IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

8 Stránky V  « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Flashasraz Josefov 23.11.2013, Do podzemí za kvalitní tmou!
wizard
příspěvek 22.11.2013 21:14
Příspěvek #101


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Posílám Vám do PM kontakt, kdybyste se rozhodli připojit, tak abychom se mohli sejít ráno na nádraží


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 22.11.2013 22:04
Příspěvek #102


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Domluvili jsme se s Džejárem, že přijedem ráno do Tuklat na těch cca 9:15 autem, které tam necháme a dál pojedeme s Blancem. No snad s tím bude srozumněn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 23.11.2013 22:52
Příspěvek #103


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Dnešní flashasraz v pevnosti Josefov byl opět skvělý a tak nezbývá, než velmi poděkovat Blancmanovi, že pro nás zařídil nadstandardní prohlídku vedenou výborným panem průvodcem, na kterém je vidět, že ho ta práce baví. Takže jsme se dozvěděli plno zajímavostí a viděli mnoho zajímavých míst. Těším se na další podobný sraz. smile.gif
Tady je pár fotek z pevnosti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 24.11.2013 01:20
Příspěvek #104


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Musel to bejt zajímavej vejlet, škoda že povinnosti mě chtěly jinde.. sad.gif

btw: Čekám tu 15min na nějákej Alkův (viděl jsem, že "píše") superkoment, a prd. biggrin.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 24.11.2013 01:50
Příspěvek #105


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Právě jsem si omylem smazal půlstránkový, hodinu psaný popis srazu. Jsem nakrknut :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 24.11.2013 02:12
Příspěvek #106


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 558
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



ctrl+Z nezebralo? biggrin.gif
Jinak se těším na popis a snad i další fotky smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 24.11.2013 03:39
Příspěvek #107


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Vzhledem k tomu, že jsem si umazal, co jsem pracně hodinu tvořil, tmusím vytáhnout z paměti co se dá ještě teď v noci. Tož second servis:

Džousefovský flashasraz 23.11.2013 v bodech:
  • Díky za účast flashateamu ve složení (abecedně): alk007, Blancman, Džejár, Kolbaba71 & family, Petr M. & kus family, Tommu, wizard
  • Cesta do Josefova byla rychlá, místy pomalá. Leč zácpu jsme úspěšně překonali (nikoliv projímadlem, ale navigací)
  • Způsobně a rádi jsme zaplatili vstupné, za což jsme byly odměněni možnosti zápůjčky retroflashlightu (pravděpodobně značky WaxFire) o svítivosti 4,5 KPDT (1 KPDT = svítivost Kolbabova Plochobaterkového Drtiče Tmy). My kovaní flashasoudruzi jsme hrdě odmítli.
  • Pan Průvodce (zaslouženě s velkými P na začátku) byl skvělý, na rozdíl od pipin brigádničících na hradech a zámcích a nedobře odříkávajících pracně naučený text, tento pán fundovaně, poutavě a vtipně povídal o pevnosti a bylo vidět, že tomu rozumí a baví ho to. Navíc, jako bonus, opravdu vypadal jak z dob Marie Terezie. Ještě jednou děkujeme.
  • Ihned po vstupu do podzemí a infomaci, že je zde 25(?) km chodeb, začala část účastníků zájezdu jíst jak o život (zde musím vyzdvihnout Džejára a jeho lehkou svačinku velikosti pecnu chleba), domnívajíc se pravděpodobně, že to projdeme všechno.
  • Pevnost byla celkem dobře průchodná, většina chodeb v pohodě a ta snížená část (175cm?) se také docela dala, člověk si jen občas škrtnul šošolkou o strop. Ale rozdíl proti Višňovce, kde výška někde byla snad 50cm a kromě Krtka, který si tam mohl i povyskočit, se to líbilo málokomu. Pravda, díky mé tělesné schránce je mi občas těsno i v Blance (tedy myšleno tunelu).
  • Spící biodrony maskované za netopýry se naštěstí neprobudily ani při fotografování. A ten, který tam poté drze poletoval, se naštěstí držel mimo dostřel našich lumenometů.
  • Místnosti, které kdysi sloužily jako ubikace, jsme shledali vhodnými pro případný flashasraz spojený s flashapařbou. Good idea...
  • Zajímavým exponátem byla nevelká, leč pevná klec, sloužící (slyšel-li jsem dobře) k umravnění neposlušných intervenčních ruských vojínů v roce 1968. Napadá mě, že přivézt ji do Parlamentu a přidat dalších 199 tak možná vypukne ráj na (České) zemi.
  • Přesunem do nedaleké restaurace se náš flashasraz dostal do druhé části - gastrolábuže (tzv. Flashasraz s vyvrcholením) spojené s okukem a omakem našich chloub a pokladů (donešených svítilen). Nikdo nám nevymluví, že Blancman se předem nedohodl s majitelem restaurace, protože nám bylo nabídnuto pšeničné pivo značky FENIX. No tak ještě džus OLIGHT, minerálku EAGLETAC a třeba projímadlo ULTRAFIRE a bude to stylovka non plus ultra. Jinak mohu konstatovat, že jídlo bylo velmi dobré, ceny taktéž, obsluha sympatická a free wifi bylo třešničkou na dortu. Zato Blancmanovo husté chození s řídkým obsahem bylo na tomtéž dortu spíše ančovičkou.


