IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

12 Stránky V  « < 9 10 11 12 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sebaobrana Pred Psom
PJ_1986
příspěvek 17.2.2014 11:45
Příspěvek #201


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 37
Registrován: 7.1.2014
Bydliště: Litoměřice
Člen číslo: 15 336



Jak to tu čtu, tak mi přijde, že všichni žijete v nějaký akčním filmu. Nikdy se mi nestalo, že by na mě pes chtěl zaútočit. A se svým 9kg "bojovým" plemenem chodím navolno bez košíku a žádný záchvaty strachu nepozoruju, krom majitelů yorkshire teriérů. Ale to si radši psa chytám, pač ty pobíhající uzlíčky nervů se snaží mi po psovi stále startovat laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 17.2.2014 11:54
Příspěvek #202


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Tvoja odpoved nam naozaj velmi "pomohla"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 3.3.2014 08:32
Příspěvek #203


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 305
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



Baterka s paralyzérem, to by bylo praktické řešení nebýt to jistě nějaký "kvalitní" výrobek baterka s paralyzerem (bacha nějakej slevomat)
Ale vyrábět to třeba fenix tak bych to bral zejména jako EDC svítilnu.


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 3.3.2014 10:06
Příspěvek #204


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



No já k těmhle kombinovaným přístrojům velkou důvěru nemám, a taky se pak přehmátneš když budeš blbnout s baterkou a hnedka uvidíš, co je energie sbalená na cesty... Ten vietnamskej paralyzer bude nebejpečnější pro Tebe než pro útočníka. Mě stačilo když se mi jednou poškodil ventilek u pepřáku a vytekl mi na nohu, naštěstí z vnější strany, v určitých místech by mi to vadilo mnohem víc... Na té kůži jsem to zjistil až za chvíli, no a pak to nejen pálilo jako čert, ale ještě jsem měl asi dvě hodiny tu nohu tuhou jak kapitán Silver tu dřevěnou. Takže představa že si v kapse zavadím o elektrický paralyzer mě neláká. Navíc je to zbrań kontaktní, takže psa trefíš až když je s Tebou pevně spojen svými zuby...
V jakém akčním filmu, myslím že každý z nás zná pár lidí, které pes napadl, nůž nosím hlavně kvůli agresivním psům, na člověka jsem ho za celý život tahat nemusel, zato na psa už 4x a jednou z toho použít...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 3.3.2014 15:20
Příspěvek #205


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



QUOTE(wizard @ 3.3.2014 10:06) *
No já k těmhle kombinovaným přístrojům velkou důvěru nemám,


Ja sa naopak tesim na to ked zacnu vyrabat smartphone ktory sa bude dat kupit len na zbrojny preukaz.
Neni dovod na to aby sa kvalitna bateria vyuzila aj na otrasovy alarm a hlasic pozicie , poradne nudzove svetlo 10s , dazzler , paralizer, ale aj vystrelovac parilizacnych PB guliciek s dosahom aspon 20 m.
Samozrejme na ten ucel tam musia byt externe tlacitka.

Tento příspěvek byl editován zoom: 3.3.2014 15:55


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 3.3.2014 18:13
Příspěvek #206


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 638
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Samozrejme na ten ucel tam musia byt externe tlacitka.

Pokud ten mobil bude s Winama, tak to najdeš v třetí úrovni menu, budeš muset zadat heslo a 2x potvrdit. biggrin2.gif

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 3.3.2014 18:13


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 3.3.2014 18:51
Příspěvek #207


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Já pořád říkám: 9 mm luger, .38 special, .357 magnum atd... A hlavně - vždy připravený! Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 7.10.2014 06:27
Příspěvek #208


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



QUOTE(Kolbaba71 @ 3.3.2014 19:13) *
Pokud ten mobil bude s Winama, tak to najdeš v třetí úrovni menu, budeš muset zadat heslo a 2x potvrdit. biggrin2.gif


No prave ja cakam kedy uz ti sopliaci/vyvojari konecne pochopia ze telefon musi obsahoavat velike emergency tlacitko ktore by po stlaceni
spustilo napr. vystrazne/paralizcne/SOS svetlo a samozrejme volanie na 112.
Elektricky paralizer a vysielanie GPS polohy by sa mohlo spustit napr. az po dlhodobejsom krcovitom drzani tlacitka.

Ja koli moznosti zavolania hmatom po slepiacky stale pouzivam stary tlacitkovy telefon.
Chapem sice ze ludi cim dalej tym viac bude treba zamestnat zbytocnou pracou co smart phone_y plnia dokonale
ale v pripade ze vam napr. splechne do oci stiplava voda tak si 112 nezavolate alebo ANO ?





