IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Event 13.7.2011 - Praha, Československý flashaevent, kdo chce ať přijde.
alk007
příspěvek 13.7.2011 11:28
Příspěvek #21


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(The Devil @ 13.7.2011 10:39) *
So zenou ideme teraz do zoo,...


ZOO je fajn, ale ta zvířata, která uvidíš večer, na ty to nemá :-))))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 14.7.2011 01:11
Příspěvek #22


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Měl jsem fakt libovou cestu domů.. (nepočítám do toho bus atd)

Repost z FB:

Nejdivnější cesta ze Štěcho (vesnice 3km pod náma) pěšky domů.. Schody (asi 100schodů) na ovčičky (část naší vesnice) ještě v pohodě, ale následné prodírání se porostem, v jinak nezarostlé, zkratce dalo zabrat.. Dále jsem na poli půlhodiny hledal zatoulaný kotě, který mňoukalo "někde" uprostřed (tzn, uplně promočený boty) a dále pak utíkání před hřmícím oblakem (viz. obrázek).. Přijdu domů, a hnedka Hody jeby doopravdy a slejvák jako kráva..



--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 14.7.2011 08:26
Příspěvek #23


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Včerejší mezinárodní flashaevent byl příjemný. Zavítal mezi nás vzácný host The Devil ze svými výrobky a potvrdil domněnku, že na Slovensku nežije jiný živočišný druh (jak se někteří domnívali pod vlivem příspěvků pepka), ale normální flashaholici jako jsme my :-) Na diskuzích a následném svícení v nedaleké Stromovce se pak podíleli kromě mé maličkosti i Tommu, HentaiRush, Jiřík a Petr M. Poděkování patří i kultovní hospodě Slamník, která nám umožnila přečkat nebývale silné bouření živlů. Takže díky všem ...
... kromě krtka, pro kterého jsem táhnul s sebou stativ tam, a pak zase zpět, protože krťo jaksi váhal ... :-))


Zásadní světla: Fenix TK70 alias Boží hajzlzvon a Tommyho Daymoon SST-90 alias Ošklivka Katka



Když už jsem zmínil krtka, nemohu nenapsat přibližnou podobu komunikace s tímto flashajedincem (nebrat příliš vážně, možná to bylo úplně, ale opravdu úplně jinak :-)

20:45 Krtek volá, že asi nepřijede, protože se bojí lidí, co za bouřky jezdí jako prasata. Je přátelsky pozván, ať zkusí dorazit, že se na něj těšíme.

20:58 Krtek volá, že
asi nepřijede, protože přítelkyně se o něj bojí a nechce ho pustit do té bouřky. Prosíme ho, ať to nevzdává a přijede.

21:12 Krtek volá, že
asi nepřijede, protože přítelkyně se bojí bouřky a on ji chce hlídat (přítelkyni). Říkáme mu ať neblbne a vyrazí.

21:23 Krtek volá,
asi nepřijede, protože se bojí své přítelkyně, že kdyby odjel, byla by bouřka i doma. Je mu doporučeno, ať přestane váhat a startuje vůz.

21:39 Volá bouřka, že asi přijede, protože se bojí Krtka. Neříkáme jí nic.

21:45 Krtek volá, že asi nepřijede, protože byl v práci od sedmi do devíti. Je mu důrazně naznačeno, že má přijet.

21:56 Krtek volá, že asi nepřijede, protože zítra vstává (do práce). Je mu nařízeno okamžitě přijet.

22:01 Krtek volá, že asi nepřijede, protože má krytí pouze IPX-6 (tzn. že vlhne při bouřce vzdálené méně než 50km). Řveme na něj, ať valí a bleskem.

22:04 Krtek volá, že opravdu nepřijede, že je to definitivní.




Následují odvetná opatření:
  • rituální obřad vymazání Krtka z adresáře mobilů u všech přítomných jedinců
  • je provedena sbírka na Vibrační odpuzovač krtků (ve tvaru robertka) a Aplikační výbor volí Výkonným zavaděčem Hentaie. Je asi dobré, že ze zbytků sbírky bude možné hradit první dny hospitalizace Krtka v nemocnici
  • Krtkův účet na Libimseti.cz je převeden na server Hnusimseti.cz
  • Ustanovuje se zvláštní komando, které až bude Krtkek v práci pronikne do jeho bytu a ve všech jeho svítilnách vymění LED za klasické žárovičky
  • Všechna Krtkova videa na YouTube jsou prohnána programem Shaker a překodována do rozlišení 80p, takže výsledkem jsou roztřesená miniaturní videa
  • Bývalý Julínkův poradce Cikrt (čti Chci krt) se přejmenovává na Necikrt (čti Nechci krt)
  • Krtkovi je předplacena doživotní legitimace do Modré ústřice s poznámkou "Účast povinná, jinak trestat!"
  • Do Googlu je "vhacknut" program DeKrt 1.0 odstraňující veškeré informace o Krtcích
  • Chuckovi Norrisovi je zaslána fotografie Krtka i s adresou a poznámkou: "Tenhle neřekl, že jsi nejlepší"
  • Krtkovi je zaslána fotografie Chucka Norrise i s adresou nejbližšího krematoria


