IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

6 Stránky V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Prodejci a ceny, nebo něco na ten způsob, pokracovanie stavnatej diskusie
Honza
příspěvek 26.1.2010 15:13
Příspěvek #41


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Občas to tak je no. Jenže ono to po drátech je něco jinýho, než život. Tady ta virtuální realita je oproti osobnímu jednání někde jinde, těžko se spousta věcí dá psaním dobře vyjádřit a tak, ne všechno je myšleno zle a z textu se to těžko pozná, co je sranda na hraně a co nějaký zběsilý útok... Prostě někdy se stane a něco mě nejde pochopit... A občas asi trefím boalvý místa, který je lepší nechat v klidu, jen tak si žít... Nejsu magor, bo bych nemohl dělat, co dělám, neb bych neprošel ani do prvního kola biggrin2.gif ale tohle všechno byla diskuze, výměna názorů...
Oba máme myslím kus své pravdy, ale je fakt, že ne všechno se musí řešit...


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 26.1.2010 18:37
Příspěvek #42


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



S přehledem jsem tu asi nejmladší, ale vážně (opravdu vážně) se cítím při pročítání vašich napadání se, docela starej.. Vážně..
Já, i přesto že jsem takovej špunt, sem chodím se zájmem po korektních informacích - ne, abych tu pročítal nějáký pře dvou kohoutů.
Myslím, že by neuškodilo trochu klidu, respektu a kolegiality..
A zábavy, samozřejmě.. laugh.gif

Co se týče těch akumulátorů, dle mě je snad každého věc jakej si koupí, zda-li AWčka nebo Eagly, žádnej učenej z nebe nespadl a zejtra není konec světa, všechno se může zkusit, otestovat, zavrhnout.. navíc si myslím, že u svítilen, které se používají u střelných zbraní nezáleží až tak na akumulátorech, ale vnitřních technických dispozicí svítilen - navíc je to nejšetrnější..
Co jsem měl v ruce svítilnu na pistoli od Blackhawku, tak i ta měla vnitřní prostor pro aku uzpůsoben proti zpětným rázům..

QUOTE(pepko @ 26.1.2010 08:02) *
no ale vidis, radsej sa tu riesia osobne invektivy ako technicke veci ... na moj link na 3xSST-90 nikto okrem hentairush-a nezareagoval ... nuz co narobime, ked sa radsej pohadame, ako by sme sa mali pokochat peknou jednoduchou 6000lumen konstrukciou, ktoru si zvladne postavit kazdy ...


Já ti nevím.. svítilna, co se během 60ti vteřin rozžhaví tak, že na ní lze smažit vejce, mi nepřipadá jako kvalitní konstrukce.. smile.gif Na demonstraci LED je to účinný, ale jinak ne.. smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 26.1.2010 19:21
Příspěvek #43


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(HentaiRush @ 26.1.2010 18:37) *
S přehledem jsem tu asi nejmladší, ale vážně (opravdu vážně) se cítím při pročítání vašich napadání se, docela starej.. Vážně..
Já, i přesto že jsem takovej špunt, sem chodím se zájmem po korektních informacích - ne, abych tu pročítal nějáký pře dvou kohoutů.
Myslím, že by neuškodilo trochu klidu, respektu a kolegiality..
A zábavy, samozřejmě.. laugh.gif

Tak za prvé, není třeba podléhat panice. Tohle fórum zatím není žádná trága. Jistě jsi již navštívil i jiná fóra, a tam se občas řežou tak, že naše pře je proti tomu babský dýchánek smile.gif

A za druhý, i zde platí staré známé, jaký pán takový krám, neboli, jací admini takový fórum ( smile.gif upozornění: tímto se nechci nikoho dotknout smile.gif ).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 26.1.2010 20:05
Příspěvek #44


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepik @ 26.1.2010 19:21) *
A za druhý, i zde platí staré známé, jaký pán takový krám, neboli, jací admini takový fórum ( smile.gif upozornění: tímto se nechci nikoho dotknout smile.gif ).

