IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zkušenosti s fancyflashlights.com ?
spachal
příspěvek 20.10.2012 18:38
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Zdravím, máte někdo zkušenosti s nakupováním v tomto eshopu? A pokud ano, jaké?

Udělal jsem zde svojí první objednávku a spokojený opravdu nejsem .. Před více jak týdnem jsem objednal a obratem zaplatil SkyRay King, cena byla o něco vyšší, než by se dala svítilna koupit jinde, ale na doporučení z BudgetLightForum & Candlepowerforums jsem nakonec objednal zde. Ve chvíli, kdy jsem objednával, bylo značeno na skladě přes 180 kusů. Objednávka je stále ale označená jako nezaslaná, na dotazy, kdy bude zboží zasláno, absolutně žádná odpověď a to ani na mail, ani na "business message" u nich na webu.

Je to pech, svítilnu potřebuji na jednu akci v podzemí začátkem listopadu a mám dojem, že mám smůlu .. Chápu, že ne vždy se musí vše povést, ale pokud se mnou nikdo není ochotný ani komunikovat, pokud udělá chybu, to už mi prostě nesedí.

Jaké jsou vaše zkušenosti?

//EDIT: takze zkusenost ve vysledku temer pozitivni, odpovedi na jakykoliv slusny dotaz v EN jsem se sice nedockal, ale svetlo dorazilo 10 dni po zaplaceni, celnici si jej nevsimli :] ..

Tento příspěvek byl editován spachal: 22.10.2012 17:18
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 20.10.2012 20:19
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pomalu začíná zahlcení zahraničních obchodů blížícími se vánočními svátky. Zdržení může být daný i tímto. Já jsem koupil v Dinodirectu svítilnu. Přišla za týden. Teď jsem si tam koupil ledky a trvalo to 5 týdnů.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 21.10.2012 09:49
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(spachal @ 20.10.2012 19:38) *
Zdravím, máte někdo zkušenosti s nakupováním v tomto eshopu? A pokud ano, jaké?

Udělal jsem zde svojí první objednávku a spokojený opravdu nejsem .. Před více jak týdnem jsem objednal a obratem zaplatil SkyRay King, cena byla o něco vyšší, než by se dala svítilna koupit jinde, ale na doporučení z BudgetLightForum & Candlepowerforums jsem nakonec objednal zde. Ve chvíli, kdy jsem objednával, bylo značeno na skladě přes 180 kusů. Objednávka je stále ale označená jako nezaslaná, na dotazy, kdy bude zboží zasláno, absolutně žádná odpověď a to ani na mail, ani na "business message" u nich na webu.

Je to pech, svítilnu potřebuji na jednu akci v podzemí začátkem listopadu a mám dojem, že mám smůlu .. Chápu, že ne vždy se musí vše povést, ale pokud se mnou nikdo není ochotný ani komunikovat, pokud udělá chybu, to už mi prostě nesedí.

Jaké jsou vaše zkušenosti?


Ha, podzemí! To mě zajímá. Kam jdeš lézt, mohu-li se ptát? Děkuji. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 21.10.2012 12:00
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



>Kolbaba: ale jo, ja to chapu, ze doprava muze byt delsi, nebo ze expedice muze byt o den, dva posunuta, ale tohle je trochu jiny pripad. Time of order: 2012-10-12 07:44:57, Status: Confirmed,Payed,Unshipped. Takze na to proste hazi bobek a protoze ted nemaji svitilnu skladem, tak to proste neresi (kdyz jsem ji objednaval, meli skladem pres 180 kusu). Na dotaz v jejich systemu o stavu odeslani nereaguji, na dotaz pres mail nereaguji, na vcerejsi mail s zadosti o zruseni objednavky a vraceni penez nereaguji .. Nejsem prudic, ale co si o tom mam myslet?

>Blancman: akci v podzemi je vcelku dost, pokud Te to zajima, par informaci o nas mas zde: http://www.jeskynar.cz/guano (vlastni web je tesne pred spustenim) :]

Tento příspěvek byl editován spachal: 21.10.2012 12:02
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 21.10.2012 13:00
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Spachal: Měl jsem spíš na mysli to, že i když to objednáš jinde, tak to nejspíš nestihneš.

Já mám špatný zkušenosti s firmou Deramax. Objednával jsem si u nich akumulátor s výstupem na USB, bezdrátový zvonek a pár tretek. Dle návodu jsem napsal do poznámky, že zásilku chci pouze celou. Nejdříve mě přišly jen ty drobnosti navíc s tím, že akumulátor není a nebude a bezdrátový zvonek zašlou později s poštovným zdarma, jelikož ho nemají skladem. Hlavně že jsem se jich ptal pár minut před objednáním, zda mají jak aku tak zvonek skladem a bylo mě řešeno, že nemám mít obavy, že mají skladem desítky kusů. Po týdnu po první zásilce mě dorazil zvonek s dalším poštovným. S akumulátorem jsem měl překročit 3000Kč a měl jsem mít poštovný zadarmo. Zvonek navíc nefungoval a tak jsem vše vrátil a po několika měsících handrkování jsem z nich vymohl náklady zpátky. Ten samý akumulátor nabízeli ještě několik měsíců na stránkách a když jsem tam nechal zavolat kamaráda, tak ho měli "zaručeně skladem".