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 14.7.2011 09:18
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



Dakujem vsetkym ucastnikom zrazu, bolo super. Akurat sme vystihli tu najvacsiu burku, ktoru sme preckali v podniku. No a tych svetiel co tam boli, pomaly stracam prehlad smile.gif . Este aj policajti sa pristavili, ale hned sa dali na utek ked zistili ze nie sme pre nich riziko. Inak bolo fajn, rad som spoznal novych ludi, snad este niekedy dame podobne stretko.
Diky


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 14.7.2011 09:22
Příspěvek #25


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Bouřka byla monstrózní, ale alespoň se hezky pročistil vzduch. Akce příjemná jako vždy smile.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 14.7.2011 10:16
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Ja se fakt omlouvam ze sem nedorazil ale opravdu jsem v te bource hodne vahal. Me vozidlo neni na takovy dest staveno. Uz jednou jsem kvuli tomu desti boural (potvrdi Tomason, jel se mnou) a po bource bylo uz pozde protoze jsem opravdu musel brzy vstavat. Takze opravdu se omlouvam vsem za mou neucast.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 14.7.2011 11:01
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



příspěvek od Alka to je něco luxusního smile.gif výborná práce!
jinak se taky omlouvám,ale jak víte,pro mě je tohle už krizový čas,takže já se budu na vás všechny těšit až na podzim,kdy se nám začne dříve stmívat.

jinak potvrzuju Krtka,jsou to trochu takový sáně na mokru,ale spíš bych to nazval Iphonevlhko :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 14.7.2011 11:29
Příspěvek #28


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Sraz byl jako vždy výborný, hezky jsme si popovídali a pobavili se. Do hospody jsme přišli za sucha a odešli zase za sucha. Že byla venku nejaká bouřka jsme zjistili jen z telefonátů od krtka. Jinak jsme si mohli myslet, že za okny jen někdo testuje nějaké výkonné flashlighty blancmanovsky studené barvy.
Konečně jsme mohli vidět ďábla ze Slovenska, který přivezl i svou pověstnou čelovku s dveřním pantem. biggrin.gif
Alk přivezl jako vždy plno krásných světýlek o kterých i zajímavě a vtipně pohovořil.
Bylo to super. Díky všem za účast. Už se těším na další posvícení.

PS: Alku tys mě zase rozesmál tím příspěvkem. biggrin2.gif

Tento příspěvek byl editován Tommu: 14.7.2011 11:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 14.7.2011 12:07
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



co mě mrzí,že jsem teda neviděl v akci mého favorita,TK-70.kluci popiště mi jak to vypadá a svítí,at jsem ještě víc natěšenej smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 14.7.2011 12:26
Příspěvek #30


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Dalekonosný záchodový zvon se solidním throwem a užitím jako palcát.. smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 14.7.2011 12:28
Příspěvek #31


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



TK70 je nářez. Sice fakt vypadá jak hajzlzvon, ale jinak je úžasná. S originálním dlouhým tělem na 4xD je to zbraň soukromého ničení (byla předváděny i ukázky jak asi na pachatele trestného činu) ale pro normální nošení je to už teda docela dost palcát. Pokud se na ní dá to krátké tělo (z TKněconěco) na 2 x D LiIon, tak už je to taková snesitelnější záležitost, pro majitele Howitzera je to pohoda :-))
A svítí luxusně, to prostě musíš vidět. A pak už jen šetřit a šetřit ... :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 14.7.2011 12:56
Příspěvek #32


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(Tomason @ 14.7.2011 12:01) *
... jak víte,pro mě je tohle už krizový čas,takže já se budu na vás všechny těšit až na podzim,kdy se nám začne dříve stmívat.


Včera padl i návrh, že bychom mohli svícení někdy pošoupnout za půlnoc, že bys mohl přijít, kochat se a pak rovnou do práce :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 14.7.2011 13:02
Příspěvek #33


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



dobráku biggrin.gif

no leda že by jste mě potom pomohli! wink.gif

jinak na Féna penízky jsou,ale ještě je v tom dovolená,tak radši počkám,co kdyby a potom se uvidí.

Tento příspěvek byl editován Tomason: 14.7.2011 13:03
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 14.7.2011 13:26
Příspěvek #34


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Já mám po dovolené, takže nyní mám peníze maximálně na tenhle zvon :-) Vypadá podobně, jen má méně lumenů ...


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogi
příspěvek 15.7.2011 21:46
Příspěvek #35


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 502
Registrován: 7.5.2010
Člen číslo: 634



nebudu nejake fotky z posledneho eventu v Praze (v Prahe ) alebo ste iba povecerali a preckali burku ?

v srpnu ( v auguste ) sa chystam do Prahy tak zobeirem aj fotak pre istotu cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 15.7.2011 22:19
Příspěvek #36


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Fotky nebudou, krtek bohužel nedorazil :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 19.4.2024 - 08:06