IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

8 Stránky V  « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Flashasraz Praha - Chuchle 21.1. 2014 ..., ... aneb jak si nabijeme, tak si taky posvítíme
wizard
příspěvek 22.1.2014 00:35
Příspěvek #121


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Je pravda že když jsem viděl videa z předchozí akcí tak jsem ochoten ten útok bojovými plyny co se konal prominout, ale alespoň jsem Ti něco složil:

Horší než tchoři slavící výročí,
Horší než opilci, co všechno pomočí,
Horší než záprtky stoleté slepice,
Horší než syrečky vyndané z krabice,
Horší než játrovka poslaná v balíku,
Horší než mrtvola tři týdny v septiku,
Horší než nádobí půl roku bez myčky,
Smrad je když Krtek nám vypouští větříčky...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 22.1.2014 00:50
Příspěvek #122


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



No vidíte, já se uplně zapomněl seznámit s uživatelema, co jsem ještě nikde neviděl. laugh.gif laugh.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 22.1.2014 01:06
Příspěvek #123


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(wizard @ 22.1.2014 00:35) *
Je pravda že když jsem viděl videa z předchozí akcí tak jsem ochoten ten útok bojovými plyny co se konal prominout, ale alespoň jsem Ti něco složil:

Horší než tchoři ... ... je když Krtek nám vypouští větříčky...


Super, díky Wizarde, to jsem se zase jednou zasmál.

Na fotky z dolu se můžete podívat sem. A závěrečný ohňostroj, za který děkujeme Tomasonovi, je zde.
Jinak opět super akce se spoustou nových lidí a samozřejmě i se stálými flashaholiky, která vždy rád vidím.
Díky za uspořádání Blancmanovi a za účast všem. Už se těším na další akci.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 22.1.2014 07:39
Příspěvek #124


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 634
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Video je soukromé a tudíž nespustitelné. I když já jsem ho viděl na vlastní oči.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 22.1.2014 08:18
Příspěvek #125


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Kolbaba71 @ 22.1.2014 07:39) *
Video je soukromé a tudíž nespustitelné. I když já jsem ho viděl na vlastní oči.


Už je to opraveno. Měl jsem ho nastaveno jen pro lidi z mých kruhů na G+.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 22.1.2014 08:41
Příspěvek #126


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 634
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE(Tommu @ 22.1.2014 08:18) *
Už je to opraveno. Měl jsem ho nastaveno jen pro lidi z mých kruhů na G+.


Aha, já tě u sebe na G+ mám, ale ty mě evidentně ne.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 22.1.2014 09:14
Příspěvek #127


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



Taky díky všem zůčastněným (zejména asi Blancman-ovi) za možnost nakouknout do dolu a vidět různou směsici lumenometů. Zas to byl pro mne jiný pohled na podzemní svět stvořený člověkem.

Třeba někdy bude více času a omrkneme ještě ty vyšší patra než jen vstupní a +1.

Škoda jen že sem si nestačil moc dát dohromady kdo je kdo v reálu a na fóru, tak třeba příště.


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 22.1.2014 10:50
Příspěvek #128


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Vážení přátelé, ano!

Děkuji všem za účast na dalším povedeném posvícení, tentokráte s gigantickým počtem účastníků. Lepšíme se :-) Škoda jen, že díky tomu, že včerejší rozkoš (ze svícení) byla bez vyvrcholení (posezení v restauraci), nestačili jsme lépe poznat nováčky, tak snad příště. Jako již tradičně dovolil bych si v bodech shrnout včerejší večer. Tentokráte výrazně stručněji, překročit stín Jihlavy nebude snadné :-)

