IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Nitecore Explorer EC2, Recenzia
MaofKO
příspěvek 24.2.2014 23:00
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Update číslo 3. Po 5 týždňoch ani tento už v poradí 3. kúsok nefunguje. Príznaky rovnaké. Nitecore ma viac a viac presviedča o nekvalite svojich výrobkov...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 25.2.2014 07:33
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



Hele co tim svetlem delas? Me funguje, i kdyz ji pouzivam jen obcas a nosim ji jako EDC v batohu.
PS: mne taky mobil nevydrzi dele, nez pul roku, takze to vlastne chapu :-)


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 25.2.2014 07:59
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



MaofKO člověče ty mě děsíš, zrovna Nitecore pro mne byla značka slibující stejnou kvalitu jako Fenix.
Tohle je ale fakt nepříjemné.


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 25.2.2014 10:11
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



No tak ja nič, má ho ten kamoš. On by síce pri svojom zaobchádzaní potreboval odolnosť olightu alebo armyteku, ale už po prvej reklamácii, kedy mi to svetlo dal poriadne rozbité viem, že sa k nemu začal správať šetrne a na druhú reklamáciu išlo to nové svetlo už nepoškriabané a také isté je aj toto tretie teraz, takže mu určite nikde nespadlo na zem. Aby som priložil aj ďalšie negatívne skúsenosti s touto značkou, tak inému kamošovi krásne blbne Intelicharger i2, a ďalšiemu Nitecore TM11 (z prvých verzií). Moja TM11 (posledné verzie z minulého roka) zatiaľ funguje v poriadku, ale je tiež pravda, že mám s ňou nasvietených zatiaľ len pár hodín. Takže za kopec prachov málo muziky. Snažia sa inovovať a prinášať kadejaké pokrokové funkcie, ale čo z toho, keď to nefunguje. Veď si stačí prečítať vlákna na CPF.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 25.2.2014 14:25
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Já zatím u svojí SRT-7 žádné problémy nezaznamenal, a to jí vláčím v báglu pořád. Ale taky je fakt že to pořád je pár měsíců, co je na trhu, předchozího Fénixe E21 jsem tahal 3 roky a to už člověk může soudit. EC2 bych se potom co tu píšeš koupit bál
Po zkušenosti s Eagletac co jsem učinil koncem roku (Tommu by mohl vyprávět, ten jí opravoval, nákup z USA, takže reklamace by byl velký problém a riziko) bych se nejraději vrátil ke svému heslu: "Nekoupíš novinku sobě ani bližnímu svému", ale někdy to člověku prostě nedá, a pak nadává


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 25.2.2014 22:39
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Uvidíš časom, za tú cenu by to malo vydržať celý život biggrin.gif Ale heslo veľmi výstižné, niekedy sa oplatí počkať.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
okupka
příspěvek 26.2.2014 19:30
Příspěvek #27


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 31
Registrován: 9.1.2012
Člen číslo: 9 354



QUOTE(wizard @ 25.2.2014 14:25) *
Já zatím u svojí SRT-7 žádné problémy nezaznamenal, a to jí vláčím v báglu pořád. Ale taky je fakt že to pořád je pár měsíců, co je na trhu, předchozího Fénixe E21 jsem tahal 3 roky a to už člověk může soudit. EC2 bych se potom co tu píšeš koupit bál
Po zkušenosti s Eagletac co jsem učinil koncem roku (Tommu by mohl vyprávět, ten jí opravoval, nákup z USA, takže reklamace by byl velký problém a riziko) bych se nejraději vrátil ke svému heslu: "Nekoupíš novinku sobě ani bližnímu svému", ale někdy to člověku prostě nedá, a pak nadává


O jake problemy konkretne slo? Cekam uz na druhy Eagletac, tak by me to zajimalo. Ale i z tohohle duvodu jsem pro jistotu obe bral z CZ obchodu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 26.2.2014 21:29
Příspěvek #28


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Snad jeden příspěvek mimo téma nevadí, jednalo se o ten problém, že spínač se mnou vůbec nekomunikoval a svítilna se zapínala a přepínala režimy pouze když jsem s ní zatřásl... Taková vzdálená obdoba Seiko Kinetic, kde se zatřesením rukou nabíjí baterie a pohání hodinový strojek, oproti tomu Eagletac Kinetic jak jsem tomu začal říkat slouží akorát k totálnímu nasrání člověka, co právě vyhodil 140 dolarů... Na vině byl spínač, který byl uvolněný a jak tam chrastil tak způsoboval zkraty. Jenže hlava svítilny je zatraceně složitá, MX25L3 má 6 diod a drátky jsou tam tak slabé jako životní jistoty v tomhle státě, takže to chtělo někoho zkušeného, aby to nezničil. Tommu to zvádnul na jedničku, ale moje důvěra k tomuhle modelu a jeho odvozeninám je docela otřesena, vzhledem k jemnosti konstrukce zacházení jako třeba Fénix rozhodně nevydrží... Teď už slouží výborně, ale raději opravdu kupuj doma a dobře uschovej fakturu. Na druhou stranu je to těžké, verze s Nichia diodou co jsem kupoval je na trhu půl roku a dosud jí nikdo z domácích prodejců nemá v nabídce

Tento příspěvek byl editován wizard: 26.2.2014 21:44


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 26.2.2014 22:12
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Ještě doplním Wizarda, že náhodné zapínání způsoboval i volně ve svítilně vložený driver, který držel jen na množství drátků a občas se při prudším pohybu svítilny dotknul jejich neanodizovaných vnitřních stěn. Takže mimo to, že jsem přilepil spínač jsem i odizoloval driver.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 26.2.2014 22:31
Příspěvek #30


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Takúto fušerinu by som teda od Eagletacu nečakal....a zvlášť za tie prachy, čo pýtajú za svoje baterky


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 23:23