Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )
![]() ![]() |
11.3.2010 14:21
Příspěvek
#1
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 668 Registrován: 12.9.2009 Člen číslo: 394 |
Zisitil som, ze umiestnenie pajacich plosok mi neumoznuje dobre osadit sekundarnu optiku Ledil, ktora by mala byt prilepena na PCB s LED. Kabliky mi ju odtlacaju a nemam ju v ohnisku.
Uz som poobjednaval vsetko mozne z DX a KD napr. toto. Tento XR-E star mi vyhovuje najviac pre moje pokusy, da sa aj pekne zbrusit na mensi priemer, ale potreboval by som, aby mal +/- PADy leziace pri stredovej osi, kde ma moja sekundarna optika vyrezy. Uz som aj vyrezaval do optiky a stale to neni ono.Otocit optiku nemozem,pretoze ma vyrez na puzdro LED. Star k SSC ma zase vyvody na LED, ktore nelezia na rovnakej osi a toto mi zase nevyhovuje. Vdaka za tipy na nejaky DYI eshop mimo KD a DX. -------------------- Tiablo A9S + zoom optika@Q5 Spiderfire 2-mode@SSC P7 Ultrafire 502B@R2 X2000@P4 MAG 2C + 52mm asferika s kadecim a vidiet aj v tme |
|
|
|
13.3.2010 12:47
Příspěvek
#2
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 668 Registrován: 12.9.2009 Člen číslo: 394 |
Ziadna rada?
Alebo to mam nechat na google? -------------------- Tiablo A9S + zoom optika@Q5 Spiderfire 2-mode@SSC P7 Ultrafire 502B@R2 X2000@P4 MAG 2C + 52mm asferika s kadecim a vidiet aj v tme |
|
|
|
13.3.2010 12:58
Příspěvek
#3
|
|
![]() Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 522 Registrován: 13.11.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 188 |
Zadna rada ujo ajo. Az to najdes, i ja uvitam tu informaci. Ja kdyz jsem upravoval police na XP-G R5, tak jsem si dal s letovanim na PCB zalezet, aby spoj byl co nejmene vystouply a ze strany a pak jsem jeste upravil reflektor, aby si mohl sednout co nejvic na PCB a nakonec jsem zjistil, ze ho musim stejne nechat v nejake vysce nad LED, takze to vse bylo zbytecne
Tento příspěvek byl editován turboled: 13.3.2010 12:59 -------------------- UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
|
|
|
|
13.3.2010 13:32
Příspěvek
#4
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 668 Registrován: 12.9.2009 Člen číslo: 394 |
Zadna rada ujo ajo. Az to najdes, i ja uvitam tu informaci. Ja kdyz jsem upravoval police na XP-G R5, tak jsem si dal s letovanim na PCB zalezet, aby spoj byl co nejmene vystouply a ze strany a pak jsem jeste upravil reflektor, aby si mohl sednout co nejvic na PCB a nakonec jsem zjistil, ze ho musim stejne nechat v nejake vysce nad LED, takze to vse bylo zbytecne Hm keby sa to dalo vyrobit,ale problem je to,ze su tam metalizovane cesty na tom hliniku a prekryte lakom a to asi nikdo nezvlada. Zaujimave je,ze kedze ta TIR 6 stupnova narrow optika je vyssie tak spot z mojej LED ma v strede dieru. Predpokladam,ze je to tym,ze LED die neni v ohnisku.Moc sa mi nechce brusit ten akryl plast.Potom sa mi zmensuje plocha na prilepenie obojstrannou foliou. Su TIR optiky co maju nozicky,ale ta moja bohuzial nema:( Mohol by sa k tomu vyjadrit aj Pepko:) -------------------- Tiablo A9S + zoom optika@Q5 Spiderfire 2-mode@SSC P7 Ultrafire 502B@R2 X2000@P4 MAG 2C + 52mm asferika s kadecim a vidiet aj v tme |
|
|
|
13.3.2010 13:43
Příspěvek
#5
|
|
![]() Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 522 Registrován: 13.11.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 188 |
Jestli ti jde o plochu kvuli prilepeni oboustrannou lepici paskou, tak ja bych radeji brousil a sel cestou nejake konstrukce, ktera udrzi optiku i bez lepeni ci v kombinaci. Horsi je ta dira ve stredu...
-------------------- UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
|
|
|
|
![]() ![]() |
|
PDA verze | Aktuální čas: 25.6.2026 - 13:05 |