IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> kaidomain - q5 čelovka, nějaké info?
midlander
příspěvek 31.7.2008 21:09
Příspěvek #1


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 123
Registrován: 26.7.2008
Člen číslo: 114



Nezachytil jste někdo moudrý informace o týhle věci?
http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=4878
O kvalitě provedení si nedělám iluze, ale láká mě to že je na 18650. By mohlo chvíli svítit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 31.7.2008 22:42
Příspěvek #2


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



90lm/150min... No, čo ja viem... Na čelovkách mám radšej batérie vzadu, alebo na belt. Tá páska s nápisom LED HEADLIGHT mi pripomína moju prvú čelovku, ktorú som po týždni rozobral, pretože sa pokazila...

Tá zelená odpudivá farba je hrozná.
Prevedenie vyzerá rovnako ako všetky LED HEADLIGHT "made in china" čelovky.
Telo bude pravdepodobne nedostatočné na 1A drive.

No, stálo by za to skúsiť, čo to znesie, prípadne tam v budúcnosti hodiť R4 na 1A + nejaký pack na belt. Ale najskôr žiadna sláva.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 1.8.2008 08:04
Příspěvek #3


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Ty specifikace jsou trošku divný. S jednou slušnou 18650 by to mělo při 90lm vydržet aspoň 5 hodin. Pokud to vydrží míň, tak do toho dávají mizernou baterii, nebo mizernou elektroniku (1xAMC7135 by asi bylo ideální). Jestli je ta ledka opravdu "properly heatsinked" si nejsem tak úplně jistý, tyhle plastový těla ve mně nebuděj moc velkou důvěru (ale často to takhle řeší i petzl a spol...). Barva a nabíjecí konektory jsou fakt fuj:)


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midlander
příspěvek 1.8.2008 16:11
Příspěvek #4


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 123
Registrován: 26.7.2008
Člen číslo: 114



Nojo, vy jste zhejčkaný nějakejma zebrama... biggrin.gif tělo je samozřejmě čínská klasika, taky tady jednu mam a chci se jí zbavit. Vodotěsná bude při použitích vlastních těsnicích kroužků a silikonového tmelu... spíš by mě právě zajímala alektronika a chlazení, popř. kdyby se tam dalo fláknout něco vlastního. Že nepojede na plný koule by mi tolik nevadilo, čelovku na kole využivám na blízko, takže spíš by mi vyhovovalo trochu jí zkrotit a získat větší výdrž.
No, kdybyste někdo zahlíd nějaký info, dejte mi prosím vědět... zatím nemám odvahu dělat experimentátora. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 1.8.2008 16:56
Příspěvek #5


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



QUOTE(midlander @ 1.8.2008 17:11) *
Nojo, vy jste zhejčkaný nějakejma zebrama... biggrin.gif

jj, kup H30 nebo pockej na H60 wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 1.8.2008 23:18
Příspěvek #6


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



K chlazení se toho asi nedá moc říct, plast prostě moc velký výkony neuchladí. 1W by to snad snést mohlo (když to takhle funguje i ve značkových čelovkách...). Použitá elektronika je jen věštění z křišťálový koule:)

Pokud to chceš jen na bajk, tak klidně vezmi nějakou ruční svítilnu. Na helmu se to přidělá snadněji, než čelovka. Podle rovnice světlo na helmu=čelovka se řídí spousta lidí, ale je to blbost.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midlander
příspěvek 2.8.2008 08:38
Příspěvek #7


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 123
Registrován: 26.7.2008
Člen číslo: 114



Já to právě nechci jenom na kolo, jinak bych si koupil druhou TR-801 či něco podobnýho. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ser1a
příspěvek 2.12.2008 22:22
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 493
Registrován: 30.11.2008
Bydliště: ŽA
Člen číslo: 199



fuha cinske celovky... to by som sa uz bal ze mi to jebne na hlave.. podla mna to uz je setrenie penazi tam kde netreba... a rizikovanie zdravia

hlavne pre tych na bike co maju poriadne osvetlenie na biku namontovane. aky vyznam ma pre nich celovka?smile.gif


--------------------
Moja FL zbierka: Astrolux MF04, BlitzWolf BW-ET11, Convoy S11, Fenix CL25R, Fenix CL30, Fenix TK35, Fenix TK41,Fenix L2D Q5 Premium, Fenix HL30, Imalent DM21T, Imalent DT70, JetBeam DDR30, JetBeam E10R, Lumintop EDC05C, Sunwayman T60CS, Sunwayman D40A, Nitecore Concept 1, Nitecore SRT7, Nitecore SRT9, Nitecore Tube, Nitecore TIP Christmas Edition, Nitecore TIP CRI, Nitecore EA4, Nitecore EA45S, Nitecore EC4, Nitecore LR30, Nitecore TM26GT, Olight SR95 Intimidator, Olight i3ee OS, PETZL TIKKA+, Wuben TO50R, Wuben E05
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 2.12.2008 23:09
Příspěvek #9


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Čelovka má význam. Keď ideš do zákruty, hardmounted svetlá na bajku zákrutu proste neosvetlia. Preto je dobré mať na hlave nejakú tu LEDku (niekto dáva na hlavu viac a niekto má na bajku viac... osobne mám na bajku dosť a čelovku nosím len málokedy). smile.gif