A co zajímavého bylo k vidění z oblasti flashahardware?

  • Vesmírná loď Enterprise, občanským jménem Fenix TK76. Je asi příliš brzo na to dělat nějaké fundované závěry, ale IMHO jde o směs geniality a šílenství, designového eperimentování a úletu, novátorství a samoúčelných prvků, prostě hledání nových cest, kudy by se flashlighty mohly ubírat a jen budoucnost a zákazník ukáží, zda se Fenix trefil. Ovšem to hlavní - tedy jak to svítí - to si myslím že je docela dobré a stát tahle kosmická svítilna tak třetinu až půlku tak bych (za předpokladu, že pan Šicí stroj už nebude dál tlačit kurs koruny do septiku a taky kdybych neměl svou milovanou TK75) začal uvažovat...
  • Nesymetrická svítilna Fenix TK51 aneb gravidní flashlight alias výsledek křížení (flashakopulace) throweru a mrďocha. Po počáteční nedůvěře si ale myslím, že by to mohla být pro mnoho lidí (kteří nehodlají mít víc flashlightů než třeba vlastních končetin) hlavní, případně jediná svítilna, kterou si pořídí. Kombinace dobrého throweru s širším kuželem je podle mne praktická a perpektivní. Navíc oceňuji genialitu pánů od Fenixe, že svítilnu koncipovali jak pro praváky, tak pro leváky (malou svítilnu lze mít s vynaložením minimálního úsilí jak na pravé, tak na levé straně).
  • Lumeny sbalené na cestu v podobě svítilny EagleTac SX25L3 (je to ona, wizarde?) zaujala výborným poměrem lumeny / rozměry. A cena aj pro (movitějšího) Skota. Komu vyhovuje "kroutidlákové" ovládání tak má nad čím přemýšlet. Navíc vnútri je perspektivní Cree MT-G2 s (pro mě) příjemným tintem.
  • Z mé taštičky plné mrďochů byl Yar da Blanc man fascinován Olightem S10 natolik, že to vypadá na další šťastnou akvizici aneb láska na první dotek
  • Když už jsme u Blancmana tak jeho vrcholná díla Dělomír a Jehla byly oceněny za vzhled, zpracování i tvar kužele. Při té příležitosti přišel na přetřes i Blancmanův oblíbený flashasport tedy flashatuning. Jest možno konstatovat, že zhruba se dá rozdělit na tři kategorie:
    1. lehký tuning - 60-80% původní svítilny je nahrazeno novými lepšími díly
    2. standardní tuning - je nahrazeno 80-100% (obvykle zůstává původní poutko, pouzdro a o-kroužek)
    3. Blancman overdrive tuning - novými díly je nahrazeno více než 100% původní svítilny. Matematicky je to nesmysl, v praxi to funguje a navíc to skvěle vypadá a výborně svítí
    pozn.: puntičkář by mohl namítak, že není zastoupena varianta nahrazení 0-60% původních dílů. Tomu říká Blancman, že si "svítilnu jen tak prohlédl a v podstatě s ní nic nedělal" tudíž vypouštíme ze zřetele.
  • Co se počtu LEDek v jednom světle týče, s drtivou převahou zvítězil můj šestisetledkový bazmek velikosti 10" tabletu Yongnuo YN-600, který se se ctí postavil i svítidlu veřejného osvětlení v Josefově. Jak by řekl jemný flashapoeta: "Svítí to jako kráva".
  • Došli jsme jsme ke společnému konsensu (tedy minimálně si to myslím já), že Fenix TK75 je asi jedno z nejhezčích svítidel a to nejen od Fenixe. Pro mě osobně to byla láska na první lumen a kandidát na svítilnu roku 2013.
  • K vidění byly i další skvosty, např. Pavexim halogen trapných 50W, vytuněný Cikánisen 4xXM-L, klasický nestárnoucí Olight (ve flashaholičtině Oh! Light!) M3X, Fenix TK75 old classic XM-L i new turbo XM-L2, výkonná bazooka Fenix RC40, exotický XinTD BTO, Skyray 3xXM-L, Archon M60XL (pravděpodobně inspirovaný Sunwaymanem), náhlavní náčelnice ArmyTek Wizard Pro Wide, další čelovka Spark ST6-460NW, její ruční klon Spark SL6-740NW, oldie but goldie Olight M30 Triton, UniquFire UF-T20, Nitecore SRT7 schopný nahradit i policejní maják, chcípák, pardon, Sipik zoom, Zebra SC600W, Olight S10 a S15, Thrunite Ti2, 4Sevens Revo a ... pokud bylo ještě něco, tak už si to nepamatuji.
A na závěr ještě jednou díky všem a veliké poděkování Blancmanovi za zorganizování této akce. Josefov je mrtev, ať žije Jihlava!