  • Tlak, teplota, rosný bod, vše v pohodě. Zvláště teplota oscilující okolo nuly jest pro naše aluminiové (pro majetnější titanové) miláčky naprosto skvělá, neb chladí, ruce nepálí a životnost LED se může blížit sliibovaným 50 000 hodinám (jinak řečeno, už budeme dávno pod drnem a vono to bude furt svítit). Vyjímkou bylo Wizardovo červené Maglitopení, hřejicí i při absolutní nule
  • První šok večera - Krtek přijel nejen včas, ale dokonce jako první
  • Druhý šok večera - Krtek má nejen veškerou potřebnou záznamovou techniku, ale i paměťová média a nabité baterie. Len ten stativ chýba ...
  • Sraz před vchodem do dolu (pro Hentaie - něco jako děložní hrdlo, jen o něco větší) ve tmě byl trochu hektický z důvodu (příjemně) vysokého počtu lumenomilců, takže si už nepamatuji kdo (nový) byl kdo. Příští akci bychom měli zorganizovat "klasickým" způsobem, tedy nejdříve posezení v restauraci s podrobným osaháním svítilen a pak samotné svícení, nebo naopak. V případě vyššího stupně flashanadrženosti je možné restauraci zařadit na začátek i na konec.
  • Dárešššššky byly rozdány, snad jsem na nikoho nezapomněl. Blancman obdržel za zásluhy o klíč i čepičku Sony (nejen) na TK75, Tommu se může radovat z výher v soutěžích, na které má snad monopol nebo co.
  • Se zadním vojem se snažíme dohnat hlavní peloton, ovšem podle zvuku to klasicky nejde (již v Jihlavě jsme konstatovali, že zvuk se šíří v podzemí tak jak chce on a nikoliv my) a světlo za roh nedolétne a to ani v případě značkových svítilen. Po chvíli bloudění a návštěvě Leningradské ermitáže (cimrmanofilové vědí) nacházíme ostatní flashaholiky.
  • Chodíme, chodíme, v dole po dědině, nejednej maměnce na syna posvítíme ...
  • Díky Tommymu (zvláštní pochvala) máme i stůl a můžeme začít organizované focení beamshotů, tedy toho, co páchají fotony našich krasavců v reálném prostředí
  • Svítilen je, až zrak přechází a peněženka krvácí. Každého asi zaujalo něco jiného, mně osobně lahodila Wizardova Eagletaška s MT-G (trochu větší EDC), Wizardův Armytek Wizard Pro, Tommyho hovado (Solarforce) taktéž s MT-G, Blancmanovi přetuněnci v čele se svéráznou, ale praktickou TK75 BLBOLOV (BLancman's BOdy LOng Version) a pár dalších. Samochvála smrdí, ale nemohu nenapsat, že můj šestisetledkový panel na dálkové ovládání dokáže (zatím) v plošném svícení natrhnout řiť snad všemu, co tam včera bylo.
  • Třetí šok večera - Krtek vypouští do (bohužel uzavřeného) prostoru neznámou chemickou látku. A tak je poprvé vyzkoušen Cyklon K v praxi. Tisíce děkovných dopisů z koncentračních táborů. Některé premiéry bych si klidně nechal ujít. No nic. Jen mám obavy, že to nebyla kedlubna, co Krtek přes den pojedl. Jeho psík je totiž prý nezvěstný ...
  • Čtvrtý šok večera - přežili jsme
  • Pátý šok večera - nezabili jsme Krtka
  • Fyzicky zdatní a méně prostorově náročně řešení jedinci se sápou do vyšších pater dolu. Vzhledem ke zbytkům Cyklonu K bych volil spíše patra nižší ...
  • Úspěšně jsme opustili díru a dokonce jsme možná byli všichni. Na oslavu je připraven a odpálen velký ohňostroj v malé trubce. Osobně jsem rád, že neprošla varianta interního horizontálního odpalu (dole v dole chodbou proti lidem) a byla zvolena humánnější externí vertikální varianta. Trochu nám chyběl Džejár, který minule při odpalu před lety málem vyzkoušel variantu jinak známou ze školství - jedním uchem dovnitř, druhým uchem ven.
  • Sešlost je rozpuštěna, protože postsrazová hospoda alias flashasraz s happyendem se odkládá na příště. Takže vyvrcholme si kde chceme.






Faktická poznámka: Příští flashasraz bych navrhoval pro změnu někde venku, zvláště kvůli focení, neboť naše svítilny dosahují již takových výkonů, že to dobře vynikne spíše na fotkách v terénu a do dostatečné dálky. Předběžně bych navrhnul:
- buď něco z námi prověřených kombinací jídla a svícení, např.: Slamník - Stromovka, McDonald - Divoká Šárka, nevímjaksejmenujetahospodanajižáku - cesta u ZOO koutku na Hájích, líbily se mi i Kunratice, jen někdo místní navrhněte, kde se obžerstvit.
- delší dobu nosím v hlavě plán na focení beamshotů z dálky na panelák, který má z boku spáry, protože by bylo možné krásně porovnávat velikost hotspotů a vůbec tvar kužele. Jeden takový,nepletu-li se, je poblíž Jiříka ...
- nebo navrhněte kdokoliv cokoliv, co bude dostupné MHDčkem.