Zlatá slova. Na tohle si udělá názor každý sám. Nemyslels to náhodou tak, že jsme to tu měli uzavřít, vydesinfikovat, rozeslat bedny banánů, Semtexu a volebních programů ČSSD, zlikvidovat internet jako takový a počítače dát někam do Afriky? :-)
Soukromá rada: máš-li nějakou brzdu, zkus ji cvičně trochu polechtat.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 26.1.2010 20:11
Příspěvek #45


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(alk007 @ 26.1.2010 20:05) *
Zlatá slova. Na tohle si udělá názor každý sám. Nemyslels to náhodou tak, že jsme to tu měli uzavřít, vydesinfikovat, rozeslat bedny banánů, Semtexu a volebních programů ČSSD, zlikvidovat internet jako takový a počítače dát někam do Afriky? :-)
Soukromá rada: máš-li nějakou brzdu, zkus ji cvičně trochu polechtat.

Příště musím dát větší porci smajlíků.

Dej se do toho, ale prosím vynech Semtex a volební lístky ČSSD.

Nj nj, budu muset brzdit, protože jsi asi příliš mladý a nevíš, že krám není sprosté slovo. Ty jsi už chodil nakupovat do sámošky, nyní do supermarketu. Ale zeptej se rodičů, ti ještě chodili nakupovat do krámu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 26.1.2010 20:26
Příspěvek #46


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



pepiku, ale tym, ze si budes robit ustipacne poznamky, vobec nevyriesis beznadejnu situaciu tykajucu sa objektivity voci tvojej osobe ... skor naopak ... ty ako predajca, ktory vysiel s kozou na trh, mas asi jedinu moznost, zavriet klapacku a drzat krok ... resp. branit sa mozes, ale kratko a vecne ... inak vsetko co povies bude pouzite proti tebe ... hold mas to blbe a nemyslim, ze sa to moze zlepsit :-))))


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 26.1.2010 20:43
Příspěvek #47


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepik @ 26.1.2010 20:11) *
Příště musím dát větší porci smajlíků.

Dej se do toho, ale prosím vynech Semtex a volební lístky ČSSD.

Nj nj, budu muset brzdit, protože jsi asi příliš mladý a nevíš co to je krám. Ty jsi už chodil nakupovat do sámošky, nyní do supermarketu. Ale zeptej se rodičů, ti ještě chodili nakupovat do krámu smile.gif


Kupodivu vím, co je to krám. Sice tam kdysi neměli tak krásné flashlighty jako dnes ale měli třeba Cikorku, a to byla (tehdy pro mě, coby děcko) lahůdka :-) Jen když ji dřív nevypila všechnu babička :-))
A mohu se zeptat, proč jsi vůbec vyprodukoval tuhle poslední poznámku? Cítíš nějakou nutkavou potřebu útočit? Třeba to vidím jinak, ale snažil jsem se chovat korektně a slušně. Dát banána je jednoduché, strašně jednoduché a ty se chováš velmi ... ehmmm ... vstřícně (co do smyslu směřovat k něčemu). Zkusme za tím vším udělat středně tlustou hnědou čáru a pokračovat v normálních příspěvcích. Díky.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 26.1.2010 20:46
Příspěvek #48


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(pepko @ 26.1.2010 20:26) *
pepiku, ale tym, ze si budes robit ustipacne poznamky, vobec nevyriesis beznadejnu situaciu tykajucu sa objektivity voci tvojej osobe ... skor naopak ... ty ako predajca, ktory vysiel s kozou na trh, mas asi jedinu moznost, zavriet klapacku a drzat krok ... resp. branit sa mozes, ale kratko a vecne ... inak vsetko co povies bude pouzite proti tebe ... hold mas to blbe a nemyslim, ze sa to moze zlepsit :-))))

Díky pepko. Já si všeho cos napsal jsem vědom, no měl jsem sice malou, ale přece jen naději, že trocha rozruchu vyprovokuje adminy k zamyšlení, ale pánové se zamýšlejí pouze nad mojí brzdou, abych zde už konečně přestal prudit. Dobrá Alku, tahám za brzdu, končím tuto svoji donkichotskou misi a jdu spát. Dobrou noc pánové.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 26.1.2010 23:49
Příspěvek #49