P.S. Pasáže psané modrým písmem nemusí být míněny smrtelně vážně, v horším případě může jít i o pokus o humor.




P.P.S. Dopisuji ve 3:40 v noci, tak omluvte případné hrubky...


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 24.11.2013 03:57
Příspěvek #108


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Alane Alane..

To se i v tuhle šílenou hodinu čte velmi dobře. smile.gif Měl bys skoro udělat nějákej topic na CPF (v angličtině samozřejmě). smile.gif

Ikdyž, to by asi nevynikla ta humorná strana textu, ale třeba jo. smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 24.11.2013 09:34
Příspěvek #109


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



během dopoledne sem hodím odkaz na fotky, zatím jsem je nijak neupravoval ani nepřejmenovával, k tomu se dostanu až později. Chci to udělat co nejdřív, dokud to máme v paměti. U některých je viděl v rohu svítilna, takže se bude čeho chytit, když člověk na cestě za správným jménem zbloudí... Zejména pro ty co hráli Alien vs. Predátor je dokonalá fotka s Fénix TK76, vypadá tam jak kvér z té hry, je i na stejném místě, jen z tmy se tam na nás mohl vyřítit maximálně netopýr... Jsem na chatě a upload tu běží zázračných 25KB/s (síť Telefoniky tu pamatuje asi ještě Křižíka, když studoval...), takže těch 270MB chvilku potrvá, jsem zatím v půlce.

Tak zde je odkaz na fotky, heslo je můj nick zde psáno malým písmem, jinak vyhledávač jsem nezakázal, takže kdyby někomu nefungoval odkaz jmenuje se to josefov.zip a má 270MB

http://ulozto.cz/xpFVkmQT/josefov-zip



Tento příspěvek byl editován wizard: 24.11.2013 11:15
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 24.11.2013 12:11
Příspěvek #110


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Zde je seznam svítilen v pořadí, jak jsme je měřili:
  1. halogen 50W Pavexim
  2. Romisen 4xXM-L
  3. Olight M3X
  4. Blancmanův Dělomír
  5. Eagletac SX25L3
  6. Blancmanova Jehla
  7. Fenix TK75 XM-L2
  8. Fenix RC40
  9. XinTD BTO
  10. Fenix TK76
  11. Skyray 3xXM-L
  12. Fenix TK51 - obě LED
  13. Fenix TK51 -"dálkové"
  14. Fenix TK51 -"blízkové" :-)
  15. Fenix TK76 - "dálkové"
  16. Fenix TK76 -"šířkové" warm + cool
  17. Fenix TK76 -"šířkové" warm
  18. Fenix TK76 -"šířkové" cool
  19. Archon M60XL
  20. Fenix HP15
  21. Armytek Wizard Pro Wide
  22. Olight Triton M30
  23. UniqueFire UF-T20
  24. Nitecore SRT7
  25. Sipik Zoom
  26. Spark SL6-740NW
  27. Zebralight SC600w
  28. Fenix TK75 XM-L