--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
okupka
příspěvek 22.1.2014 11:26
Příspěvek #129


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 31
Registrován: 9.1.2012
Člen číslo: 9 354



Bylo to super, diky vsem a specialne alkovi za organizaci a Blancmanovi za zajisteni vstupu. Pro priste si teda jenom budu muset vzit teplejsi boty.
Je pravda, ze lidi si taky moc nepamatuju po prvotnim prekotnem seznamovani, ale aspon po foceni si dokazu priradit oblicej podle pro kazdeho nejakou specifickou svitilnu(/kufriky svitilen) smile.gif

Nejhorsi je, ze jsem vcera po prichodu domu koukal co by se dalo poridit za nejakou rozumnou svitilnu s viceled/MT-G biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 22.1.2014 11:37
Příspěvek #130


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Něco o drobečcích s MT-G máme ZDE.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 22.1.2014 11:58
Příspěvek #131


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Pokud se chceme příště poznat, můžeme si označit naše ksichty na pořízených fotografiích.
Takže kdo sebe či někoho dalšího pozná, tak ať to jméno napíše nad (případně do) těchto fotografií.

Zleva: Modrá přilba je Tomáš, pak Libor a Míša, co drží malýho Matěje, vzadu za dveřmi jediný v jeskyňářském je Wolfi, vepředu otočený od kamery nevím, vzadu u rámu dveří je kamarádka Libora a Míši, dále Kolbaba, další jméno si nemohu vzpomenout
Přiložený obrázek


Zleva: Alk007, nevim, nevim
Přiložený obrázek


Zleva: Tomason, Alk007:
Přiložený obrázek


Zleva: Míša, její kamarádka, nevim, Kolbaba, okupka a jeho přítelkyně?
Přiložený obrázek


Zleva: nevim, vzadu v modré přilbě Tomáš (Vrba)
Přiložený obrázek


Zleva: nevim, bokem je Wolfi, zády nevim, do díry svítí Alk007, zády nevim, vpředu vpravo nevim
Přiložený obrázek


Zleva: Alk007, okupka, ..., Krtek
Přiložený obrázek


Krtek:
Přiložený obrázek


V popředí Tomason, vzadu zleva Wizard, Kolbaba, ...
Přiložený obrázek


Blancman:
Přiložený obrázek


Zleva: HentaiRush, Míša, Libor s malým Matějem
Přiložený obrázek


Zleva: Wizard, Kolbaba, ...
Přiložený obrázek


Zleva: Míša, Wolfi, Wizard, Kolbaba, ..., ...
Přiložený obrázek


Zleva: Wolfi, ..., ..., Blancman, ..., ..., Libor, vzadu ve dveřích Hentai, vpředu Alk007, vzadu půl ksichtu nevím, Kolbaba, Tomáš Vrba (jen modrá přilba je vidět), zády otočený je Tommu, bokem je Krtek, za ním asi okupka a jeho přítelkyně?
Přiložený obrázek


Zleva: Tommu, Blancman, Alk007, za ním Wolfi, pak nevim, vpředu zády Krtek, za ním Tomáš Vrba, pak okupka a jeho přítelkyně?
Přiložený obrázek


Tento příspěvek byl editován Tommu: 22.1.2014 21:11
Go to the top of the page
 
+Quote Post
okupka
příspěvek 22.1.2014 12:58
Příspěvek #132


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 31
Registrován: 9.1.2012
Člen číslo: 9 354




Zleva: Alk007, okupka(podle vyrazu jsem prave cejtil krtka biggrin.gif ), ..., Krtek

Přiložený obrázek


Tento příspěvek byl editován okupka: 22.1.2014 13:00
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 22.1.2014 13:10
Příspěvek #133


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 634
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Úplně vlevo Tomáš, co se regnul na FMF krátce před srazem. V zelený bundě vedle něj je Libor a Míša, co drží malýho Matěje. Vzadu u rámu dveří je kamarádka Libora a Míši. Ti byli přes mě.

