IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

7 Stránky V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Hloubětínský flashasraz - Višňovka 20.4.2013, zkusíme nové místo
alk007
příspěvek 17.4.2013 13:46
Příspěvek #101


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Přiznám se, že mě trochu zaskočila nečekaně brzká hodina srazu, nějak jsem automaticky počítal s 19 - 20h a už jsem naplánoval rodinný výlet. Ovšem podle ropuchářů má být hnusně a zima, tak možná romantický výlet do přírody transmutuje do návštěvy polyobchodů (tj. nákupních center). Ještě dám vědět, každopádně nějak dorazím.

Mimochodem, je třeba nějaké spešl oblečení?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 17.4.2013 14:50
Příspěvek #102


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Já říkal, že ty časy jsou jen návrh a dají se posouvat oběma směry. Ale myslel jsem, že když jdeme do podzemí, tak není třeba čekat na tmu a můžeme začít dříve. Krtkovi ten čas nevadil, tak jsem to tak nechal. Ale klidně to můžeme posunout o hodinu později. Mě je to fakt jedno. Jediný problém bych mohl mít s tím, že tu cestu kolem zahrádkářské kolonie neznám a asi mimo Krtka nikdo z nás, tak mi připadalo lepší ji jít za světla. Ale i to se dá vyřešit a mohu vzít navigaci, aby nás z toho lesa vyvedla správným směrem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
misaaak
příspěvek 17.4.2013 19:42
Příspěvek #103


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 100
Registrován: 15.4.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 53



mm ja opet nic nebot mam nocni pres vikend.. sad.gif


--------------------
FlyDragon 2D60 SST-90 Aspheric, Raidfire Spear, Lumintop TD15X, Olight M3X (cool white), EagleTac P20C2 MKII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 17.4.2013 22:35
Příspěvek #104


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



A pánové, jsou ty končiny vůbec v noci bezpečné? :-))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 18.4.2013 07:03
Příspěvek #105


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(alk007 @ 17.4.2013 23:35) *
A pánové, jsou ty končiny vůbec v noci bezpečné? :-))


To nás netrápí, když s sebou budeme mít ostře nabitého Blancmana. smile.gif
Ale byl jsem tam sám hledat tu Horor keš za svitu tehdy nové čelovky osazené 5x 5mm LED a dopadlo to dobře. Je to sice skoro přesně na den 6 let, ale četl jsem logy současných hledačů a až na dvojici černých lidožravých psích bestií a jednoho příbytku bezdomovce je tam nic nepřekvapilo. Ale to jsou místa asi trochu bokem od naší cesty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 18.4.2013 12:40
Příspěvek #106


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Je tsm relativne klidno, nikdy sem tam nepotkal neco nebezpecneho ano vecer na Horor kesi. Jinak doma pak zalozim vlakno a poprosim Alku presun to pak. Nemam moznost to tema zmenit. Jinak budu fungovat jako fotograf na te akci a kamera, takze snad dorazim vcas nebo aspon pozdeji


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 18.4.2013 15:53
Příspěvek #107


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Název tohoto vlákna změněn, ať se nemusí nic zakládat a přesunovat.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 18.4.2013 16:16
Příspěvek #108


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Díky Alku, Krtek se může věnovat bohulibější činnosti, než zakládání dalšího vlákna.

Ale stále mám otázku na další členy, přijdete ještě někdo?
A Blanci, ty se s námi doufám sejdeš už v té hospodě. Přeci jen tvoje ozbrojená přítomnost, mě bude činit klidnějším cestou přes les. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 18.4.2013 21:05
Příspěvek #109


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(Tommu @ 18.4.2013 17:16) *
Díky Alku, Krtek se může věnovat bohulibější činnosti, než zakládání dalšího vlákna.

Dneska být náš pes, tak se kousnu do řiti. Ale je to tak lepší že to je přepsané. Díky Alku. Jinak uvidím jak to budu stíhat. Snad jo. Jdu na akci jako fotograf.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 19.4.2013 08:25
Příspěvek #110


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 18.4.2013 17:16) *
Díky Alku, Krtek se může věnovat bohulibější činnosti, než zakládání dalšího vlákna.