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 24.11.2013 13:30
Příspěvek #111


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 008
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Super popis Alku smile.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 24.11.2013 18:33
Příspěvek #112


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Je radost vždycky číst Alkovo shrnutí akce!!Díky,no a já jdu stahnout fotky,at vím jak jste se měli.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Džejár
příspěvek 24.11.2013 21:07
Příspěvek #113


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 697
Registrován: 30.5.2009
Člen číslo: 337



Musím taktéž konstatovat, že sraz se velmi povedl. Za prvé děkuji Tommuovi za odvoz a přívoz na trase Kbely-Tuklaty a Blancmanovi za navazující trasu k pevnosti a hlavně za zajištění skvělé prohlídky.
Jednoznačně jsem se přesvědčil o štastné flasharuce při výběru mé nové M3X, s XM-L2 svítí opravdu výborně, pro mne je sympatická i kvůli krátké verzi s 18500.
Využili jsme krásné dlouhé chodby a provedli měření luxů na konci po letu fotonů dlouhém 135 metrů. K měření byl použit luxmetr CEM DT-2232 na rozsahu 40 lux, kde sice má rozlišení setiny luxů, čínským soudruhům bych věřil max. tak +-0,2 luxu na tomto rozsahu (a možná i hůř).
Jestli si pamatuji dobře tak výsledky jsou (pořadí měření):
1. Olight M3X 4 lux
2.
Blancmanova Jehla 5 lux
3. Fenix RC40 6 lux
4. Blancmanův Dělomír 2,7 lux
5. 2*Fenix RC40 12 lux

Ještě jsem měřil prud klešťovým ampérmetrem pomocí tlustého kabelu, Blancmanova jehla byla 2A na high, Olight S-10 BATON měl na high tuším 0,7A, S-15 napájená z 14500 si vzala podobně, ovšem z lithiové AAA teklo 2,5 A což je trochu moc.

Posledním zjištěním je že Alkovi reportáže ze srazu je lepší číst vymočen, neboť by jinak u toho člověk uchcával smíchy.

Návrh na letní velký Flashasraz s mezinárodní účastí by neměl zapadnout, čim dříve stanovíme termín tím více nás bude moci přijet.

Tento příspěvek byl editován Džejár: 24.11.2013 21:08


--------------------
Fenix PD20, Romisen RC-T5@4x XM-L T6 2B mod, Quark Mini CR2
Samsung ICR 3000mAh, iCharger 106B-plus 250W 6s Balance/Charger
iCharger 3010B 1000W 10s 30A
iCharger 4010 DUO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 24.11.2013 22:52
Příspěvek #114


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 638
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Prima akce. Vzhledem k tomu, že sestra očekávala, že hospoda bude zahulená a že do ní s klukama ani nevlezou, připravila oběd doma a tak jsem je byl nucen následovat, jelikož z/do vesnice, odkud jsem vyrážel je běžnou dopravou nejen o víkendu, něco se dostat něco strašnýho. Např. teď jsem se už vrátil do Prahy a cesta trvala se třemi přestupy lehce přes 4 hodiny. A to v neděli večer to jezdí relativně slušně.

Švagrovi se líbil jak Fénix TK75, ale poté, co jsem mu ho ukázal na Kroniu, tak ho nadšení pro myšlenku, že by si ho pořídil, zase rychle opustilo. Proto jsem mu ani neříkal, na kolik vyjdou Alkovy mrďochy. Myslel si, že když bude svítilna hodně drahá, bude stát kolem litru. Jinak moje zúčastněné příbuzenstvo získalo úplně jiný pohled na to, co svítí a co ne. Předtím byl pro ně higend můj starší Triton M30. I proto švagra překvapilo, jak tak malý mrďoch může tolik svítit.