Tento příspěvek byl editován zoom: 7.10.2014 06:44


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 7.10.2014 14:26
Příspěvek #209


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(Blancman @ 3.3.2014 19:51) *
Já pořád říkám: 9 mm luger, .38 special, .357 magnum atd... A hlavně - vždy připravený! Blanc


Ty jedine malou 10cm kulicku uranu biggrin.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 12.12.2014 07:08
Příspěvek #210


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Na spustanie funkcii smartphonu ( fotak, zizika 1LM , volanie domov, volanie na 112,....) sa da pouzit pressy tlacitko
http://www.itnews.sk/spravy/spotrebna-elek...luchadlovy-jack

Ostatne alarmove a paralizacne funkcnosti by sa museli dobastlit napr. do krytu pre hrubu bateriu s osobytnymi vipinacmi.
http://www.aliexpress.com/item/For-Samsung...2219537878.html

Otazne je vsak ci tie baterie vedia dodat 3,8V/5A aspon po dobu 10 sekund


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 12.12.2014 09:22
Příspěvek #211


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 638
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Na spustanie funkcii smartphonu ( fotak, zizika 1LM , volanie domov, volanie na 112,....) sa da pouzit pressy tlacitko


Zrovna tak může fungovat tlačítko na sluchátkách. Číňani to okopírovali a prodávají to za zlomek původní ceny.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 12.12.2014 14:47
Příspěvek #212


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Ale bacha vyzera ze Pressy nefunguje so vsetkymi HW ktore maju Android.
Asi ho treba zobrat do obchodu a 100E za smart phone zaplatit az potom ak pressy funguje.
Skoda by bolo 100E hodit do kontajnera.

http://www.ebay.com/itm/Pressy-Klick-Smart...=item3a957e9b6b

Chcem sa opytat ci to funguje tak ze pressy je vo vypnutom stave vlastne trosku povitiahnuty a pre zapnutie ho treba pridrzat co sposobi skratovanie stereo kontaktov pocas pridrzania a potom sa opat povitiahne ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 14.12.2014 17:09
Příspěvek #213


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(zoom @ 12.12.2014 14:47) *
Ale bacha vyzera ze Pressy nefunguje so vsetkymi HW ktore maju Android.
Asi ho treba zobrat do obchodu a 100E za smart phone zaplatit az potom ak pressy funguje.
Skoda by bolo 100E hodit do kontajnera.

http://www.ebay.com/itm/Pressy-Klick-Smart...=item3a957e9b6b

Chcem sa opytat ci to funguje tak ze pressy je vo vypnutom stave vlastne trosku povitiahnuty a pre zapnutie ho treba pridrzat co sposobi skratovanie stereo kontaktov pocas pridrzania a potom sa opat povitiahne ?


Jak tohle souvisí s obranou před psem??? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 14.12.2014 17:14
Příspěvek #214


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(krtek @ 7.10.2014 14:26) *
Ty jedine malou 10cm kulicku uranu biggrin.gif


No, uran asi ne, spíše Americium, kritická hmotnost pár gramů! Ale jak se rychle vzdálit od místa použití alespoň 3-5 km..... :o( Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 14.12.2014 21:52
Příspěvek #215


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 638
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Ale bacha vyzera ze Pressy nefunguje so vsetkymi HW ktore maju Android.

To je pravda. Zařízení musí mít minimálně Android 4.x.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 14.12.2014 22:17
Příspěvek #216


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



No paralyzer přes smartphone mi nepřijde jako dobrý nápad, vzhledem k jejich vrozené spolehlivosti máš při útoku psa jedinou jistotu, že jeden z vás dvou bude mít dobrý oběd...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 15.12.2014 06:36
Příspěvek #217


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Tie paralizacne funkcie by mali byt teda ako osobitny a od procesoru nezavily geret ( dazzler a vrhac uranovych guliciek ) umiestneny zo strany baterie s osobitnymi tlacidlami.
Jedine co by sa vyuzilo s mobilu by bola bateria. Takze treba zakupit dvojitu bateriu s krytom a do vnutra krytu dobastlit do neho chybajuce funkcie.
Viem si predstavit ze by sa tam dalo dobastlit aspon poriadne svetielko a laser dazzler s dosahom 5m.
http://www.aliexpress.com/store/product/Je...errPxoC_Zvw_wcB

Pressy by bol teda len na to aby sa dal samotny Smart phone pouzit aj bez pouzitia zraku.

Tento příspěvek byl editován zoom: 15.12.2014 07:07


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 15.12.2014 10:09
Příspěvek #218


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 559
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



To by ten mobil byl tak velký, že už si radši koupím paralizér nebo pepřák zvlášť...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 15.12.2014 15:18
Příspěvek #219


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 638
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



To, že mě pes prokousne displej či s mobilem uteče bych neriskoval. tongue.gif I když takový správně vržený autotelefon, by psa zahnat mohl. biggrin2.gif

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 15.12.2014 15:21


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 15.12.2014 17:58
Příspěvek #220


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Pekna tehla - ja som cca 3 roky prezil s inou takou lezatou tehlou. Lezala na upravenej palubnej doske favoritky vedla notebooku.
Dufam ze neustale pokracujuca miniaturizacia casom umozni ze aspon poriadne svetlo a mozno aj laser dazzler na kratku vzdialenost sa tam casom zmesti.









--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Stránky V  « < 9 10 11 12 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.9.2024 - 14:49