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(pepko @ 26.1.2010 08:02) *
ved ja som iba postupoval podla doporuceni admina ... kludne to mohol hned urobit on sam a mohol popresuvat prispevky sem ... myslim, ze by to bolo od alka viac fer ako ked vyuzil svoje prava a neudrzal sa a musel napisat zaverecny referat do tredu, ktory predtym jirik uzamkol ... hold niekto musi mat posledne slovo :-)))
Ujo, nepochopili jsme se. Thread mela zalozit jedna z nesvarenych stran a pokud jsem cetl pozorne, tys to nebyl. Treba by to dal nepokracovalo, kdyby to bylo na nich. Takto na tebe bohuzel pada stin (donut hole) v napomoci v rozdmychyvani flame. Nechat se unest emocemi je snadne, ale co pak delat s tou spousti? A neco k zamysleni: muzes venovat velkou peci uprave napr zahrady, cela leta muzes vse ladit do posledniho detailu, ale jakmile do ni vpustis divokeho slona, tve dlouhodobe dilo je v okamziku vnivec..

no ale vidis, radsej sa tu riesia osobne invektivy ako technicke veci ... na moj link na 3xSST-90 nikto okrem hentairush-a nezareagoval ... nuz co narobime, ked sa radsej pohadame, ako by sme sa mali pokochat peknou jednoduchou 6000lumen konstrukciou, ktoru si zvladne postavit kazdy ...
Tvuj link uz jsem videl a ne jednou, pro me to nebylo nic noveho, proto jsem neragoval.

turbo hod nam sem radsej obrazok z tvojho nakupu v EBV, plus nejake komentare ako to prebiehalo ... myslis, ze sa da u nich este nieco nakupit ?
Nakup probehl naprosto vporadku. Mohu-li hodnotit, pak jen v samych superlativech. Rad nakoupim i neco dalsiho, bude-li zajem a budou-li zajimave projekty. Mam rad, kdyz vyvoj jde kupredu. Takze dalsi tvuj projekt doufam s CSM 360? Snad aspon se 3ks.

A na zaver: vse neni a nemuze byt reci cisel a technickych faktu. Vezmi si cloveka, ktery by se dival na tve bastliky z ciste designerskeho hlediska a rekl by ti, ze se mu nelibi. Jiste by te to mrzelo, protoze znas hodnotu svych vytvoru, znas jejich parametry, vis presne, co od nich muzes ocekavat. A on to nepochopil.. Kazdy jsme jiny a meli bychom si od toho druheho umet vzit to dobre, to, cim nas inspiruje a vzdy neco takoveho je. To je zivot a ucime se v nem vsichni, bez ohledu na nas vek. Vezmu priklad - neznam moc Honzu, ale vim, jake ma auto a vim jake auto mas ty. Je tam rozdil. A stejne tak ty jsi v necem jinem dobry a zase naopak. Ale vycitat nekomu neco, to nefunguje a to vime vsichni.
Tento dlouhy elaborat jsem sepsal proto, ze si te velmi vazim, kdyby to bylo naopak, tento muj post by chybel.





--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 27.1.2010 00:09
Příspěvek #50


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(pepik @ 26.1.2010 20:11) *
Příště musím dát větší porci smajlíků.

Dej se do toho, ale prosím vynech Semtex a volební lístky ČSSD.

Nj nj, budu muset brzdit, protože jsi asi příliš mladý a nevíš, že krám není sprosté slovo. Ty jsi už chodil nakupovat do sámošky, nyní do supermarketu. Ale zeptej se rodičů, ti ještě chodili nakupovat do krámu smile.gif

Kdyz to nejde po dobrem, pujde to po zlem: prestan se navazet do Alk007. Soucasti, a to nedilnou, demokracie je i eliminace toho, co ji podkopava. A to jsou v tomto pripade tve slovni vypady vuci druhym, rozhodne nehodne prodejce FL. Me to signalizuje, ze nechavas unaset svymi emocemi a tudiz se muzes chovat nevypocitatelne a ja ztracim napr jistotu reseni reklamace v tvem obchode. Jestlis to cele udelal s umyslem zuzitkovat negativni reklamu, v mem pripade to nezafungovalo. Mas ode me "banan" - dokud nezmenis sve chovani, vsem svym znamym, pratelum a partnerum nedoporucim tvuj obchod, doporucim jiny. Howgh.


