohotovostním režimu moc nežral...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 11.7.2015 17:05
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Benik3 @ 10.7.2015 23:25) *

Tohle určitě nepotřebuje žádné další součástky, je to vidět na schématu, které je mezi obrázky na té stránce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 22:54