Ale stále mám otázku na další členy, přijdete ještě někdo?
A Blanci, ty se s námi doufám sejdeš už v té hospodě. Přeci jen tvoje ozbrojená přítomnost, mě bude činit klidnějším cestou přes les. smile.gif



No, chtěl jsem sice přijít rovnou až ke vstupu, ale budiž, dorazím do té hospody. Jdu prohledat vlákno, která hospoda to je a v kolik tam mám být. Pokud to nenjdu, znovu se zeptám.... Blanc

No, tak už vím, kde to je. Tak tedy v 17:00 hodin v té Staré hospodě....

Tento příspěvek byl editován Blancman: 19.4.2013 08:32
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 19.4.2013 10:30
Příspěvek #111


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 634
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Doufám, že v době naší návštěvy tam nás nikdo nezamkne. Jelikož vzhledem k přítomnosti vysočanské radiály předpokládám, že budem v záběru dopravních kamer.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 20.4.2013 08:23
Příspěvek #112


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Kolbaba71 @ 19.4.2013 11:30) *
Doufám, že v době naší návštěvy tam nás nikdo nezamkne. Jelikož vzhledem k přítomnosti vysočanské radiály předpokládám, že budem v záběru dopravních kamer.


Naštěstí tento úsek není monitorován kamerami. Viz mapa zde.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 20.4.2013 12:48
Příspěvek #113


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(Tommu @ 16.4.2013 12:03) *
Myslím, že pěší chůzí od hospody to je pro nás jen snadná procházka. Vyznačil jsem trasu a podle mapy je to pouhých 2,379km. To je slabá půlhodinka. Navíc můžeme projít místem, kam jsme se původně chtěli podívat
V případě, že by někdo chtěl hrát ruskou ruletu mezi kamiony, tak to může zkusit přímou trasou, která je dlouhá 1,522km. Takže ušetří cca 12 minut. No já jsem spíše za tu delší, s větší jistotou života a s nějakou přírodou. smile.gif


Dobrá práce s tím Googlem. Tak jsem si to (na PC) prošel, a mě osobně se zdá být nejpraktičtější jet z hospody (kde se asi najíme a napijeme a zlenivíme) busem 110 ze stanice Kbelská do stanice Čakovická a sejít kousek z kopce přímo k Višňovce a až budeme mít posvíceno, tak se vydat zpět do Hloubětína tou trasou, kterou nakreslil Tommu. Přiznám se, že radši chodím z kopce, zvláště po pobytu v restauraci :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 20.4.2013 21:39
Příspěvek #114


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 634
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pěkný sraz. Jen škoda tý vody. Ale zase na druhou stranu, lepší, že tam už byla, než kdyby se objevila při našem návratu.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 20.4.2013 23:58
Příspěvek #115


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Pokus o krátké zhodnocení Hloubětínského flashasrazu.

Děkuji
za účast a příjemnou flashaspolečnost členům polární, pardon, podzemní výpravy ve složení:
- ozbrojené síly: Mr.Blancman
- univerzální průzkumník a fotodokumentátor: Mr.Tommu
- vědeckovýzkumná sekce: Mr.Kolbaba71
- a v neposlední řadě Mr.Já