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 27.1.2010 03:31
Příspěvek #51


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Asi se to muselo stát. Je to špatně, ale nikdo z nás s tím nic neudělá. Na tomto fóru jsem absolutně nestranný, s nikým jsem tu neměl konflikt, všichni ke mě vždy byli velmi vstřícní a chodím sem rád. To se jen tak nezmění, protože naštěstí tu není jen tento thread. Netuším, kde je kořen tohoto sporu, protože jsem u zrodu nebyl. Netuším, kolik SZ si zainteresovaní poslali, takže nebudu hodnotit situaci jako takovou, i když tuším, co by mohlo takové reakce nastartovat. Svou domněnku si ale nechám pro sebe. Zainteresovaní tyto okolnosti samozřejmě znají, ostatní, s průměrnou dedukční schopností, spustí dedukční proces :-)
Jakkoliv se nebudu vyjadřovat ke spouštěcímu mechanismu této prekérky, tak se musím vyjádřit k jednotlivostem. Je mi jasné, že se to tu začíná dělit na dva až pět táborů. Budiž. Můj vztah ke komukoliv se tím nemění, protože jsem (vidím Bohudíky) nezainteresován na jakoukoliv stranu. Jenom bych rád řekl (nebudu nikoho urážet nebo se ho dotýkat, tedy v žádném případě to není můj cíl. Říkám to dopředu proto, abych to nemusel opakovat u každého, o kom bude řeč):
Pepik - někde výše jsi to tu v podstatě už napsal. Napsal jsi něco ve smyslu, že vlastně víš, že popichováním vyprodukuješ u protistrany jen negativní reakci. Byla to myslím reakce na Pepkův příspěvek. Doteď je mi to jasný. Ale potom mi jasný není, proč v tom pořád pokračuješ? Zdá se mi, že jakmile se něco jakoby už urovná, neodpustíš si ještě nějakou jízlivou poznámku. A atmosféra je tu nyní taková, že to pak působí jako olej do ohně. Pokud máš opravdu pocit, že Tě tu jako prodejce někdo utiskuje, já ten pocit nemám, dáváme na Tvůj shop odkazy, ale je jesné, že pokud se dostaneš s někým do sporu (a znovu říkám, že jádro vašeho společného pudla HonzoPepika neznám), tak ten začne doporučovat obchody jiné, nebo přesněji řečeno, začne někdy rozmlouvat lidem nákup u Tebe. . To se stalo a toho jsem si všimnul. Dost mi to vadilo, ale říkal jsem si je to jejich věc. Ono to ale přerostlo až k současnému stavu, což je už obluda těžko ovladatelná. Opratě k této obludě máte zase jen vy, zúčastnění sporu. Tím, že se na vás dva nabalili vaši příznivci, se to tady začíná nepěkně selektovat. Musím říct, že z Tvých příspěvků jsem si mnoho vzal, vždycky když píšeš k věci, je vidět, že věci rozumíš a i proto považuju Tvůj obchod za velmi přínosný pro všechny "postižené světlem". Myslím, že je dobře, že tady máme tu svatou trojici obchodů, protože co bychom si bez nich počali. Jak už bylo řečeno Jirikem, mít možnost koupit něco u nás a ne v zahraničí je pro mnoho lidí velmi užitečné, protože sem nepatří jen kolonka cena, ale i přidaná hodnota v podobě poradenství, bezproblémové reklamace a tak dále.
Honza - Honzo, musím říci, že platí přesně to, co jsem psal teď Pepikovi. Jde o to mít poslední slovo a ještě si rejpnout. No a pokud máte oba tuto potřebu, tak to si rovnou můžete otevřít nový thread, protože i tento nebude stačit. Vidím vždycky náznak smíru a pak třísk - prostě měl někdo (oba) poslední slovo. A protože mají poslední slovo oba, bude to donekonečna. Toť moje skromná analýza. Každej vidí svojí pravdu, svojí křivdu, ale někdy holt vidí jen tu svou křivdu a jen tu svou pravdu. Protože si myslí, že útok soka znamená automaticky nejen zneuctění své osoby, ale zároveň automatickou ignoraci své pravdy. No a máme tady solidní perpetuum mobile. Z tohoto kola se dostane každý jen vlatní vůlí.
Pepko- Pepko Ty jsi samorost, dost radikální (nemyšleno ani negativně, ani pozitivně) samorost. Jak tady všichni víme, Tvoje práce je tu ceněna a je proč. Patří k Tobě ale i někdy až moc velká přísnost na nováčky a někdy takovej trochu nadřazenej tón v projevu. Myslím (a myslím to zcela vážně), že bez toho bys měl na fóru ještě daleko větší respekt. Chci říci daleko větší, přestože jistě velký respekt máš.

