IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> chlapi, kde nakupujete díly
rosta
příspěvek 29.8.2008 12:35
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 2
Registrován: 29.8.2008
Člen číslo: 125



objevil jsem toto forum včera a z recenzí vidím, že velkým hitem jsou světelné zdroje od CREE. a zkusil bych nějaké bastlení, takže , kde bych našel cenově výhodné moduly, reflektory, elektroniky či zdroje zejména pro Cree XR-E Q5...
Sám jsem si našel jen dealextreme a tygriceny, ale nenašel jsem tam vše, co jsem chtěl (např. reflektor jaký se nachází v Deerlight DBS V2 nebo v Tiablo A9).
Dík za tipy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 29.8.2008 13:34
Příspěvek #2


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Na DealExtreme majú CREE emittery (Q5-WC na star, Q5-WC na 16mm round-PCB,...), alebo hotové moduly s refektorom (e.g. R2-WC 1-mode). Ak Ti nevadí druhotriedna kvalita, tak DX je dobá voľba.

Reflektory do Tiabla A9 som videl jedine na KaiDomain (smooth, OP).

Optiky sa dajú zohnať aj z DX ako aj z KD, ale za ne by som ruku do ohňa nedal smile.gif . (Ja som bral optiky z Nemecka - Led-Tech, a na bike od Bruma - člen CPF (optiky Ledil).

Ak Ti ide o kvalitu a nevadí Ti vyššia cena + P&P, tak pozri Led-Tech, Leds.de, Cutter. Majú tam dosť veľký výber a LED vo viacerých odtieňoch.

Čo sa týka driverov, DX ponúka nejaké kusy, stačí pohľadať. Kvalitnejšie od PowerLine môžeš nájsť na Led-Tech (e.g. tento drajver na 1A). Niečo s rozumnejšími rozmermi na TaskLED, alebo CPF smile.gif ...

Endžoj...

Cheers hi.gif


EDIT: @jirik: Asi by bolo treba hajlajtnúť thread "Užitečné odkazy" a vytiahnúť ho na titulku. (-:


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 29.8.2008 13:55
Příspěvek #3


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Není nutné všechno brát ze zahraničí.

SSC LED i optiky u nás prodává official.cz a Cree LED a optiky prodává tron.cz
+ měli by mít i nějaké zdroje pro napájení z 12V

na tygriceny zapomeň, v podstatě za tebe jen objednají věc z DX a za to si napočítají dost nehoráznou marži, často i víc než dvojnásobek původní ceny. čekací doba tudíž bude stejná jako by si to objednal přímo z DX a navíc když budeš mít jó smůlu, tak ti ještě celníci můžou napočítat clo:) taky reklamace jsou dost nejasné, protože je to kanadská firma, tak se nemusí řídit evropskými zákony o ochraně spotřebitele.

empathier: zálož téma a nějak přehledně tam sepiš obchody, pak to hodím jako sticky.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 29.8.2008 14:44
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



Ja čo neviem zohnať je náramok na ruku, resp. tá šnúrka ku flashlightom. Najlepšie tie od Romisenu. Neviete kde to kúpim?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 29.8.2008 15:51
Příspěvek #5


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Na cpf pár lidí dělá ručně pletený z padákových šňůr tu a tu. Vypadají moc pěkně, ale taky něco stojí. Úplně obyč poutka jsem na déiks ani kádé nenašel, což se docela divím:)


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 29.8.2008 19:30
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



Tieto sú pekné, ale veľmi by mi to nezachránilo baterku ak by mi spadla do nejakej jamy a pod. Skôr som myslel klasické čierne šnúrky, lebo tie čo sa predávajú ku mobilom sú dosť biedne. Romisenove šnúrky majú vnútri silon, takže je problém to odtrhnúť.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 19.4.2009 19:01
Příspěvek #7


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



podobne "privesky" sme si robili na vojne z gumenych snurok na vetrovkach (kongo)



--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.3.2024 - 06:39