A japa to vypadalo a copa se tam dělo?
  • restaurace Na staré hospodě se ukázala být výtečnou volbou, protože měli Plzeň a jídla (tedy shodou okolností jsme měli třikrát to stejné) byla dobrá, porce velké a ceny přiměřené. Slečnopaní servírka sice vypadala ze začátku trochu ledově, ale postupem času se to zlepšilo
  • Kolbaba71 představuje zajímavý tajný projekt multiLED, multiangle a multikilo flashlightu
  • byli jsme tak ostražití, šikovní a rychlí jak blesk, že jsme podvakráte přežili přechod Vysočanské radiály bez ztráty hvězdičky, nožičky, nebo hlavičky
  • dveře Višňovky nebyly naštěstí zavařeny, jen vstup byl trochu bahnoidní
  • chodba nebyla z nejvyšších, kačáky jsem dělal naposled na vojně, na moji tělesnou konstituci to bylo už skoro priveľa. Kdyby s námi byl půlčík alias hobit alias Krtek alias vítěz psí Stardance, mohl by si i vyskočit.
  • zrádná voda zastavila naši další penetraci do nitra Země
  • pak se i v těsném prostoru porovnávalo a svítilo a to dvěma směry, dopředu a dozadu po délce chodby. Svícení do stran, nahoru a dolu by nás oslnilo a ještě by se začal tavit pískovec, tak jsme to vynechali.
  • naše flashlighty byly skvělé jako vždy, zvláštní uznání a pochvalu před nastoupenou jednotkou si zasluhuje Blancmanův Convoy L2. Tuningem byl zasažen jen okrajově - tedy konkrétně na zadním okraji alias tailcapu. A díky Blavedě inside je to svítilna, která nejenom výborně vypadá, ale i výborně svítí. A to jak na dvě 18650, tak i jen na jednu. Nezvyklé, holt Blaveda je Blaveda a BlancTuneMan je BlancTuneMan.
  • Své kvality prokázal i flashlight roku (tedy dle mého smělého soukromého názoru) Fenix TK75. Do podzemí vhodný, protože svítí nejen do dálky, ale dostatečně i do šířky. Blancman spekuluje o výrobě option těla na 2 x 26650. Dost zajímavá myšlenka. Ostatně metál bych dal výrobci, který by nabízel skládačku s hlavou cca něco jako TK75 a k tomu výměnná těla na 4 x 18650 vedle sebe, 2 x 26650 a třeba 6-8 x AA.
  • Tommu k tommu všemu ještě fotil, takže jsme v očekávání
  • podařilo se mi vylézt po bahnu ven, takže jsem spokojen


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
misaaak
příspěvek 21.4.2013 08:13
Příspěvek #116


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 100
Registrován: 15.4.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 53



Perfekt shrnuti Alku, jako vzdy smile.gif diky a tesim se na fota...


--------------------
FlyDragon 2D60 SST-90 Aspheric, Raidfire Spear, Lumintop TD15X, Olight M3X (cool white), EagleTac P20C2 MKII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 21.4.2013 09:33
Příspěvek #117


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Děkuji všem, kteří přišli na tuto akci. No nebylo nás moc, ale do těch stísněných prostor Višňovky nás bylo až dost.
Dík hlavně Blancmanovi, že nám tento prostor ukázal.
K Alkově výbornému shrnutí již opravdu není co dodat, snad jen, že příště musíme dát do propozic "gumáky s sebou!". Protože je fakt škoda, že nás zastavila ta "trocha" vody v šachtě. Ale po tom dešti, co byl mezi pátkem a sobotou, se asi není čemu divit.
Na focení světel jsme neměli techniku a hlavně vrchního fotografa, psího tanečníka Krtka, tak přikládám je pár fotek šachty Višňovka.

Dveře nejsou zamčené...
Přiložený obrázek


Co se tady asi děje...
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Kresby jeskynních lidí...
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Jdeme dál...
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Kudy teď?
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Sem ne...
Přiložený obrázek


Tak sem...

Přiložený obrázek


Tak si tady posvítíme...
Přiložený obrázek

Přiložený obrázek
Přiložený obrázek

Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


No a po posvícení jdeme domů...

Přiložený obrázek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 21.4.2013 10:29
Příspěvek #118


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Pěkný fotky. Pražský flashaholický underground.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 21.4.2013 13:34
Příspěvek #119


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Omlouvam se, ale skoncili jsme az v osm.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 21.4.2013 19:53
Příspěvek #120


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Ještě že jsem nešel, bo podle fotek to tam fakt bylo stísněný a bejt skrčenej hodinu dvě je vojeb.. tongue.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stránky V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 18.6.2024 - 18:58