Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )
![]() ![]() |
3.1.2012 17:25
Příspěvek
#41
|
|
![]() Místní maskot ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 007 Registrován: 22.8.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 124 |
To je uplně jedno, wermacht na tebe..
-------------------- "The Grill" ~800W of pure madness.... |
|
|
|
3.1.2012 17:26
Příspěvek
#42
|
|
![]() Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 271 Registrován: 25.7.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 113 |
Vždyť jsem psal, že jsem je bez zjevných stop poškození opravil a vrátil zpět......skoro.. Blanc Na první pohled jsou opravdu nepoškozené... To je uplně jedno, wermacht na tebe.. -------------------- Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900 Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650 Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO MGLite: X-Thrower XML U2 Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver Olight: M3X Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI Zebralight: SC50w, H51W TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá Spark: ST6-500CW ITP: A3 XPG R5 SmallSun: ZY T13 |
|
|
|
5.1.2012 09:34
Příspěvek
#43
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 075 Registrován: 20.1.2009 Člen číslo: 238 |
|
|
|
|
14.3.2012 19:01
Příspěvek
#44
|
|
![]() Bc ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 004 Registrován: 29.9.2009 Bydliště: Bratislava-Slovensko Člen číslo: 408 |
-------------------- EDC-Nitecore Edc31, Nightwatch A54 Pro V2,Convoy S21e NV1010 mod, Nightwatch LW-25 NBD50 mod
Headlamp-Thrunite TH30 nw Nitecore NU20 |
|
|
|
14.3.2012 21:08
Příspěvek
#45
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 075 Registrován: 20.1.2009 Člen číslo: 238 |
Tý brďo, to je bomba!!! No, však se v létě chystám alespoň na týden na Slovensko. Samozřejmě - za podzemím. Určitě Trnavu zařadím. Hned jdu hledat kontakty a jdu připravovat oficiální průzkum. Blanc |
|
|
|
14.3.2012 21:30
Příspěvek
#46
|
|
![]() CRI snob ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 816 Registrován: 30.12.2010 Bydliště: BpB, SK Člen číslo: 830 |
Tak to by som sa potom pridal
-------------------- |
|
|
|
14.3.2012 21:37
Příspěvek
#47
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 397 Registrován: 19.5.2011 Bydliště: Bratislava Člen číslo: 3 415 |
|
|
|
|
15.3.2012 01:47
Příspěvek
#48
|
|
![]() Bc ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 004 Registrován: 29.9.2009 Bydliště: Bratislava-Slovensko Člen číslo: 408 |
blanc,v blave je par miest,kam sa mozes cezo mna dostat...kde sa normalne nedostanes..cize,ked to spojime,bude to vyborny vikend...ak nie viac..tu trnavu by som chcel vidiet aj ja strasne..to ma snad kilometer...
-------------------- EDC-Nitecore Edc31, Nightwatch A54 Pro V2,Convoy S21e NV1010 mod, Nightwatch LW-25 NBD50 mod
Headlamp-Thrunite TH30 nw Nitecore NU20 |
|
|
|
15.3.2012 05:27
Příspěvek
#49
|
|
![]() Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 3 039 Registrován: 4.10.2011 Bydliště: okr. Senec Člen číslo: 8 292 |
blanc,v blave je par miest,kam sa mozes cezo mna dostat...kde sa normalne nedostanes..cize,ked to spojime,bude to vyborny vikend...ak nie viac..tu trnavu by som chcel vidiet aj ja strasne..to ma snad kilometer... Kilometer to je moc ja vas pockam v najblizsom senku. Niekdo musi predsa zostat pri rozume. -------------------- |
|
|
|
15.3.2012 10:07
Příspěvek
#50
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 075 Registrován: 20.1.2009 Člen číslo: 238 |
blanc,v blave je par miest,kam sa mozes cezo mna dostat...kde sa normalne nedostanes..cize,ked to spojime,bude to vyborny vikend...ak nie viac..tu trnavu by som chcel vidiet aj ja strasne..to ma snad kilometer... Však já vím. Mám vytipovaných pár míst, která by mě zajímala. Ale určitě to budu brát přes Blavu, takže se myslím určitě domluvíme. Blanc |
|
|
|
15.3.2012 11:21
Příspěvek
#51
|
|
![]() Místní maskot ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 007 Registrován: 22.8.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 124 |
Hmm, zajímavý... sám jsem chtěl jet s HRSD do Košic za eM a jankohraškem a "lávce", takže, když by to bylo v dobrým termínu tak bych se klidně přidal..