A pokud mě tu někdo nezastřelí nějakým lumenovým dělem, dovolím si vyjádřit úctu k Jirikovi. Proč? Prostě proto, protože je to náš guru na fóru. On nás většinu zasvětil, on je otcem tohoto fóra. Bez něj byste se tady ani nemohli pohádat. Navíc, nikdy se mi od něj nedostalo ani jednoho křivého slova, pro mě osobně je to admin na svém místě. Nikoho neuráží, chová se slušně a vždycky erudovaně poradí. Tak si to u admina představuju. Tečka.

A závěrem chci říci ještě toto: Než budete někdo hodnotit, jak se k tomuto staví kdokoliv ze zdejších prodejců, zamyslete se, jaké by to bylo vám. Jste prodejce, jste na fóru a víte, že tu nejste jako prodejce sám. Dovedu si představit, jak složitá to někdy musí být situace pro kluky s obchodama. Stačí málo a vše může být pochopeno jinak - totiž tak, že se snažíte udělat něco, abyste nalákali lidi do svého ochodu (na čemž není v podstatě nic podivného). Je tu ale na fóru kolegialita, takže aby to nebylo pochopeno jako "chci si nahrabat", jde někdy dost těžko. To si dovedu představit. Popravdš řečeno, nechtěl bych být v situaci, že bych byl na fóru, kde bych na toto musel brát zřetel. Tak zdejší prodejce trochu chápejme. Kronium, Svitilny.eu a Ledshop jsou tu pro nás, tak mezi nimi nedělejme nějaké kejkle. Jakmile začneme nadávat na Svitilny a na jejich úkor doporučovat Ledshop (a naopak), Kronium nevyjímaje, bude to v konečném důsledku špatně pro nás. Takže utlumme animozitu vůči něčemu, co je tu pro nás samotné, ale i pro všechny ostatní.

A teď jsem si to po sobě přelouskal a říkám si, to bude vypadat, že jsem v nějakém táboru. Není tomu tak. Vyjádřil jsem nestranně přesně mé objektivní pocity. Nadále zůstávám hrdým nestraníkem těchto sporů a jsem za to rád. Nemám vás totiž zaškatulkované, a to je moje výhoda. Nehodlám na ní nic měnit. Vážím si vás všech. A slibuju, že už nebudu psát romány, ale někdy mi ty ruce jedou po klávesnici, protože mě řada věcí štve. Dobrou noc. A přestaňte se lidi hádat.
P.S. No vidíte. Přijel jsem po celodnním sezení v autě domů a už mi nezbyl čas se podívat na celé fórum, prostě to taknějak "projet", protože jsem psal tenhle román. Jenže mě to nedalo, protože si myslím, že je v zájmu nás všech toto vyřešit. Tak jsem nahlas přemejšlel a teď už jdu fakt spát. Světlo všem i v noci!