Přiložený obrázek


Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 22.1.2014 13:14


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 22.1.2014 16:22
Příspěvek #134


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



QUOTE(alk007 @ 22.1.2014 10:50) *
Faktická poznámka: Příští flashasraz bych navrhoval pro změnu někde venku, zvláště kvůli focení, neboť naše svítilny dosahují již takových výkonů, že to dobře vynikne spíše na fotkách v terénu a do dostatečné dálky. Předběžně bych navrhnul:
- buď něco z námi prověřených kombinací jídla a svícení, např.: Slamník - Stromovka, McDonald - Divoká Šárka, nevímjaksejmenujetahospodanajižáku - cesta u ZOO koutku na Hájích, líbily se mi i Kunratice, jen někdo místní navrhněte, kde se obžerstvit.
- delší dobu nosím v hlavě plán na focení beamshotů z dálky na panelák, který má z boku spáry, protože by bylo možné krásně porovnávat velikost hotspotů a vůbec tvar kužele. Jeden takový,nepletu-li se, je poblíž Jiříka ...
- nebo navrhněte kdokoliv cokoliv, co bude dostupné MHDčkem.

Alku, k nám mhd taky jede. tongue.gif Díky vzdálenosti od Prahy, lze zažít "tmu jak v prdeli" i venku. A když si vezmete stan, není problém udělat veeeelky oheň o síle větší jak 1candela (=> spíše 10.000candela).
Ikdyž vzhledem k teplotě okolní, je to v tuto zimu trochu masochistickej nápad. smile.gif Tak na jaře či v létě.. Třeba by jsme doukecali i turboleda a pepka.

p.s.: Víte o tom, že v Praze se nesmí pod peněžitou pokutou (asi 5000,-) odpalovat ohňostroj v jindy, než o silvestru a novým roce? smile.gif
p.p.s: Alku, kdy vzniklo fmf?

Tento příspěvek byl editován HentaiRush: 22.1.2014 16:25


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 22.1.2014 16:51
Příspěvek #135


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Tommu,to foto se mnou se sakra vydařilo biggrin2.gif
Jinak taky dík všem za fajn srazík i když tentokrát byl hodně narychlo.
No a i ode mě pár fotek. Zde
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 22.1.2014 21:16
Příspěvek #136


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Tak jsem k fotkám lidí doplnil ještě nějaké od Tomasona. Ale stále mi tam chybí identifikace několika osob. Můžete mi s tím pomoci? Snad sem na FMF ti zůčastnění či jejich známí chodí.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 22.1.2014 22:04
Příspěvek #137


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



Já též přiložím pár výcvaků, zejména pro ty co neměli morál a nebo chuť se škrábat do vyšších pater.
Více mne to tam zaujalo, přeci jen mám raději kus skály než beton :-)

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Přiložený obrázek




--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Džejár
příspěvek 22.1.2014 22:28
Příspěvek #138


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 697
Registrován: 30.5.2009
Člen číslo: 337



Pěkný sraz, moc mě mrzí že jsem nemohl přijít, ale práce mne přeprala.
Že jsem vám trochu chyběl je oprávněné, měl jsem v plánu ohňostroj udělat smile.gif

Jinak Alku trochu OT, ale tvoje poznámka, že světlo za roh nedohlédne není úplně správná existuje foťák co vidí za roh je pravda že fotony neprodukuje ledka ale asi dost výkoný laser.

Tento příspěvek byl editován Džejár: 22.1.2014 22:29


--------------------
Fenix PD20, Romisen RC-T5@4x XM-L T6 2B mod, Quark Mini CR2
Samsung ICR 3000mAh, iCharger 106B-plus 250W 6s Balance/Charger
iCharger 3010B 1000W 10s 30A
iCharger 4010 DUO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 22.1.2014 23:17
Příspěvek #139


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Koukám, že sraz se opravdu povedl. Ohňostroj v Chuchli už je koukám taky hezky zavedená tradice smile.gif No jinak celkem slušná sbírka, to by ve Fenixu měli radost...

QUOTE(HentaiRush @ 22.1.2014 16:22) *
p.p.s: Alku, kdy vzniklo fmf?


Začátkem února 2008, brzo budeme mít 6. narozeniny.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 23.1.2014 13:29
Příspěvek #140


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Milí kolegové, diskuse na téma Narozeninový flashasraz a dort je odteď ZDE!


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stránky V  « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 24.6.2024 - 23:08