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dafe
příspěvek 3.12.2008 09:28
Příspěvek #10


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 23
Registrován: 22.10.2008
Člen číslo: 176



QUOTE(eMpathier @ 2.12.2008 23:09) *
Čelovka má význam. Keď ideš do zákruty, hardmounted svetlá na bajku zákrutu proste neosvetlia. Preto je dobré mať na hlave nejakú tu LEDku (niekto dáva na hlavu viac a niekto má na bajku viac... osobne mám na bajku dosť a čelovku nosím len málokedy). smile.gif


Jo. Zrovna vcera mi v pulce cesty dosly baterky ve Fenixu na helme a zbytek cesty jsem lehce nadaval a vzpominal jak nekteri bikeri pochybuji o vhodnosti osvetleni na hlave. Jasne se ctyrma P7/MCE na riditkach otocenyma do ruznych stran to asi neni potreba, ale s jednou P7 na riditkach je k tomu Fenix L2D nebo jina mensi svitilna na hlave k nezaplaceni, proste komfort. Osobne uz do tmy bez hlavoveho osvetleni nevyjizdim, vsak vezmete co mate doma, pridelejte suchacema na helmu a zkuste na nejakych pesinkach, za chvili nebudete chtit jinak smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dafe
příspěvek 3.12.2008 09:32
Příspěvek #11


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 23
Registrován: 22.10.2008
Člen číslo: 176



QUOTE(dafe @ 3.12.2008 09:28) *
Jo. Zrovna vcera mi v pulce cesty dosly baterky ve Fenixu na helme a zbytek cesty jsem lehce nadaval a vzpominal jak nekteri bikeri pochybuji o vhodnosti osvetleni na hlave. Jasne se ctyrma P7/MCE na riditkach otocenyma do ruznych stran to asi neni potreba, ale s jednou P7 na riditkach je k tomu Fenix L2D nebo jina mensi svitilna na hlave k nezaplaceni, proste komfort. Osobne uz do tmy bez hlavoveho osvetleni nevyjizdim, vsak vezmete co mate doma, pridelejte suchacema na helmu a zkuste na nejakych pesinkach, za chvili nebudete chtit jinak smile.gif


Jeste doplnim proc se mi taky libi svetlo na hlave - krom sviceni do zatacek apod mi to umoznuje chovat se za jizdy podobne jako za svetla - kdyz chci vidim na tachometr kolik jedu, vidim jaky mam zarazeny prevod, vidim turistickou znacku na strome i kdyz je vedle me nebo za mnou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 3.12.2008 10:44
Příspěvek #12


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



normalne jazdim Aurora P7 na maxime + L2D na turbo trochu na krajnicu.
raz som skusil Zebru H30 a zrazu mi stacila aurora na low (~200lm) a bolo to ovela lepsie nez dohromady ~800lm z Aurory+Fenixa namontovanych na biku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ser1a
příspěvek 3.12.2008 16:42
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 493
Registrován: 30.11.2008
Bydliště: ŽA
Člen číslo: 199



hm tak to vyskusam.. mozte mi odporucit nejaky drziak na celovku pre http://www.tomsta.sk/product/prilba-ked--s...trieborna-6287/ ? Aby tam islo napr L2D Q5 alebo mozno nakoniec nepredam a nedarujem A606ku ale dam si ju na celovku..


--------------------
Moja FL zbierka: Astrolux MF04, BlitzWolf BW-ET11, Convoy S11, Fenix CL25R, Fenix CL30, Fenix TK35, Fenix TK41,Fenix L2D Q5 Premium, Fenix HL30, Imalent DM21T, Imalent DT70, JetBeam DDR30, JetBeam E10R, Lumintop EDC05C, Sunwayman T60CS, Sunwayman D40A, Nitecore Concept 1, Nitecore SRT7, Nitecore SRT9, Nitecore Tube, Nitecore TIP Christmas Edition, Nitecore TIP CRI, Nitecore EA4, Nitecore EA45S, Nitecore EC4, Nitecore LR30, Nitecore TM26GT, Olight SR95 Intimidator, Olight i3ee OS, PETZL TIKKA+, Wuben TO50R, Wuben E05
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dafe
příspěvek 3.12.2008 18:19
Příspěvek #14


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 23
Registrován: 22.10.2008
Člen číslo: 176



QUOTE(ser1a @ 3.12.2008 16:42) *
hm tak to vyskusam.. mozte mi odporucit nejaky drziak na celovku pre http://www.tomsta.sk/product/prilba-ked--s...trieborna-6287/ ? Aby tam islo napr L2D Q5 alebo mozno nakoniec nepredam a nedarujem A606ku ale dam si ju na celovku..


podle me prichyceni dvema stahovacimi suchymi zipy je nejuniverzalnejsi a funguje to ok
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 3.12.2008 18:31
Příspěvek #15


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Alebo to uchytiť do flexibilného nylonového držiaka.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 3.12.2008 19:54
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



Len dodám, že čelovka je za hmly(stačí aj mierna alebo vlhkosť) aboslútna kravina lebo všade okolo vidíš iba mlieko. Niekedy aj svetlá na volante sú na škodu, to sa skôr hodí Pepkove riešenie svetiel na os kolesa.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 20:54