Tento příspěvek byl editován mickielli15: 27.1.2010 03:44


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 27.1.2010 07:54
Příspěvek #52


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(turboled @ 26.1.2010 23:49) *
Ujo, nepochopili jsme se. Thread mela zalozit jedna z nesvarenych stran a pokud jsem cetl pozorne, tys to nebyl. Treba by to dal nepokracovalo, kdyby to bylo na nich. Takto na tebe bohuzel pada stin (donut hole) v napomoci v rozdmychyvani flame. Nechat se unest emocemi je snadne, ale co pak delat s tou spousti? A neco k zamysleni: muzes venovat velkou peci uprave napr zahrady, cela leta muzes vse ladit do posledniho detailu, ale jakmile do ni vpustis divokeho slona, tve dlouhodobe dilo je v okamziku vnivec...


ujo turbo ... ja som to sice na zaciatku bral tak, ze tento tred zalozim aj trochu z recesie ... ale teraz si myslim, ze mal naozaj zmysel ... ono ti to povie aj kazdy psycholog, ked ta nieco trapi, tak sa musis z toho vykecat ... tym, ze budes svoje pocity zadrziavat v sebe, tym nic nevyriesis ... skor to zase o mesiac vybuchne v nejakom dalsom trede ... teraz im aspon moze admin hned presuvat prispevky sem ... a preco som to zalozil ja ? ... no pochybujem, ze by to jedna z nahnevanych stran zalozila ako prva ... ja som v tom spore zatiahnuty, ale myslim, ze nie ako hlavna strana, cize kvoli tomu moze byt tento tred trochu nestranny ... otazkou je preco ho hned nezalozil admin a nepopresuval tie prispevky sem ... alk na to mal cas, kedze pisal dost dlhy elaborat ...

mickelli: zase dobra dedukcia, aj ked zo vsetkym nesuhlasim ... ale rozpitvavat to radsej nebudem ...

pepik: presne tak ma vyzerat tvoj prispevok ... zaradena brzda a klud ... mas z nas vsetkych najtazsiu poziciu, ale to je uz len z principu, ze si predajca ... rozhodne si myslim, ze je dobre, ze si na fore, lebo tych kalerabov co sa popise je tu dost vela ... aby som nefrflal iba na honzu ... tak rozhodne si tvoj vystup zasluzil aj turbo v tomto prispevku:
http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtop...amp;#entry19749

alk007: mne sa napriklad tvoj postoj, ktory si zaujal vobec nepacil ... to uz lepsi postoj asi zaujal jirik, ktory sa uplne stiahol a mlci (nie je to vsak postoj hodny admina) ... pepik ta viackrat vyzval o pochopenie a zamyslenie nad objektivitou na fore, ale ani raz si nezareagoval ... pricom kazdemu, kto je na fore uz dlhsie je jasne, ze pepik ma z celej "svatej trojice obchodov" na tomto fore najmensiu podporu ... keby jirik nebol majitelom jedneho z tychto e-shopov, tak by situaciu urcite lepsie vyriesil ... ale nebolo by to vyhrazkami a bananmi ... tvoje vztahy s jednotlivymi obchodmi nepoznam, ale ak niekto vola o pomoc, tak je lepsie byt ticho ako sa mu zacat vyhrazat ... a ak chces rozdavat banany za prispevky v offtopicu, tak to uz len hovori o demokracii na fore ...

Tento příspěvek byl editován pepko: 27.1.2010 07:56


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 27.1.2010 10:10
Příspěvek #53


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Krásně jste si tady umyli hlavy a já vám do toho zasahovat nebudu-váš boj-ale proč je zamčené téma,které mě jak na truc zajímá? Jak je velký trabl odfiltrovat handrkování od věcného a nechat vlákno běžet dál?Nebo se musí založit nové?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 27.1.2010 10:53
Příspěvek #54


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



ja si myslim, ze povodny tred sa uz moze odomknut ... pripadne stare prispevky z neho zmazat alebo presunut sem ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 27.1.2010 11:03
Příspěvek #55