Jinak je to už dva roky, co jsem vyráběl pro synovce světelnou křižovatku řízený ATmega - to byli ti dva, co se též zúčastnili.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 25.11.2013 07:43


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 24.11.2013 23:19
Příspěvek #115


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(wizard @ 24.11.2013 09:34) *
během dopoledne sem hodím odkaz na fotky, zatím jsem je nijak neupravoval ani nepřejmenovával, k tomu se dostanu až později. Chci to udělat co nejdřív, dokud to máme v paměti. U některých je viděl v rohu svítilna, takže se bude čeho chytit, když člověk na cestě za správným jménem zbloudí... Zejména pro ty co hráli Alien vs. Predátor je dokonalá fotka s Fénix TK76, vypadá tam jak kvér z té hry, je i na stejném místě, jen z tmy se tam na nás mohl vyřítit maximálně netopýr... Jsem na chatě a upload tu běží zázračných 25KB/s (síť Telefoniky tu pamatuje asi ještě Křižíka, když studoval...), takže těch 270MB chvilku potrvá, jsem zatím v půlce.

Tak zde je odkaz na fotky, heslo je můj nick zde psáno malým písmem, jinak vyhledávač jsem nezakázal, takže kdyby někomu nefungoval odkaz jmenuje se to josefov.zip a má 270MB

http://ulozto.cz/xpFVkmQT/josefov-zip


No, a je tu problém.... Na seznamu máme 28 svítilen... Ale od které fotky začíná měření? A u které končí? Nemohu to s tím seznamem porovnat..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 25.11.2013 01:55
Příspěvek #116


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Co je ale dobré, že všechny BS jsou foceny se stejným nastavením času (1/8), clony (2,00) a ISO (200).

Tento příspěvek byl editován Tommu: 25.11.2013 01:57
Go to the top of the page
 
+Quote Post
misaaak
příspěvek 25.11.2013 10:52
Příspěvek #117


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 100
Registrován: 15.4.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 53



Alku perfektni shrnuti jako vzdy smile.gif pobavil jsem se smile.gif


--------------------
FlyDragon 2D60 SST-90 Aspheric, Raidfire Spear, Lumintop TD15X, Olight M3X (cool white), EagleTac P20C2 MKII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Džejár
příspěvek 25.11.2013 10:55
Příspěvek #118


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 697
Registrován: 30.5.2009
Člen číslo: 337



QUOTE(Blancman @ 24.11.2013 23:19) *
No, a je tu problém.... Na seznamu máme 28 svítilen... Ale od které fotky začíná měření? A u které končí? Nemohu to s tím seznamem porovnat..... Blanc


Myslíš měření luxů? To bylo přeci mimo focení.


--------------------
Fenix PD20, Romisen RC-T5@4x XM-L T6 2B mod, Quark Mini CR2
Samsung ICR 3000mAh, iCharger 106B-plus 250W 6s Balance/Charger
iCharger 3010B 1000W 10s 30A
iCharger 4010 DUO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 25.11.2013 17:05
Příspěvek #119


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Džejár @ 25.11.2013 10:55) *
Myslíš měření luxů? To bylo přeci mimo focení.


Ale ne měření lx, to bylo v pořádku, to jsme dohromady daly. Ale fotky svícení v té dlouhé chodbě.... Je třeba sladit seznam svítilen s nafocenými BS. Vím, že to začíná někde od toho, jak je tam ta tečka laseru. Ale pokud jsi tu svítilnu nafotil třeba dvakrát, třikrát, tak to dohromady nedám. Ten seznam obsahuje 28 svítilen od č. 1 do č. 28. Takže ke každé svítilně potřebuji přiřadit správnou fotku..... To je ten problém.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 25.11.2013 22:26
Příspěvek #120


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Ahoj, no já už na tom pracuji, žádnou jsem nefotil víc jak 2x, a u některých fotek je vidět i svítilna, tak je čeho se chytit. Bohužel focení svítilen byla moje premiéra, no a prachy co jsem měl stranou na zrcadlovku Kodak jsem po přihlášení na tohle fórum dal...no hádejte za co smile.gif
Věřím že většinu dáme dohromady, přemýšlel jsem jak to řešit příště a mezi každou svítilnou nafotím zelenou tečku laseru, bude to fungovat jako klapka při točení filmu. Varianta B je že mi někdo nastvítí prostor a já nafotím svítilnu které se bude týkat focení focení v akci. Já vím, po bitvě je každý generál a po pitvě je každý lékař, ale tohle bude jednoduché řešení bez potřeb dalšího vybavení


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stránky V  « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 20.7.2024 - 08:29