Navíc, HRSD už není, takže nemusím brát ohled na ženu, kterou to nezajímá.. Tento příspěvek byl editován HentaiRush: 15.3.2012 11:22 -------------------- "The Grill" ~800W of pure madness.... |
|
|
|
16.3.2012 10:04
Příspěvek
#52
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 075 Registrován: 20.1.2009 Člen číslo: 238 |
Hmm, zajímavý... sám jsem chtěl jet s HRSD do Košic za eM a jankohraškem a "lávce", takže, když by to bylo v dobrým termínu tak bych se klidně přidal.. Navíc, HRSD už není, takže nemusím brát ohled na ženu, kterou to nezajímá.. Mohu se zeptat, co je to HRSD? (Hentai Rushem Sdílená Dáma?) Děkuji. Blanc Tento příspěvek byl editován Blancman: 16.3.2012 10:05 |
|
|
|
16.3.2012 12:18
Příspěvek
#53
|
|
![]() Místní maskot ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 007 Registrován: 22.8.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 124 |
Skoro ses trefil..
-------------------- "The Grill" ~800W of pure madness.... |
|
|
|
16.3.2012 17:30
Příspěvek
#54
|
|
![]() LED maniac ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 370 Registrován: 26.3.2009 Bydliště: KE/RV (SK) Člen číslo: 295 |
HR: na mna si zabudol ... a aj na Devila ...
-------------------- J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
|
|
|
|
16.3.2012 21:16
Příspěvek
#55
|
|
![]() Místní maskot ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 007 Registrován: 22.8.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 124 |
Tak to já nevěděl, že aj vy jste z Košic..
-------------------- "The Grill" ~800W of pure madness.... |
|
|
|
16.3.2012 21:56
Příspěvek
#56
|
|
![]() LED maniac ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 370 Registrován: 26.3.2009 Bydliště: KE/RV (SK) Člen číslo: 295 |
Som kosican ale byvam v roznave. V kosiciach som casto
-------------------- J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
|
|
|
|
17.3.2012 00:13
Příspěvek
#57
|
|
![]() empatír ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 696 Registrován: 18.7.2008 Bydliště: Ukray/Kešice Člen číslo: 109 |
Mohu se zeptat, co je to HRSD? (Hentai Rushem Sdílená Dáma?) Děkuji. Blanc HRSD je "sdílená"... turboledom... :)) -------------------- |
|
|
|
18.3.2012 18:01
Příspěvek
#58
|
|
|
Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 075 Registrován: 20.1.2009 Člen číslo: 238 |
|
|
|
|
18.3.2012 20:20
Příspěvek
#59
|
|
![]() empatír ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 1 696 Registrován: 18.7.2008 Bydliště: Ukray/Kešice Člen číslo: 109 |
Až tak? Kam ten svět spěje........Blanc Virtuálne, či digitálne... bez HR povolenia. Ostatné je tajné. -------------------- |
|
|
|
5.5.2012 18:23
Příspěvek
#60
|
|
![]() Flashaholic ![]() ![]() ![]() Skupina: Člen Příspěvků: 2 271 Registrován: 25.7.2008 Bydliště: Praha Člen číslo: 113 |
Zpět k Norinbeku. Už mám sestřižené video (jak cenzurovanou tak necenzurovanou verzi), tak už jen dát nějakou hudbu a doupravit zvuk a bude hotovo
-------------------- Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900 Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650 Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO MGLite: X-Thrower XML U2 Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver Olight: M3X Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI Zebralight: SC50w, H51W TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá Spark: ST6-500CW ITP: A3 XPG R5 SmallSun: ZY T13 |
|
|
|
![]() ![]() |
|
PDA verze | Aktuální čas: 25.6.2026 - 13:57 |