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepko @ 27.1.2010 08:54) *
alk007: mne sa napriklad tvoj postoj, ktory si zaujal vobec nepacil ... to uz lepsi postoj asi zaujal jirik, ktory sa uplne stiahol a mlci (nie je to vsak postoj hodny admina) ... pepik ta viackrat vyzval o pochopenie a zamyslenie nad objektivitou na fore, ale ani raz si nezareagoval ... pricom kazdemu, kto je na fore uz dlhsie je jasne, ze pepik ma z celej "svatej trojice obchodov" na tomto fore najmensiu podporu ... keby jirik nebol majitelom jedneho z tychto e-shopov, tak by situaciu urcite lepsie vyriesil ... ale nebolo by to vyhrazkami a bananmi ... tvoje vztahy s jednotlivymi obchodmi nepoznam, ale ak niekto vola o pomoc, tak je lepsie byt ticho ako sa mu zacat vyhrazat ... a ak chces rozdavat banany za prispevky v offtopicu, tak to uz len hovori o demokracii na fore ...


Máš pocit, že jsem pepíkovi vyhrožoval? Chtěl banán, nedostal ho. Snažím se být zdrženlivý ale holt každý to vidí jinak, na to má právo. Nejsem moudrost všeho světa. Pokud to vidíš tak, že vyhrožuji a chci rozdávat banány, požádej Jiříka, ať tímto ovocem obdaří mne.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 27.1.2010 17:04
Příspěvek #56


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Hezky podvecer, pridam par svych postrehu. Mickielli15, pekne ses rozepsal wink.gif Inspirovals me. Uvedomil jsem si, ze pokud je pridanou hodnoutou "svate trojice", a ja bych je tolik nezbozstoval, poskytovat promptni a kvalitni informace o prodavanych produktech, tak to neni pridana hodnota, ale doslova a pismene nutnost, vzdyt bez toho by v CR neobstali. Mnoho jejich kupujicich, mozna i vetsina, se rekruituje z rad priznivcu a clenu FMF, proto je nasnade, ze se zde snazi pusobit, je to v jejich zajmu. Kazdy krajic chleba je vsak o dvou kurkach, i mince ma rub a lic. Neni jiste snadne pusobit zde jako prodejce, neb jak nejen pepko trefne poznamenal, je takovy clovek pod vetsim "hledackem". Ovsem pokud svoji komunikaci zvladne, muze z toho tezit a jeho jmeno (a tim i jmeno jeho obchodu) ziska na vehlasu. A propos, muze mi nekdo povedet, kdo je na FMF za Kronium?

Nyni se vyjadrim k tomuto. Tu infomaci jsem ziskal od zdroje, ktery povazuji za duveryhodny. Nezkoumal jsem kdo ten FL prodava, bral jsem to jen jako infomaci o jednom typu FL. Byl bych rad, kdyby prislo osvetleni, nebot jinak bych si pak musel myslet, ze se me snazil nekdo ovlivnit.


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 27.1.2010 20:18
Příspěvek #57


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(turboled @ 27.1.2010 00:09) *
Kdyz to nejde po dobrem, pujde to po zlem: prestan se navazet do Alk007. Soucasti, a to nedilnou, demokracie je i eliminace toho, co ji podkopava. A to jsou v tomto pripade tve slovni vypady vuci druhym, rozhodne nehodne prodejce FL. Me to signalizuje, ze nechavas unaset svymi emocemi a tudiz se muzes chovat nevypocitatelne a ja ztracim napr jistotu reseni reklamace v tvem obchode. Jestlis to cele udelal s umyslem zuzitkovat negativni reklamu, v mem pripade to nezafungovalo. Mas ode me "banan" - dokud nezmenis sve chovani, vsem svym znamym, pratelum a partnerum nedoporucim tvuj obchod, doporucim jiny. Howgh.