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 21.10.2012 13:12


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 21.10.2012 21:47
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



No jo, tak trochu jsem doufal, ze se do doruceni 10-20 days proste vejdu :]. Ale ono tech deset dni uz je pryc a oni se ani nenamahaji neco poslat, nebo alespon odpovedet a to se mi jako zakaznikovi opravdu moc nelibi. Takze z me strany jednoznacne varovani, duvody jsou jasne ..
U ceske firmy muzes alespon zavolat a domluvit se, tady si nejsem jisty, zda by slo vubec neco telefonicky vyresit. Ale pokud se neozvou ani pristi tyden, zkusim jeste ten telefonat a pak jsem asi holt prisel o trinact stovek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
davidzpce
příspěvek 21.10.2012 21:56
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 487
Registrován: 22.1.2012
Bydliště: Pardubice
Člen číslo: 9 478



QUOTE(spachal @ 21.10.2012 22:47) *
Ale pokud se neozvou ani pristi tyden, zkusim jeste ten telefonat a pak jsem asi holt prisel o trinact stovek.


Myslím si, že o těch třinact stovek nepřijdeš, spíš zboží nedostaneš v požadovaném termínu.


--------------------
Svítilny:
Astrolux EC03, Astrolux FT03, Convoy M3, ThruNite TN30, TN11, TN10, T30, T20, T10, Ti, FandyFire STL-V6 54klx, Crelant 7G9 XM-L U2, DRY 3x XM-L, FandyFire HD2010,
HaikeLite TM03 3x XHP70, Convoy L6 XHP70 N2-3A, UltraFire C8 XM-L KD 8xAMC SMO + OP, UniqueFire UF-2100 XM-L, Balder HD-1 XM-L T6 3C,
TrustFire MINI-01 XM-L T6, SMALL SUN ZY-T619 XM-L KD 9xAMC 3,42A (obdoba X9), TrustFire Z1 XM-L (zoom), UniqueFire UF-T20 XM-L T6 (zoom),
Manker Quinlan U11 XPL V5 1A, BLF A6 XPL U2 1A, Utorch UT02 XHP35 HI 1A, Convoy C8 SMO XP-L HI V2 1A 30kLux ....

Potrava:
Shockli 21700 IMR 4550mAh, Panasonic NCR18650GA 3500mAh, Panasonic NCR18650B 3400mAh, LG18650HG2 3000mAh, Samsung INR18650-30Q,
Shockli 26650 IMR 5500mAh, KingKong INR26650E 4000mAh, LiitoKala 50A INR 26650 5000mAh, Efest IMR 18350 800mAh, Efest IMR 16340 550mAh, Efest IMR 14500 700mAh,
Shockli 14500 1000mAh, TrustFire 16340 880mAh, TrustFire 14500 900mAh chráněné, Efest IMR 10440 350mAh, ....

Nabíjení:
Miboxer C4-12, Opus BT-C3100 V2.2, Intellicharger i4 v2, LiitoKala Lii-500, LiitoKala Lii-100, LiitoKala Lii 202, ML-102.
G.T. Power A8 nabíjení až 7A, vybíjení až 5A + zdroj 12V, 12,5A.

Luxmetr:
CEM DT-1308.
Posunovadlo na 21700:
Laotie ES10P 51,8V, 28,8Ah.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 21.10.2012 21:59
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Pokud jsi tam platil PayPalem, tak když dáš "dispute", tak to velmi urychluje odpovědi a činnost těch obchodníků na druhé straně.
Ale pokud jde o dopravu, tak mám zkušenost, že malé obálky jsou tu většinou do těch 10 dnů. Větší, ty se asi líbí celníkům, tak ty se zdrží na těch 20 i více dní. Ale je to jak kdy. Záleží taky na svátcích a Číňani rádi slaví dlouho.
Abych Ti trochu představil Blancmana, tak ten zná každou díru v Čechách a každou druhou v zahraničí. biggrin2.gif
Myslím tedy díru do země. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 22.10.2012 16:56
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Takze se musim asi verejne omluvit, protoze dnes svitilna dorazila :]. Proste maji jen ocividne chybu v CRM ve stavu objednavek. A samozrejme to neomlouva to, ze zcela nekomunikuji, ale ocividne alespon zbozi zasilaji :].

>Tommu: pouzit dispute je uz opravdu asi krajni moznost, tohle opravde nechce zadny prodavajici zazit, muze mit nasledne s PP docela velke problemy. Ale mas pravdu, obcas je jen zminka o tehle moznosti velmi ucinnou metodou, jak prinutit prodejce alespon reagovat ;] ..

>davidzpce: mel bys pravdu, nastesti to dopadlo dobre, doruceni presne 10 dni od platby

OT:
>Blancman: pokud jsi nekde nejlepe ze zapadnich Cech, ozvi se, pokud mas alespon zaklady speleo a SRT, najisto Ti ukazeme diry, ve kterych jsi jeste pravdepodobne nebyl smile.gif) ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 2.11.2012 12:23
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Takze jeste doplnim, ze jsem udelal dalsi objednavku na fancyflashlights, do poznamky jsem dal skromne prani, aby ve chvili odeslani byla v objednavkovem systemu zasilka i takto oznacena a ejhle, funguje to ;] .. Tak jsem zvedavy, kdy balik prijde a jak projde celnici tentokrate, bral jsem zase SkyRay King v CW variante.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 20.4.2024 - 15:21