Tento tvůj příspěvek se ti moc nepovedl, máš na víc, ještě jsi zapomněl napsat, že vůbec není jistota, že takový nevypočitatelný člověk nepošle místo FL granát biggrin2.gif
A do Alka se nenavážím, na jeho adresu jsem neřekl jediný křivý slovo.
Napsal jsem jen, že forum je takový, jaký si ho udělají admini, a k tomu jsem přihodil starý český přísloví. Není mi dost dobře jasný, přoč to Alk vzal jako urážku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 27.1.2010 20:20
Příspěvek #58


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(mickielli15 @ 27.1.2010 03:31) *

Mickielli. Napíšu jen krátký názor:
Domnívám se, že tvé postřehy nejsou zcela přesné. Věř nebo nevěř, ale v tomto sporu nejde o to, jestli jsem tu utiskován, nebo jestli na náš shop někdo dává odkazy. Hlavním důvodem proč se čílím jsou pomluvy. Já nesnáším pomluvy jakéhokoli druhu, a zde se to díky některým lidem začíná nepěkně rozjíždět. A adminům je to šumák. Že tady Honza občas lanaří ovečky pro kámoše, nad tím jsem se jen usmíval, asi to potřebují, Honzovi jsem začal adresovat své příspěvky až po té, co se začal otírat o mě a o naše zboží. A že mu píšu pichlavým tónem? No jasně, řekl jsem si "na hrubý pytel hrubá záplata". Ale netvrdím, že jsem to nemohl napsat diplomatičtěji. Budu zde muset psát velmi velmi diplomaticky, jinak mne nějaký dobrák okamžitě chytí za slovo. Na ironii, kousavé poznámky a pokusy o vtip budu muset zapomenout.

Tento příspěvek byl editován pepik: 27.1.2010 20:29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 27.1.2010 20:21
Příspěvek #59


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(turboled @ 27.1.2010 17:04) *
Hezky podvecer, pridam par svych postrehu. Mickielli15, pekne ses rozepsal wink.gif Inspirovals me. Uvedomil jsem si, ze pokud je pridanou hodnoutou "svate trojice", a ja bych je tolik nezbozstoval, poskytovat promptni a kvalitni informace o prodavanych produktech, tak to neni pridana hodnota, ale doslova a pismene nutnost, vzdyt bez toho by v CR neobstali. Mnoho jejich kupujicich, mozna i vetsina, se rekruituje z rad priznivcu a clenu FMF, proto je nasnade, ze se zde snazi pusobit, je to v jejich zajmu. Kazdy krajic chleba je vsak o dvou kurkach, i mince ma rub a lic. Neni jiste snadne pusobit zde jako prodejce, neb jak nejen pepko trefne poznamenal, je takovy clovek pod vetsim "hledackem". Ovsem pokud svoji komunikaci zvladne, muze z toho tezit a jeho jmeno (a tim i jmeno jeho obchodu) ziska na vehlasu. A propos, muze mi nekdo povedet, kdo je na FMF za Kronium?

Nyni se vyjadrim k tomuto. Tu infomaci jsem ziskal od zdroje, ktery povazuji za duveryhodny. Nezkoumal jsem kdo ten FL prodava, bral jsem to jen jako infomaci o jednom typu FL. Byl bych rad, kdyby prislo osvetleni, nebot jinak bych si pak musel myslet, ze se me snazil nekdo ovlivnit.

V tom jsi zcela mimo mísu, děláme si pravidelný průzkum díky Google Analytics, a FMF je pro náš shop minoritní záležitostí, i když netvrdím, že zcela zanedbatelnou.

Kronium a svitilnyeu nelze od sebe oddělovat, jsou to spojené nádoby. Pokud máš zájem, můžeme o tom pokecat přes PM.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berhof
příspěvek 27.1.2010 20:38
Příspěvek #60


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 83
Registrován: 17.7.2009
Člen číslo: 360



Josefe teď bez nějakýho napadání, nemám poci, že se někdo otírá o ledshop-to je dle mého pěkný obchod. To, že je prodavač chvilkama tukan , hm každej jsme nějaký.
Příspěvky-respektive reakce, někdy nemaj s asertivním jednáním nic společného,ALE....-konkrétně příspěvky typu diskuze o dereerlight-foto reflektorů, uprostřed eneloop, a spousta dalších jsou plně profesionální a patří sem
A s nesnášením pomluv jdi za komín, mně Tě ještě nikdo nepomluvil, co to je za řeč, nesnáším pomluvu, buď to specifikuj a nebo buď potichu, sakra, se tady čílíš na jiný
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stránky V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 22.9.2024 - 17:17